PDA

Επιστροφή στο Forum : Free Talk Αν.Μακεδονιας & Θράκης ver..4

Σελίδες : [1] 2 3 4 5

corsa(i love kontres)
01-08-08, 17:43
...λοιπον εχουμε και λεμε ...!!!
το παλιο Free talk το κλειδωσα .....για λιγο καιρο και μετα θα διαγραφει :cool: !!! (λογω χωρητικοτητας)

----------------ΕΔΩ ΜΕΣΑ-----------------------
μπορουμε να συνεχιζουμε την πολυλογια μας περι ...ανεμων κ υδατων....:D:D:D!!!!

κα ιαρχιζω ΕΓΩ πρωτος με νεο θεμα κουτσομολοσυζητησης.......
μιας και με την παραλληλη αρξη του νεου μας free talk ...αλλαξε κα ιο κυριακος μας (corsa6881) επαγγελμα ....και γυρισε σταπαλια λιμερια .......''ο κουλης ο φορτηγατζης'' -cheerleader-!!!!

η ελευση του προς την επιστροφη για δραμα (απο κομοτηνη.....πρωτο δρομολογιο....δεν ειν τυχαιο)
και η συναντηση μας πανω στο δρομο ....
http://www.livevideo.com/video/01AF72187D3D4B3AA3B0062977D577FF/kyriakos-volvo.aspx

ΕΓΩ με το δικο μου επαγγελματικο :
http://www.imageshack.gr/files/f68gld2z7j0gk3f9wiea_thumb.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=f68gld2z7j0gk3f9wiea.jpg)

το εργαλειο ...με τα του οδηγου !!! :
http://www.imageshack.gr/files/nkeaz26gk57ovy21qcdc_thumb.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=nkeaz26gk57ovy21qcdc.jpg)

και τα.... αλογα ........(αχ και να χα το 1/4 απο αυτα):
http://www.imageshack.gr/files/lx691fjihx0psdm56fa8_thumb.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=lx691fjihx0psdm56fa8.jpg)

Υ.Γ. ολο το προηγουμενο Free talk το εχω αποθηκευσει σε αρχειο word με ολα τα emoticons και τα avatars......οποιος θελει μπορω ή να το ανεβασω καπου (λεμε τωρα) ή στην επομενη συναντηση να το φερω σε ενα CD ...γκε γκε ?????:D:D:D

corsakias2002
01-08-08, 17:49
Αντε μεγειά Κούλη η νέα δουλειά!
Ωραιο το κοκκινάκι στο F16!!

EPIVITOR
01-08-08, 17:52
Χαχαχα αντε παλι επιστροφη στα παλια...

corsakias2002
01-08-08, 17:58
παιδικο μου όνειρο να ανέφω σε F-16!!
Ελπιζω να τ οπραγματοποιήσω με τη βοήθεια του Κουλη!

corsa(i love kontres)
01-08-08, 17:59
σκουλικια βλεπω το μυρηστηκατε ..???

σε καποια φασεις ..ΑΝ βρω χρονο ....θα ανεβασω κα ικορυφαιες ατακες απο το προηγουμενο Free talk ...ετσι για να μην ξεχναμε ...κοντρες και αντιφασεις !!!!

corsa6881
01-08-08, 20:35
να μαι και εγω, καλα ρε κουφαλα ποτε προλαβες και τις ανεβασες? παντος εχω φοτογενια δεν λεω. νεκταρ αμα βολεψει οποτε θες δεν υπαρχει προβλημα. και κατι ακομα, ηδατε τι μπλουζα φορουσα εεεεεεεεεε?

ben_corsab
01-08-08, 20:52
αντε ελατε αυριο το βραδυ με σκηνες στην παραλια

corsa(i love kontres)
02-08-08, 13:20
αντε ελατε αυριο το βραδυ με σκηνες στην παραλια
,,,οντως ....εμεις οι απο δω παν.....θα οργανωσουμε ,...σημερα το βραδυ μεχρι αυριο το απογευμα κυριακης....miniσυναντηση σ επαραλια του νομου ..(ακομη δεν αποφασιασμε που ΄λογω διαφωνιων)..ετσι για να γουσταρουμε με αφθονο φαγητο ...γελιο(εννοειτε)....μ@λ@κιες φουλ....και φυσικα βραδινο μπανιο ....(θα το δαγκωσουμε παλι) !!!

....ετσι να κανουμε και προβα για την 8η συναντηση !!!!xaxa5xaxa5xaxa5

λοιπον εχουμε κα ιλεμε......ολα ετοιμα ..: 6 σκηνες ...4 στρωματα (θαλασσης)....3 στρωμμα σπιτιου....4 ομπρελες...ενα τραπεζακι ....14 καρεκλες....ψησταριθα, κρεατα , κρασια , μπυρες, ουζα, νερα, coca cola ....MENTOS>.....χαρτια (υγειας - κουζινας) ....ΟΔΟΝΤΟΓΛΙΦΙΔΕΣ... βενζινη στο corsa κα ιβουρ για παραλια !!!
...all night long ....κα ιαυριο το πρωι με το καλο και ανα αντεχουμε ακομη ....παμε για αλλη μια μεχρι το βραδυ !!!!

ερε γλεντια...παλι ..οποιος εχζει περιεργια ...ας περασει μια βολτα .....ή κα ιας παρει μονο ενα τηλ .....!!!!!

υ.γ. δυστηχως συνοδευομαι !!!!!

stella
02-08-08, 18:09
Κυριε Μπαμπη μας σας παρακαλω μην κανετε διπλα ποστς,απαγορευονται χιχιχχχιχιιχιχ!!!!
Οπως επισης κ αυτοι οι αναγραμματισμοι σας με τρελενουν:)
Πλακα κανω,μπηκα να σας πω ενα γεια:)
Καλα να περασετε βρεεεεεεεεε................ζηλευωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!1

corsa(i love kontres)
06-08-08, 13:28
παρτε και μια ιδεα απο μινι παραλιο-συναντηση ......ιμερος κομοτηνη !!

http://www.livevideo.com/video/D07CE0E99B864F0F9E67510CD54097BC/preparing-for-camping-in-ime.aspx

υ.γ. καπως ετσι πρεπει να οργανωθουμε ΑΝ θελουμε και διανυκτερευση με σκηνες !!!στο 8ο meeting

ben_corsab
06-08-08, 14:55
μονο λογια εισαι ρουφιανε και τιποτα αλλο...........

υ.γ κατω οι ρουφιανοι

corsa(i love kontres)
07-08-08, 14:02
μονο λογια εισαι ρουφιανε και τιποτα αλλο...........

υ.γ κατω οι ρουφιανοι
σκουλικι ..ρουφιανος ειμαι...οτι θελω κανω ......!!!!

κα για τιμωρια .....θα κουβαλησεις ΕΣΥ ολα τα πραγματα !!!!!:D:D:D

ben_corsab
07-08-08, 14:52
παλια στο τεξας.............

corsa6881
07-08-08, 20:38
καλυσπερα και απο εμενα, μπαμπη θα σε σκησω....... ηρθα και εγω και δεν το ανεφερες πουθενα.

corsa(i love kontres)
08-08-08, 14:06
καλυσπερα και απο εμενα, μπαμπη θα σε σκησω....... ηρθα και εγω και δεν το ανεφερες πουθενα.
αρε για δημοσιοτητα ψωφανε ολοι εδω μεσα ...!!!

ρε ψωναρα ... ....θες να τα πω ΟΟΟΟΛΑ ????? ακομα κα ιγια την παρεαα που εχαμε !!!!???

ρε συ ετσι ειπαμε θα κανουμε.....θα ερχεσαι ....δεν θα το ξερει κανενας ....θα κανουμε τις μαϊ*****ες μας ...κα ιμετα πισω παλι δραμα !!!! γκε γκε ?????:D

ασχετο αλλα σημερα με ενημερωσαν οτι ΜΑΛΛΟΝ στις 16-8-08 θα παω θεσαλονικη και θα παραλαβω ενα ''πακετο'' απο αεροδρομειο κα ιθα το φερω δραμα .......!!!!!

corsa6881
09-08-08, 15:06
ωχ ωχ, σαν τι πακετωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω? τετοια να ακουο:)

corsa(i love kontres)
09-08-08, 16:50
ωχ ωχ, σαν τι πακετωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω? τετοια να ακουο:)
ετων 30....δηλωνει ελευθερη ....και δουλευει για μια πολυεθνικη εταιτια (τηλεποικοινωνιων)...και καθε λιγο κια λιγακι γυρναει
ΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ την ελλαδα!!!!

υπομονη τέκνα μου !!!!

corsa6881
10-08-08, 16:54
ωχ καταλαβα......................:D:D:D:D

corsa(i love kontres)
10-08-08, 18:51
....λοιπον παιδια χθες δυστηχως λαβωθηκε ο επαγγελματας μου ....και φυσικα μιλαω για το Vectra (ταξι) εμπρος αριστερα ...απο ανταγωνιστικη ομαδα αυτοκινητων (VW polo) ......που αλαξε λωριδα κυκλοφορειας τελευταια στιγμη ....γιατι εκεινη τη στιγμη ανακαλυψε το προβατο οτι στην απεναντι πλευρα του δρομου που κινουταν ......ειχε αδεια θεση παρκινγ.....και φυσικα μας εκλεισε το δρομο....και δυστηχως εκανε την πρωτη εμφανιση η ελλειψη του ABS........

ζηψια : αριστερο φτερο εμπρος προφυλακτηρας κα ιποιος ξερει τι αλλο εχει και απο κατω !!!!

anyway....αφου φαγαμε 1,5 ωρα με αστυνομιες - ασφαλιστηκες - φωτογραφιες .....τελικα το κολοπ@ιδο με το Polo το ειχε νοικιασμενο κα ιφυσικα ΔΕΝ αναγνωριζε τιποτα ....χαρακτηριστικα ειπε΄΄: ''που να ξερω εγω ποιος φταιει ..ας τα βρουν οι ασφαλιτηκες μεταξυ τους , εγω διακοπες κανω εδω ...'' κα ιφυσικα ΔΕΝ υπογραψε το εντυπο της φιλικης δηλωσης !!!!!

αντε τρχα γειρευοποπυλος τωρα !!!!

corsakias2002
10-08-08, 18:58
Παμε δικαστικά...ΤΩΡΑ!!!

EPIVITOR
10-08-08, 19:48
Κωλοκαιρος σημερα και παλι δεν χαρηκα πλυμενο το κορσακι...αλλα καθαρισα την αποθηκη μου και εβγαλα 16 λαστιχα για πεταμα...

corsa(i love kontres)
12-08-08, 22:56
καλα να παθεις ...να μην το πλενεις....δε βλεπεις εμενα ρε ....ολο μεσα στη βρωμα εινια !!!!!

ελα να ετοιμαζομαστε για το Meeting!!!

....παντως μεγαλη αποτυχια το 8ο Meeting ......και να δω πως θα βγαλω περα μονος μου ....ξαναλεω !!!!
αν υπαρχει περιπτωση καπποιος να ερθει ...εστω και για λιγο .....να με παρει ενα τηλ ,να ξερω ρε παιδια ...
μην αφησω κανεναν στη ναπ'εξω !!!!!

νεκταριε σε πηρα και τηλ .....αλλα δεν το σηκωνεις .....υπαρχει περιπτωση να ερθει κανεις ....θα ειναι καμποσοι νεοι ....και ετσι θα ειναι κριμα να μην ειναι οι παλιοι !!!

corsa6881
15-08-08, 01:42
αμα ρε μπαμπη τι επαθες, η αστοινομια τι εκανε?

corsa(i love kontres)
15-08-08, 13:05
αμα ρε μπαμπη τι επαθες, η αστοινομια τι εκανε?
σαν τι να κανει η αστυνομια ρε παλικαρι......εχει δει ποτε να κανει κατι ????

ηρθε ....ειδα τον πολυ ωραιο γραφικο χαρακτηρα του ΄΄οργανου΄΄ στην συμπληρωση των στοιχειων μας ...φωναξαμε τον δκο μας εμπειρογνωμονα ...μας εβγαλε πολυ ωραιες φοτογραφιες....κα ιμας καλεσε να συμπληρωσουμε καποια αλλα συμπληρωματικα εντυπα .....και μετα ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !!!

παρεπιπτωντος ...ΑΚΟΜΗ δεν εχουμε παρει απαντηση απο την αλλη ασφαλιστικη τι θα γινει !!!
κα ιφυσικα κυκλοφοραω με σπασμενο εμπρος προφυλακτηρα (με κλιπσ και strips τον χω δεμενο) βουλιαγμενο φτερο και το φαναρι να γερνει λιγο προς τα αριστερα ...μιας και επσπασε και η μια απο τις βασεις !!! αντε να δουμε καλγη καρδια ρε ...και αδεια τσεπη !!!!

ασχετο ...προχθες το βραδυ (κατα τις 4:00) πηγαινοντας σε ενα χωριο ...μετ απο μια στροφη βλεπω ενα πατημενο σκυλι στο δρομο .....και προπσαθωντας να μην κανω αποτομους ελιγμους αποφυγης ...κα ιυποθετοντας οτι ΔΕΝ θα βρει πουθενα .....το περνω στη μεση για να μην το ξαναπατησω και εγω .....και εκει φυσικα ξεχασα ΠΟΣΟ ΧΑΜΗΛΟ ειναι το Vectra μου απο την μανα του !!!!
...συμπερασμα. .....μια σπασμενη πλαστικη ποδια μηχανης (την οποια την εσερνα για καμια 15αρια χιλιμοετρα μεχρι να γυρισω κομοτηνη) κα ιμια καμμενη λαμπα (ψειρα).....γιατι ετσι παθαινει το κολαμαξο οταν χτυπησει πουθενα ....ακομη και σε λακουβες ...ΚΑΙΕΙ ΛΑΜΠΕΣ...!!!! ...για να μην το καψω ΕΓΩ καμια μερα ολοκληρο !!!!!!!!!
τελικα σταμνατησα σε ενα βενζιναδικο ..ανεβηκα στο πεζοδρομειο με τους δυο αριστερους τροχους και συρθηκα σαν το σκουλικι απο κατω και συμαζεψα τα κομματια της ποδιας στριμοχνωντασ μεσα στη μηχανη καπου ...μεχρι να ξημερωσει να το παραδω σω στον father .....το εγραψα και ενα σημειωμα ....και πηγα για υπνο με πολλες πολλες τυψεις .......κατα τις 11:00 με πηρε τηλ ....και με ενημερωσε οτι η ζημια επισκευης με μια λαμιτσα και κατι περτσινια βγηκε ...20ευρω...παει το νυχτοκαμματο.....60 εβγαλα .....20 ειναι τα πετρελαια ......20 η ζημια .....δλδ 20 μου εμειναν μετα απο 8 ωρες ΒΡΑΔΙΝΗΣ δουλειας..........ΤΕΛΕΙΑ.....

.........αυτα τραβαμε εμεις οι ταξιτζηδες που μας βριζετε συνεχεια...........

corsakias2002
15-08-08, 13:24
ταριφες...τι περιμένεις...
Σε καμια ωρα εγω θα φύγω για Γιαννιτσα, πάω στα γαμΗσιΑ ενος φίλου μου.
Αυριο πιστεύω να ειμαι οκ και να παραβρεθώ στις βραδυνες ώρες τις συνάντησης.

corsa(i love kontres)
15-08-08, 13:26
ταριφες...τι περιμένεις...
Σε καμια ωρα εγω θα φύγω για Γιαννιτσα, πάω στα γαμΗσιΑ ενος φίλου μου.
Αυριο πιστεύω να ειμαι οκ και να παραβρεθώ στις βραδυνες ώρες τις συνάντησης.
θα εισαι θα εισαι .....ξερω εγω ....θα σε ποτισω κιολας και θα κοιμηθεις κα ιεδω μαζι μας ....ξερω εγω ...!!!χεχεχεχχεεχ

corsakias2002
15-08-08, 13:30
εμενα πότισεμε...τη Βίκυ ποιος θα τη επειστρέψει πίσω σωα και αβλαβή?
Βλέπεις δεν ειναι στο χέρι μου να μείνω, ειδάλλως...ξόγαμπρο θα με είχατε εκει. Αλλα Κούλη και βάλε...(μεταξυ μας αυτα...)

corsa6881
23-08-08, 02:13
καλα ρε συ εγω ξογαμπρος?

corsa(i love kontres)
23-08-08, 06:49
..ηπιατε νερο απο την πολη μου .....Ε.....τελος .....θεωρηστε μονιμοι κατοικοι ...!!!!

ειδικα ο κουλης με την νεα του δουλεια ετσι πως το παει το πραγμα .....4 φορε την εβδομαδα σε μενα θα ειναι !!!!

τελευταια τον εβγαλα για καφε ,.....και αντι για μιση ωραπου ειπε αρχικα να κατσει ...εκατσε 1,5 ωρα, ζαλιστηκε με ολα αυτα που κυκλοφορουσαν !!!!

Υ.Γ. απο την δευτερα (που βγαινουν οι βασεις) αρχιζουν να ερχονται τα ΝΕΑ πιπινια ....ερε γλεντια !!!!
οταν κατεβαινουν απο το τρενο η το ΚΤΕΛ με το μπαμπα απο το χερι πρεπει να τις δεις απο μια μερια τι φατσα εχουν .....σαν παρθενες σε μπου..λο !!!
και να πετυχεις την ιδια μετα απο 6μηνες .......αγνωριστη ,......σαν επαγγελματιας Δ.Χ. γυναικα !!!!!

...και οι καημενοι μπαμπαδες νομιζοουν οτι οι κορες τους ...''σπουδαζουν''

1ο ετος ...΅ποσοστο επιτυχιας 70-90%
2ο ετος ...ποσοστο επιτυχιας 40-65%
3ο ετος...ποσοστο επιτυχιας 30-55%
4ο ετος ...ποσοστο επιτυχιας (πεφτουν οι πρωτες απειλες) 50-70 %
5ο ετος ....ποσοστο επιτυχιας (κοβονται το 50% των επιχορηγησεων) 80-100%

EPIVITOR
23-08-08, 10:09
Ωραια πραματα...ποτε να ρθουμε θα μας πεις εσυ...ξερεις

fANis
23-08-08, 10:20
Καλά Μπάμπη αγόρι μου εσένα κάποιος σε μούτζωσε, δεν παίζει άλλη φάση. Πήγαινε κάνε κανά αγιασμό το βεκτράκι επειδή δεν το βλέπω σε καλή κατάσταση. Άντε και άλλο κακό να μη σε βρει.

corsa(i love kontres)
24-08-08, 10:15
Καλά Μπάμπη αγόρι μου εσένα κάποιος σε μούτζωσε, δεν παίζει άλλη φάση. Πήγαινε κάνε κανά αγιασμό το βεκτράκι επειδή δεν το βλέπω σε καλή κατάσταση. Άντε και άλλο κακό να μη σε βρει.
αντε ντε.........

savvas-asconamanta
27-08-08, 13:14
Καλησπέρα σε όλους!!! Μόλις γράφτηκα ως νέο μέλος και δοκιμάζω πως θα επικοινωνώ μαζί σας.
Σας περιμένουμε στη δεξιοτεχνία μας!!!

corsakias2002
27-08-08, 14:12
Καντε ενα τοπικ εδω να δηλοσουμε συμετοχη ποιοι θα έρθουν και θα έρθουμε!!!

kalober
27-08-08, 14:52
Kalos irthes savva, ante na matheneis kai esi, na exoume epikoinonia. Simera einai i sinantisi tis thessalonikis kai tha riksoume ws thema an goustaroun ta paidia na anevoume na sas doume ston agwna sas.

corsa(i love kontres)
27-08-08, 18:33
Καλησπέρα σε όλους!!! Μόλις γράφτηκα ως νέο μέλος και δοκιμάζω πως θα επικοινωνώ μαζί σας.
Σας περιμένουμε στη δεξιοτεχνία μας!!!
ελα να μαζευομαστε .....λεμε.....καλωςηρθες και απο μενα !!!!!

...οσο για τη δεξιοτεχνια ....θα το ανεβασω ΕΓΩ , εκτος αν εχετε καμια αλλη ιδεα !!!!

corsa6881
27-08-08, 18:49
καλυσπερα και απο εμενα, τι κανετε ρεμαλια.............

ben_corsab
27-08-08, 19:15
σαββα καφεεεεεεε............
αντε και καλως ηρθες.

Υ.Γ. προσεχε τους ρουφιανους.............χαχαχαχα

corsa6881
27-08-08, 19:18
δεν υπαρχει κανενας εδω μεσα:D:D:D:D

corsakias2002
27-08-08, 19:58
υπάρχει!!!
Αντε Μπαμπ κάνε τοπικ!!

EPIVITOR
27-08-08, 23:29
Π Ι Σ Τ Α

corsa(i love kontres)
28-08-08, 10:11
Π Ι Σ Τ Α
Πιστα με πιτσα,
στη καλυτερη νυστα,
παρεα με την νιτσα,
τη φιλη της σίτσας ,
απο την ηγουμενιτσα . :D:D:D

corsa6881
28-08-08, 14:12
εμμμμμμμμμμμμμμ εσυ τι αλο θα σκεφτοσουνα:D:D:D:D:D:D:D

corsa(i love kontres)
30-08-08, 07:19
πιπιπνακιααααααααααααααα....-saliaris--saliaris-parta2parta2parta2 κιαλλο κιαλλο κιαλλλο...........!!!!

να ενημερωσω το επιβατηγο κοινο....:
κυριες και κυριοι ....θα ταιδεψουμε στην εγνατια οδο ,
4 μετρα πανω απο την επιφανεια των κοινων θνητων εδαφίων,
με πλαγιουν ανεμους στα 3-4 μποφορ,
χωρις βροχες και καθαρο ουρανο με ηλιο που προκαλει εγκαυματα,
η ταχυτητα μαςΔΕΝ θα ξεπερασει τα 130 χλμ (λογω οικονομιας καυσιμου και τυχον προκλησης ολικη βλαβης του κινητηρα του vectra μου),
εντος του σκαφοειδους - τροχοφορου - αυτοκινιτακίου με κωδ. ΄΄Vectra ΄΄, επιτρεπονται κουτσομπολια - συζητησεις περι ανεμων και υδατων - φέρτ - και stirp poker μεχρι τελικης εκγυμνωσης των επιβατων.!!1

προσοχη !!! ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ οι ΡιΡεs στο πορτ παγκαζ .....μονο εντος και οι συμμετεχοντες εχουν την πληρη ευθυνη των αποτελεσματων της ''εγχυσης'' υγρων ...διεφορετικου χρωματος της ταπετσαριας !!!!

* ο λογαριασμος πλυντηριου αυτοκινητων (aqua splash) θα σταλει ταχυδρομικα στου ενδιαφερομενους !!!

EPIVITOR
30-08-08, 08:43
Κατι μου λεει πως θα γ@μησω καποιον στα κοντα αλλα δεν ξερω ποιον-α...

corsakias2002
30-08-08, 09:54
δηλαδη ρε ταριφομαρ θα έρθεις δεν θα έρθεις με το μπλε με ασπρους κοκους σίφουνα?

ben_corsab
30-08-08, 10:16
δεν εχει ποια ασπρους κοκους ο σιφουνας* φιλε νεκταριε
μονο μπλου......χαχαχαχα

υ.γ οπου*= ρουφιανος.......

daniel
30-08-08, 12:29
γιασας ξαναεπεστρεψε παλλι ο mister ok τρελιαριδες xaxa4

Asroc
30-08-08, 15:21
Ρε corsakia εβγαλα την υπογραφη μου και την εβαλες εσυ; lol

corsa(i love kontres)
30-08-08, 15:42
δηλαδη ρε ταριφομαρ θα έρθεις δεν θα έρθεις με το μπλε με ασπρους κοκους σίφουνα?
...πουτ να ερθω ρε σεις ...ΠΙΣΤΑ ΣΕΡΡΩΝ .???? ΠΟΤΕ?????
εχετε κανονησει τιποτα και ΔΕΝ το ξερω ΕΓΩ .....ακουω ....περιενω προτασεις !!!!

εγω ειμαι μεσα ....γιαιτ εχω 2 ολοκληρες ΤΟΥΟ Τ1R τερτραδες για λυωσιμο
αν ειναι ας δει καποιος ποτε ειναι ελευθερη η πιστα και ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΛΙ ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ .....και κανονιζουμε συναντηση !!!!

DANIEL ....εσενα σου επιφηλαοσυμε ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΟ χουνερι ......για καθε μερα απουσιας σου απο εδω μεσα ......χρωστας απο ενα Ο.Κ. ......και ενα σφηνακι (επιλογης σου).... ......τα υπολοιπα απο κοντα !!!
θα σε φτιαξω εγω .....που θα παει δεν θα σε βρω !!!!

ASROC αληθεια ποια υπογραφη ειχες πριν κα ιτην εβαλε ο νεκταριος (corsakias).../????

ΘΟΔΩΡΕ (ben_corsaB) ......εσενα μη σε πετυχω σε καμια σκοτεινη γωνια να προσπαθες να παρκαρεις το 9θεσιο PEUGEOT σου.....ΠΟΥΛΗΜΕΝΕ !!!!
πλακα πλακα ....γιαιτ δεν κανες μια νεα παρουσιαση του αυτοκινητου που πηρες και επι της ευκαιριας να μας πεις μερικα πραγματακια για αυτο ......9 θεσια ΑΝ δεν κανω λαθος ΔΕΝ εχει και πολλα !!!!

corsakias2002
30-08-08, 16:18
Peugeot = tin!!
Καλύτερα να πάρω VW παρα peugeot!! :P

corsa(i love kontres)
30-08-08, 16:36
Peugeot = tin!!
Καλύτερα να πάρω VW παρα peugeot!! :P
ωχ ...βασικα μη σε ακουσει ο αλλος ....καηκες !!!!
ξερεις τι τραβηξε γιανα το παρει !!!!

corsakias2002
30-08-08, 16:43
Ρε συ thanks για το Dvd, αλλα τα περισσότερα απο τα περιεχομενα τα ειχα.
Αυτα απο την 10-7 το βράδυ στη πέραμο θέλω να μου δωσεις-αν έχεις. Στα γενεθλια.

corsa(i love kontres)
30-08-08, 17:03
Ρε συ thanks για το Dvd, αλλα τα περισσότερα απο τα περιεχομενα τα ειχα.
Αυτα απο την 10-7 το βράδυ στη πέραμο θέλω να μου δωσεις-αν έχεις. Στα γενεθλια.
τιποτα αλλο ????
για αυτα να περιμενεις τωρα ......αιντε ....αν ερθεις στην αλεξ/πολη κατι θα κανω ...!!!!:D:D:D

ασχετο αυτο το ειδατε ....
http://www.opel-club.gr/vbulletin/showthread.php?p=116867#post116867
..ερε γλεντια !!!! ποτε εγινε ???

corsakias2002
30-08-08, 17:07
nai re sy δεν μιλησα οτι τα θελω σημερα!!
thanks again!!

corsa6881
31-08-08, 14:02
καλημερα, τι λεει? κατι για σερρες ακουσα η μου φανηκε?

fANis
31-08-08, 15:21
Σέρρες? Εγώ ξέρω ότι έχει "drift wars" στις Σέρρες 27-28/09. Θα μας έρθετε καμιά βόλτα?

Gregls
31-08-08, 22:42
Φανη αμα ειναι στανταρ να κανονισουμε

fANis
31-08-08, 23:50
Είναι σίγουρο παιδιά για drift wars. Το είδα σε αφίσα. Θα κανονίσουμε σίγουρα :)

corsa(i love kontres)
01-09-08, 13:04
ωχ 27 / 9 ειπες ???
ξανα ωχ ....δεν ξερω ρε παιδια .....παιφτει και σε σημαντικη ημερομηνια ...δεν ξερω δεν ξερω !!!!
ειδωμεν !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ασε που εγω απο οτι καταλαβα ο γρηγορης που πεταξε την λεξη ''πιστα'' εννουσε λογικα να παμε ΕΜΕΙΣ να τρεξουμε στη πιστα .....!!! σωστος ???
γιαιτ ετσι ψηνομαι .... και για αυτο ειπα να ψαξετε αν βρειτε ημερα που θα ειναι αδεια να παμε να τα σκισουμε λιγακι !!!!

EPIVITOR
01-09-08, 13:34
Ω ναι Μπαμπη φυσικα ενοουσα να παμε να τρεξουμε εμεις οπως περισυ...

ben_corsab
01-09-08, 15:09
παιδια 27/09 κατι εχει ο ρουφιανος με τουρτα και κερακια.........

corsa(i love kontres)
01-09-08, 17:57
παιδια 27/09 κατι εχει ο ρουφιανος με τουρτα και κερακια.........
εγω δεν ξερω τιποτα ....αυτα ειναι διαδοσεις ..ΠΟΥΛΗΜΕΝΩΝ...της γαλλικου ακροδεξιου κομ*****σμου ...!!!!:D:D:D

ειδου κα ιτα επιστηρια του εγκλημματος ....το νεου του ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ :

http://www.imageshack.gr/files/v0bltogte6kx6h5mj1ny_thumb.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=v0bltogte6kx6h5mj1ny.jpg)

....εχεχεεχε

corsakias2002
01-09-08, 19:08
Ναι ρε μπαμπη γιορταζεις?
Πρεπει να γίνεσαι 20 αν θυμάμαι καλα...:D:D

corsa6881
02-09-08, 22:00
ποιος γιωρταζει, ο μπαμπηνος? ωχ ωχ καταλαβα...................

EPIVITOR
02-09-08, 22:01
Αν δεν κανει καλεσμα με φαγοηνοποσια δεν του ξαναμιλαω...

ben_corsab
03-09-08, 12:36
δασκαλε μαζι σου ειμαι
ακους ρουφιανε θελουμε φαγοηνοποσια.........
εχεις 24 μερες και ο χρονος περναει......τικ τακ τικ τακ.......χιχιχιχιχιχιχι

corsa(i love kontres)
03-09-08, 13:35
δασκαλε μαζι σου ειμαι
ακους ρουφιανε θελουμε φαγοηνοποσια.........
εχεις 24 μερες και ο χρονος περναει......τικ τακ τικ τακ.......χιχιχιχιχιχιχι
ρε σεις ...ποιος τα λεει αυτα ....ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ...ουτε απο φαγοποτισμα ουτε απο γενεθλεια και γιορτεες...ΕΓΩ 27/9 ΘΑ ΛΕΙΠΩ....ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗ ''ZIBABOUE'' ....!!!!

ben_corsab
03-09-08, 20:06
ρε παλιο ρουφιανε απο που εκλεισες τα εισιτηρια?

corsa(i love kontres)
04-09-08, 14:31
ρε παλιο ρουφιανε απο που εκλεισες τα εισιτηρια?
.....μου τα χαρησαν ρε .....γιατι μερικοι πουλημενοι βγαζουν 200% απο τα εισητηρια ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ.....και περνουν και γαλλικο αυτοκινητο !!!!!

ben_corsab
04-09-08, 18:56
ρουφιανε δεν ειναι 200% αλλα 400%

corsakias2002
04-09-08, 19:59
Αντε κοφτε τις βλακειες ρε!!!
Κυριακη έχουμε meeting!!
Γεμιστε ντεποζιτα, φορτήδτε μπαταριες απο pmr και φύγαμε για Αλεξανδρουπολη

corsa6881
04-09-08, 20:27
ωχ ωχ, εγω θα παω θεσ/νικη, βαφτιζονται τα ανηψια μου-cheerleader--cheerleader--cheerleader-

corsakias2002
04-09-08, 20:54
Πολυ σαλλονιοκη κατεβαινεις τελεφταια...την προηγουμενη ησουν για γαμο, τωρα βαφτησιθα...φτηνες δικαιολογίες...Κατσε να το πω στη Λίνα...

corsa(i love kontres)
05-09-08, 06:10
πεστα πεστα ......αλλος απο δω με δικαιολογιες ....

γρηγορη εσυ που εισαι ???????σε χασαμε απο δω μεσα !!!!

EPIVITOR
05-09-08, 09:10
Εγω εδω ειμαι ρε ρεμαλι και περιμενω ενα τηλ για να συνενοηθουμε γιατι βλεπω να πηγενεις μονος σου πανω μου φενεται...αντε μοδιστρα κανονισε.

corsakias2002
05-09-08, 16:12
παρε τηλεφωνο μοδιστρα!!
Εμενα με πηρε τηλεφωνο και ο daniel και ειπε θα ερθει και αυτος, απο Κομοτηνη. Αρα μοδιστρα αναμενε τηλεφωνο απο τον ΟΚ!
ΤΙ ωρα να μαστε ρε μπαμπη Αλεξανδρούπολη εμεις?
Λεμε να φυγουμε κατα τις 9 απο δω, καβαλα, καλα δεν είναι?

ben_corsab
05-09-08, 18:45
οχι οχι 06:00 θα πρεπει να ειστε κομοτηνη
και μετα βλεπουμε........χαχαχαχαχαχαχα
καθε ατομο απο ενα μπουκαλι βοτκα τελος

stella
05-09-08, 21:10
Πολυ σαλλονιοκη κατεβαινεις τελεφταια...την προηγουμενη ησουν για γαμο, τωρα βαφτησιθα...φτηνες δικαιολογίες...Κατσε να το πω στη Λίνα...

ε κανονιστε μην μου πειραζεται τον Κυριακο θα σφαχτουμε xaxa5xaxa5xaxa5xaxa5!!!!!!!!!!!!!!!

EPIVITOR
06-09-08, 09:37
Τελικα η μοδιστρα θελει να ειμαστε 10 στην Κομοτηνη λεει...να σκουπισουμε-καθαρισουμε την πιστα...χαχαχα Νεκταριε αν το δεις σφυρα μου να δουμε.

ben_corsab
06-09-08, 11:22
ρε συ καστορα ο ρουφιανος ειπε 10:00 κομοτηνη τελος χιχιχιχιχχι
τι θελεις τωρα να φας καμια καρτα ε? χαχαχαχαχα

υ.γ εγω λεω να παμε για κανενα μπανακι τι λετε? χαχαχαχαχαχα

corsakias2002
06-09-08, 13:10
10:00 στη περιοχη κομτηνης "πανω" στη Εγνατια σε κομβο ( ανατολικο-δυτικο) της επιλογης σας!!
Μα μου δεν ακουω!!
Εμεις θα φύγουμε 09:00 απο κομβο Αι Σύλλα!

corsa6881
06-09-08, 14:00
να μαι και εγω, τελεικα θα ερθω γειατι μπερδευτικα. τιν επομενη κυριακη ειναι τα βαφτισια:D.θα ερθω μεχρη τον αγιο σιλα με τον γρηγορη και μετα θα συνεχεισο με τον νεκταριο και για κυριος πιατο θα ηθελα, αμαν λαθος νωμιζα οτι παραγκελνω φαγητο:p. ευχαρηστω τιν στελλα μας για τιν υποστιριξη.

corsakias2002
06-09-08, 14:36
ΕΕΕ??????
εμενα με ρωτηξες αν σε θέλω???

ΥΣ και μην ξεχασετε όλοι να φοράμε τα μπλουζακια του club, pmr στα χερια και καλή διάθεση.

stella
06-09-08, 15:20
ευχαρηστω τιν στελλα μας για τιν υποστιριξη.

κυριακο οποιος σε πειραξει .....ξερεις θα πεσει καρτουλα:) το ακουτε οι υπολοιποι?xaxa5xaxa5xaxa5

EPIVITOR
06-09-08, 17:22
Αν ελεγες ρε Στελλα πως οποιος τον πειραξει θα τον ...μπιπ...θα μουν πρωτος!
Ολα ειναι στις μπριζες, φωτογραφικη, κινητα και τα καινουργια pmr!

corsa(i love kontres)
06-09-08, 18:14
οοοοοοοοοοοολα αυτα γιαιτ δεν τα γραφουμε στο αναλογο TOPIC πουμε πολυ κοπο δημηουργησα για ΕΣΑΣ σκουλικια !!!!!

λοιπον εχουμε και λεμε....pmr....(ακομα φορτιζουν0...φοτωγραφικη πρεπει να εχει 75% μπαταρια....διαθεση για μακακιες : ΜΠΟΛΙΚΗ....παω ν κανω και ενα μπανιο .......και ετοιμος για αυριο !!!!

τωρα με ενημερωσαν οτι ερχονται κα ιτα παιδια απο βεροια - θεσ/κη (γιαννης με kapten)

stella
06-09-08, 18:23
Αν ελεγες ρε Στελλα πως οποιος τον πειραξει θα τον ...μπιπ...θα μουν πρωτος!
Ολα ειναι στις μπριζες, φωτογραφικη, κινητα και τα καινουργια pmr!

xaxa5xaxa5xaxa5xaxa5xaxa5 αν τον πολυπειραζετε κ αυτο θα κανω lolxaxa5xaxa5

corsa(i love kontres)
06-09-08, 18:27
xaxa5xaxa5xaxa5xaxa5xaxa5 αν τον πολυπειραζετε κ αυτο θα κανω lolxaxa5xaxa5

ενταξε και εγω δευτερος !!!!!

μοολις τωρα παραλαμβανω τον ....γιαννηΤ & τον ΚΑΠΤΕΝ......ερε γλεντια σημερα !!!!!
να δω πως θα δουλεψω ...παλι !!!!:mad:

stella
06-09-08, 18:29
ψηνομαι να ερθω για ενημερωσε με ρε μπαμπη με κανα πμ!

υ.γ.αντε ρε μπειτε στην σειρα τρελοκομειααααα!!!!!!!!!!!!!1χαχαααχα

corsakias2002
06-09-08, 18:36
ψηνομαι να ερθω για ενημερωσε με ρε μπαμπη με κανα πμ!

υ.γ.αντε ρε μπειτε στην σειρα τρελοκομειααααα!!!!!!!!!!!!!1χαχαααχα

τι Pm ρε συ, για δε εντω!
http://opel-club.gr/vbulletin/showpost.php?p=118948&postcount=36

stella
06-09-08, 18:37
το ειδα ρε συ αυτο!

corsa(i love kontres)
07-09-08, 02:54
το ειδα ρε συ αυτο!
τι ειδες ρεε τσιφουτα αλλα δεν πηρες κανα τηλ .....λοιπον σου εστειλα π.μ. ......αλλα αν θυμασαι ΕΝΑ ερχεσαι γιαιτ γουσταρεις κα ιοχι γιατι εισαι υποχρεωμενη σε κανεναν .....!!!!

δεν θα υπαρχει κακοχαρακτηρισμος η παρεξηγηση αν καποιο μελος ΔΕΝ ερθει σε συναντηση .......ειτε γιατι δεν μπορει ειτε γιαιτ δεν θελει......καταλαβαινουμε απολυτα ...και τα χιλιομετρα ....κα ιτα εξοδα ....και το χρονο .....τα περασαμε ολοι αυτα !!!!!:cool:

C.U. αυριο αλεξ/πολη!!!!!

corsa6881
07-09-08, 12:56
παιδες οπως καταλαβατε τελεικα αλλαξα γνωμη, κιριος για τα εξοδα και κατα δευτερον δεν θα εχω και τα 2 τα μωρα μου. το εμψιχο και το αψιχο. καλα να περασατε.

corsakias2002
07-09-08, 20:51
ποια εξοδα ρε παπαρα?
15-20 ευρω για φαι?
Το μονο που δεχομαι είναι το ότι δεν έχεις το αμαξι που πάει ασορτι με το μωρο :kapsoura:

ΥΣ. καλα που δεν ήρθες και μπορεσαμε να φάμε με την ανεση μας χωρις το άγχος να μην σε προλάβουμε ...

EPIVITOR
07-09-08, 21:12
Χαχαχα και γω μολις ξεμπερδεψα και ηρθα σπιτι, ολα καλα και ωραια τελικα...

stella
07-09-08, 23:06
ουτε κ εγω τελικα οπως καταλαβατε ηρθα! αντε θα περιμενουμε υλικο να δουμε:)

christa
08-09-08, 12:45
παιδια σας ζηλευω !!!!!!!
πολυ θα ήθελα να ερχόμουν....:) καλά να περάσετε.....
christa

ρε συ καστορα ο ρουφιανος ειπε 10:00 κομοτηνη τελος χιχιχιχιχχι
τι θελεις τωρα να φας καμια καρτα ε? χαχαχαχαχα

υ.γ εγω λεω να παμε για κανενα μπανακι τι λετε? χαχαχαχαχαχα

giannisT
08-09-08, 13:55
ηταν πολυ καλα μπραβο σε οσους ηρθαν παλυ φαει ρε παιδια δεν μπορω αλλο ΜΥΔΙΑ
ηταν τελοια με πολυ λαστιχο σε λεω......

dragcaligr
08-09-08, 14:54
xereto kai ego pleon epi ellinikou edafous...

EPIVITOR
08-09-08, 18:01
Ρε Ιορδανη που ησουν?Χθες πηγαμε Αλεξ/πολη στους αγωνες και νομιζω ετρεξε και ο φιλος σου με το Μαντα το μπλε.Περνα για καφε απο το γραφειο σε περιμενω.

corsa6881
08-09-08, 19:27
να μαι και εγω, περειμενω να δω υλικο για να καταλαβω αν ωντος εχασα:p:p

Kapten
08-09-08, 21:55
γεια σας ρε βοριοι!!!!!
Αυριο ειναι τριτη το ξερετε;;;;;

EPIVITOR
09-09-08, 08:58
Κυριακο το υλικο δεν θα μπει εδω, το ξερεις ε.
Σταυρο τι γινετε σημερα Τριτη? Εχασα κατι?

christa
09-09-08, 09:09
να υποθέσουμε στο youtube ????

EPIVITOR
09-09-08, 09:15
Ναι μεν στο youtube αλλα και στο αναλογο topic.

christa
09-09-08, 09:27
epivitor: γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος για το ανάλογο topichelp2

corsa6881
09-09-08, 12:06
καλημερα σας, ειναι κανεις εδω?

EPIVITOR
09-09-08, 12:11
Χριστινα μιλαμε παντα για την συναντηση που καναμε στην Αλεξ/πολη στους αγωνες δεξιοτεχνιας οπου συμμετειχαν και παιδια του κλαμπ και το αναλογο τοπικ που θελεις ειναι αυτο
http://www.opel-club.gr/vbulletin/showthread.php?p=119501#post119501

christa
09-09-08, 12:13
thanks epivitor...

μόνο που το όνομα μου δεν είναι Χριστίνα...:)

Χριστινα μιλαμε παντα για την συναντηση που καναμε στην Αλεξ/πολη στους αγωνες δεξιοτεχνιας οπου συμμετειχαν και παιδια του κλαμπ και το αναλογο τοπικ που θελεις ειναι αυτο
http://www.opel-club.gr/vbulletin/showthread.php?p=119501#post119501

corsakias2002
09-09-08, 12:35
ε και πως ειναι? μην ντρεπεσαι...πες το!

corsa6881
09-09-08, 12:39
:):)ναι ναι, για πες.........................

EPIVITOR
09-09-08, 12:49
Δεν το γνωριζω, ειδα γυναικα, christa και υπεθεσα Χριστινα...αν και ο νους μου παει και αλλου...βλεποντας και το Μεταμορφωση...Αν θες το λες, δεν ειναι κακο...ΓΡΗΓΟΡΗΣ.

christa
09-09-08, 12:55
να σου στείλω email στο epivitor28@hotmail.com ή όχι??

EPIVITOR
09-09-08, 12:56
Φυσικα Χριστ...περιμενω και ειμαι εκπληκτος...

christa
09-09-08, 13:23
email sent...

Φυσικα Χριστ...περιμενω και ειμαι εκπληκτος...

EPIVITOR
09-09-08, 13:38
Ωραια εληφθη και εχαρη ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...να σαι καλα!!!

corsa(i love kontres)
09-09-08, 18:16
Ωραια εληφθη και εχαρη ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...να σαι καλα!!!
δλδ για να καταλαβω ...εμεις οι κοινοι θνητοι ΔΕΝ θα μαθουμε το ονοματακι σου !!!!
δλδ μονο ο γρηγορης ειναι ο εκλεκτος .....αρε γρηγορη μα ς εχει φαει ολου μπαμπεσικα με το ξεσκεπαστο .....!!!!!

αλη αλη και τρεις αλη ....φωναξτε τον αλη !!!! (βεγκος):D:D:D

ΣΤΑΥΡΟΟΟΟ......thanks για το τηλ. που μου εκανες οταν φτασατε !!!!! εν αντιθεση με τα υπολοιπα ρεμαλια .....που ακομα υποθετω οτι εχουν φτασει στα χωρια τους !!!!!:mad::mad::mad:

EPIVITOR
09-09-08, 18:40
Μπαμπη δεν υπαρχει καποιος ιδιαιτερος λογος που εγινε τουτο, ειναι κατι τελειως διαφορετικο απο οτι φανταζεσαι.Θα στα πω απο κοντα μιας και εδω μεσα δεν θα ταν καλα.Απλα να μην το κουρασουμε αλλο εδω,καλα?
Παμε παρακατω λοιπον.

christa
09-09-08, 21:05
Λοιπόν Μπάμπη το όνομα μου είναι Χρίστα ... οπότε έμαθες και το όνομα μου..Με τον Γρηγόρη γνωρίζόμαστε παρα πολλα χρόνια . Αυτά!!!

Καλό βράδυ

Kapten
10-09-08, 01:26
Ρε φιλε εφοσον ειπαμε πως θα παρω τηλ. πηρα!!!!!
Οταν λεμε κατι γινεται.......,παντα!!!!

EPIVITOR
10-09-08, 08:48
Ερχομενος προς το γραφειο το κορσα του Κουλη ηταν εκτος λαμαρινα και γινοταν οι τελευταιες πινελιες για να παραδοθει οπως του χαν πει σημερα. Αντε με το καλο. Να δω εγω ποτε θα παω να παρω την μουρη για να την βαλω στο Vectra μου...

christa
11-09-08, 12:11
τελικά ο Κούλης το πήρε το κόρσα ή όχι? με την απορία έμεινα....:)

Ερχομενος προς το γραφειο το κορσα του Κουλη ηταν εκτος λαμαρινα και γινοταν οι τελευταιες πινελιες για να παραδοθει οπως του χαν πει σημερα. Αντε με το καλο. Να δω εγω ποτε θα παω να παρω την μουρη για να την βαλω στο Vectra μου...

corsa(i love kontres)
11-09-08, 12:44
πρεπει να το πηρε ρε παιδια ...γιαιτ με πηρε τηλ...χθες απο αλεξ/πολη με το φορτηγο και οταν του ειπα ΑΝ θελει να μας δει λιγακι ....και εκεινος ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ αρνηθηκε γιατι λεει βιαζεται να παει αν παρει το μωρο του λεει γιατι ΔΕΝ μπορει αλλο χωρις τουτου ....!!!!!

ΚΑΡΤΕΝ....τελικα δεν μου ειπες ...ΔΙΔΗΜΟΤΥΧΟ θα ξααναπαμε ???????????????????????????????????????? ή ειναι μακρια??? εγω παντως ψηνομαι να ξερεις !!!!!

ΧΡΙΣΤΑ ...ωραιο ονομα παρεπιπτοντως..... καλωηρθες και να χαιρεσαι τη γνωριμια σου με τον γρηγορη μας ...καλο παιδι.....ετσι λεει τουλαχιστον ......!!!!αντε να σε δουμε και απο κοντα .....!!!!

christa
11-09-08, 12:56
corsa: σ'ευχαριστώ αλλά όπως ήδη προανέφερα με τον Γρηγόρη δε γνωριστήκαμε τώρα... γνωριζόμαστε από το 92-93 δε θυμάμαι σίγουρα... για να με δείτε λίγο δύσκολο... αν έρθω Δράμα θα προσπαθήσω πάντως χωρίς να υπόσχομαι κάτι...

καλή σου μέρα:rolleyes:
Christa

πρεπει να το πηρε ρε παιδια ...γιαιτ με πηρε τηλ...χθες απο αλεξ/πολη με το φορτηγο και οταν του ειπα ΑΝ θελει να μας δει λιγακι ....και εκεινος ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ αρνηθηκε γιατι λεει βιαζεται να παει αν παρει το μωρο του λεει γιατι ΔΕΝ μπορει αλλο χωρις τουτου ....!!!!!

ΚΑΡΤΕΝ....τελικα δεν μου ειπες ...ΔΙΔΗΜΟΤΥΧΟ θα ξααναπαμε ???????????????????????????????????????? ή ειναι μακρια??? εγω παντως ψηνομαι να ξερεις !!!!!

ΧΡΙΣΤΑ ...ωραιο ονομα παρεπιπτοντως..... καλωηρθες και να χαιρεσαι τη γνωριμια σου με τον γρηγορη μας ...καλο παιδι.....ετσι λεει τουλαχιστον ......!!!!αντε να σε δουμε και απο κοντα .....!!!!

corsakias2002
11-09-08, 13:13
Μπαμπη πάλι για ουζα θα πάτε?
Καν πάρτυ ποτε θα έχουμε?roflrofl

EPIVITOR
11-09-08, 13:18
Ρε ασε το παιδι να ξεκουραστει λιγακι...αμεσως απο το αυτι...

corsakias2002
11-09-08, 13:33
κ απο το αυτι, κ απο το πουλί!

:p

corsa(i love kontres)
11-09-08, 13:42
το αυτι αν θες βγαλτο κιολας ....ουτως η αλλως ΔΕΝ ακουει ....αλλα το πουλι αστο στη θεση του ...χρειαζεται ...που και που !!!!!

PARTY ......ti PARTY ??????? θελετε παρτυ ρε ρεμαλια ......οχι τιποτα αλλο εδω κοντα εχω μια ''αφορμη'' για παρτυ !!!!
αλλα δεν ξερω ακομα ...ΤΙ θα κανω ....αλλα και ΠΟΥ ........!!!!!

υπομονη !!!

corsakias2002
11-09-08, 13:57
Αν θυμαμαι καλα, "τρεχουν" τα εξης μεγάλα γεγονοτα αυτε ςτι μερες και που λίγο ή πολύ συζητητηκαν
1. επισκεψη για δυναμομετρηση Σαλλονικη
2. επίσκεψη στη πίστα των Σερρων
3. ρετσινοφαι στην Αλεξανδρεια -giannisT
4. νεα συναντηση δεξιοτεχνιας στη ΘΕσσαλονικη

Μήπως πρέπει σιγα σιγα να αρχισουμε να σκεφτόμαστε για την επομενη συνάντηση που θα την βαγτισουμε ως 10 meeting?

corsa(i love kontres)
11-09-08, 14:20
Αν θυμαμαι καλα, "τρεχουν" τα εξης μεγάλα γεγονοτα αυτε ςτι μερες και που λίγο ή πολύ συζητητηκαν
1. επισκεψη για δυναμομετρηση Σαλλονικη
2. επίσκεψη στη πίστα των Σερρων
3. ρετσινοφαι στην Αλεξανδρεια -giannisT
4. νεα συναντηση δεξιοτεχνιας στη ΘΕσσαλονικη

Μήπως πρέπει σιγα σιγα να αρχισουμε να σκεφτόμαστε για την επομενη συνάντηση που θα την βαγτισουμε ως 10 meeting?
ρεεχεις χασειτα αυγα και τα πασχαλια .....ποιο 10ο Meeting ...και το 9ο το πηδηξες ?????

εκτος ανα θεωρεις 9ο αυτο με την δεξιοτεχνια ....που ΔΕΝ ηταν δικο μας Meeting αλλα δεξιοτεχνια που συμμετηχαν και μελη του opel-club....!!!
καλυτερα θα ηταν να το αφησουμε ως ''15 δεξιοτεχνια αλεξ.πολης'' γιαιτ θα εχει καια αλλες τετοιες !!!!

anyway......εγω ψηφιζω ΣΕΡΡΕΣ που εχω να παω κα ιακαιρο ....αλλα εχω κα ιτερτραδες για καψιμο !!!!!

Υ.Γ. αληθεια εχω 3 τερταδες για καψιμο ...αν θελει κανενας να του δωσω καμια !!!!

dragcaligr
11-09-08, 14:48
ela Greg,to ksero re c den einai filos mou koumparos mou einai :)
ase ego epatha zimia me to car espase to F28 kai kaigome tora na bro gia na to balo...
itan na ertho kai go Alex alla meta apo to skiniko me to car gamithikan ola..
tespa ean ksadiaso tha peraso gia kafe..

corsakias2002
11-09-08, 14:58
Ρε Μπαμπ, μπορει να ήταν δεξιοτεχνία αλλά φάνηκε και ώς 9ο μεετινγ μιας και πιστευω σκοπος μας ήταν να γνωρίσουμε-γνωριστουμε με νέα μέλη ή άγνωστα μεταξυ μας και ταυτοχρονα να παρεβρεθουμε στη δεξιοτεχνια.! Ασχετα αν πολλοι δεν ήρθαν ή μας επούλησαν...
Αρα πάμε για το 10ο!!

ben_corsab
11-09-08, 15:17
παιδια εχουμε και την 27/09 που ο ρουφιανος εχει μια μεγαλη τουρτα και πολλα ποτα........

Υ.Γ 27 ειναι Σαββατο+Σαββατος=ποτα

corsakias2002
11-09-08, 15:32
παιδια εχουμε και την 27/09 που ο ρουφιανος εχει μια μεγαλη τουρτα και πολλα ποτα........

Υ.Γ 27 ειναι Σαββατο+Σαββατος=ποτα
xaxa5xaxa5xaxa5xaxa3xaxa3xaxa5xaxa5

giannisT
11-09-08, 15:41
ΑΠΛΑ ειστε ΤΡΕΛΟΙ σε λεω.....ειστε παρεα πολυ δεμενοι και πρεπει να περνουν ολοι το δικο σας παραδειγμα...
ΣΕ ΛΕΩ..

EPIVITOR
11-09-08, 17:56
Ρε παιδια εγω θελω να παμε για δυναμομετρηση Θεσ/νικη στης 28/9 ΤΕΛΟΣ...μετα παω φανταρος...κλαααψ...
Ακη περνα οποτε θελεις φιλε, στο πα το γραφειο περιμενει. Τελικα το προβλημα σου ηταν το σασμαν? Η προεκυψε και αυτο ατην πορεια?

corsa(i love kontres)
13-09-08, 07:29
αλλα ντα αλλα μανταλακια ....ι καθενας εδω μεσα με το κοντο και ο μακρυ ...!!!

καλ που ειναι Free talk και δεν μας παρεξηγουν ....!!!

ΠΟΙΟΣ θα τολμησει να μηλισει ρε ......πεστε οτι θελτε παιδια μου εδω μεσα ....τεκνα μου !!!!

ΑΣΧΕΤΟ:
.....νεκταριε.....επιμενεις να ονομαστει ετσι ..?? οχι τιποτα αλλο γιατιο αλαγες σε ονοματα κα ιevents κατοπιν εορτης μαλλον ΔΕΝ γινονται ....!!!
.......οποτε αστο να παει το παλιαμπελο !!!! παμε αισιως για το 9ο Meeting .....!!

,,,,αντε και το 10ο θα το κανουμε λιγο πιο οργανωμενο . σαν γιορτουλα με τουρτιτσα και κερακια !!!!!!

ΓΙΑΝΝΗΗΗΗΗΗΗΗ.....αφου ρε τρελε εισαι κα ιεσυ μεσα σε αυτη τη παρεα ...το ξεχασς ????
ποιος αλλος τρελος θα κανει βεροια - κομοτηνη μεσα σεενα μηνα 2 φορες ?????και μαλιστα χωρς σημαντικο λογο !!!!

εσυ ρε σκουλικι ....ben_corsaB.....παλιο πουλημενε ......γιαιτι μιλας .....

εγω για τις 27/9 ΔΕΝ ξερω τιποτα !!! ΤΕΛΟΣ ....αντε για να μην τη φαω ολη τη τουρτα μονος μου !!!!!

EPIVITOR
13-09-08, 09:29
Ασε τα χαζα σου...27 τρωμε τουρτα και πινουμε ποτο αφου θα χουμε φαει στην γνωστη ταβερνα τον αγλεωρα...σωστος? ΦΥΣΙΚΑ...και την κυριακη ολοι μαζι Θεσ/νικη στην δυναμομετρηση!!!

corsa6881
13-09-08, 13:44
να μαι και εγω.........................κατι για τουρτα και ποτα ακουσα εεεεσυγνωμη διαβασα ηθελα να πω. μεσα μεσα και με τα τσαρουχια(αμα ειναι τζαμπα κιωλας δεν λεω οχι):p:p:p

stella
13-09-08, 14:48
Μπαμπηηηη στο γραφω κ στο mod section αν θες πανό call me!!!!!!!!!!!!!!!!!σμουατς!!!

EPIVITOR
13-09-08, 20:14
Στελλα οποτε ευκαιρισεις παρε με ενα τηλ...σου χω δουλιτσα βρε.

corsa6881
14-09-08, 21:40
καλυσπερα και απο εμενα, εχω μια απορια ρε παιδες. θα βρω κανεναν μεσα οταν μπενω εγω η μπα?:bandana::bandana::bandana:

dragcaligr
14-09-08, 23:00
oxi to sasman proekipse metepita.....
espase to diaforiko kathos kai o basilikos kentrikos i pos allios onomazete...me liga logia oliki katastrofi tou sasman...Skeftome ti na kano tora mias kai me tosa aloga tha iparxoun standart kai mellontiaka problimata me tin metadosi...tha ta poume apo konta :)

vaggelis00
15-09-08, 00:18
calibrosavra me thimase?

corsa6881
15-09-08, 12:03
καλημερα ρεμαλια.............

corsa(i love kontres)
15-09-08, 17:40
γεια σου ρεμαλιιιι......

οτα νθες παρεα εδω μεσ αθα περνεις τηλ ....απο πριν χεχχεεεχ!!!!!

ενταξει μα το αμαξι ρε φιογκο ????? ανετ τζαμπα σου βγηκε εμαθα !!!!

trim
15-09-08, 22:07
Γεια σας και απο εμενα!!!

corsa(i love kontres)
16-09-08, 13:30
Γεια σας και απο εμενα!!!
καλως τον ...ρε συ ΤΡΙΜ το μικρο σου πως ειναι ...????

αντε κα ικαλα χιλιομετρα εδω μεσα!!!!

EPIVITOR
16-09-08, 17:29
Μπαμπη για πες ρε συ τι κερνας?

corsa6881
16-09-08, 23:04
γεια σου ρε μπαμπη ρεμαλορεμαλο, μια χαρα ειναι το εργαλειο μου και δεν μου βγηκε καθολου τσαμπα. του trim το μικρο ειναι αλεξανδρος.

corsa(i love kontres)
17-09-08, 17:18
λοπον κοριτσια ...καποτε λεγαμνε κατι για πιστα !!!!!
ΠΙΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!ουτε πιτσα ...ουτε νυστα !!!!!

ποτε θα παμε ......????

ΚΥΡΙΑΚΟ Thanks για τον ονομα ......αληθεια εσυ ρε ρεμαλι εχεις καιρο να ακουστεις !!!!
σε εφαγαν οι δουλειες ??? ήήήήήή΄.......!?????

EPIVITOR
18-09-08, 12:53
Αντε να παμε ρε μαστορια αλλα ποτε? Ειδε κανεις το προγραμμα της πιστας ποτε ειναι ελευθερη? Εγω δεν μπορω απο 5/10-11/10 παντως λογο στρατιωτικου...

corsa(i love kontres)
18-09-08, 20:01
Αντε να παμε ρε μαστορια αλλα ποτε? Ειδε κανεις το προγραμμα της πιστας ποτε ειναι ελευθερη? Εγω δεν μπορω απο 5/10-11/10 παντως λογο στρατιωτικου...
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑΧΧ>.....xaxa5xaxa5xaxa5....παμε πολεμο ?????

σε φωναξαν και εσενα ρε πιππη ???? ...αντε καλα να περασουμε ......εγω παω στην αλεξ/πολη απο 2/11 - 8/11 ....αλλα για μεταεκπαιδευση ..λεει !!!!

s5zax
18-09-08, 20:39
Oι μπουχεσες οι πολιτικοι (που δεν εχουν και μεροκαματο) πανε μετεκπαιδευση? Τουρμποβλακες ολοι...

EPIVITOR
19-09-08, 09:19
Και μενα για μετεκπαιδευση γραφει το χαρτι...

marouf
19-09-08, 14:50
Μπαμπη βαζω ρετσινεs εσυ παιδακια!!!?κ εγω 2/11- 8/11 παω μετεκπαιδευση αλεξ/πολη!στο στρατ κανδηλαπτη.

corsa6881
19-09-08, 22:51
ουυυυυυυυυυυυυυυυυ ρε κολοψαρα ολοιιιιι, εμενα δεν τολμανε να με φοναξουνε:p:p:p

corsa(i love kontres)
20-09-08, 18:56
Μπαμπη βαζω ρετσινεs εσυ παιδακια!!!?κ εγω 2/11- 8/11 παω μετεκπαιδευση αλεξ/πολη!στο στρατ κανδηλαπτη.
ΣΙΓΑ????? ρε τρελε μαζι θα ημαστε ????? ερε γλεντιααααααα !!!!-cheerleader--cheerleader--cheerleader-

τι μονο παιδακια .....ωρε μεθυσια που θα ριξουμε !!!!
και εγω κανδυλαπτη θα ειμαι στη 43 ή 23 ή 53 (δεν ξερω μια απο ολες) ΕΜΑ......

και κοιτα τωρα κολλοφαρδια ....στο ιδιο στρατοπεδο ...στην ιδια μοναδα ....θα ειναι και ο κουμπαρος μου (επιλοχιας) .....και για εκεινη τη βδομαδα θα ειναι λοχαγος εβδομαδας ....!!!!:D:D:D

ολα ωραια ολα καλα .....αλλα τα μεροκαμματα για 6 μερες πανε χαμενα !!!!! μεσα η εποιχειρηση !!

corsa6881
21-09-08, 13:33
σιγα εσυ, να μην σε χαλασε κιολας. καλημερα μπαμπηνο.............

MOYTPO
21-09-08, 16:38
EPIVITOR δεν μου λες ρε φιλε εσυ θα ξερεις σιγουρα, για να τραβηξω jet ski σε τρεϊλορ με το κορσακι θα πρεπει να βγαλω και αναλογο διπλωμα?????? Δεν μιλαω για τροχοσπιτο, ουτε σκαφος, απλα για jet ski.

EPIVITOR
21-09-08, 16:44
Αν δεν ειναι μεγαλο το ελκουμενο τρειλορ οχι δεν χρειαζεσαι διπλωμα...αλλιως ειναι η κατηγορια Β+Ε...
Για το τζεκ σκι δεν νομιζω. Απλα ελπιζω η κοτσαδουρα σου να βγενει οταν δεν εχεις κοτσαρισμενο κατι ε, αλλιως παλι κληση ειναι...

MOYTPO
21-09-08, 16:52
Ασε ξερω. Και αυτος που ειναι αποσπομενος ειναι πολυ πιο ακριβος απο τον σταθερο. Να εχουν να ασχολουντε οι αλητες οι τροχομπατσοι!!!!!!!!!!!

corsa6881
21-09-08, 22:52
καλυσπερα σας, τι κανετε?

corsakias2002
21-09-08, 23:22
mia xara!!
esy?

corsa6881
21-09-08, 23:30
βρε καλος τον, καλα μωρε τα ιδια. πως και τετοια ωρα εδω?

corsakias2002
21-09-08, 23:35
ημουν όξω και πριν πάω για ύπνο είπα να ιντερνετιστώ λίγο!

corsa6881
21-09-08, 23:39
καλα εκανες, και εγω σε λιγο τιν κανω. αυριο θα παω σαλονικα, θα ερθεις?

corsakias2002
21-09-08, 23:44
εχω δουλεια!!

corsa6881
21-09-08, 23:46
το ξερα ρε συ, χαβαλε εκανα. αντε τιν κανω. τα λεμε αυριο. καλυνηχτα

corsakias2002
21-09-08, 23:50
καληνυχτα κυριακο!!
Ονειρα γλυκά!!

corsa6881
21-09-08, 23:51
γεια σου νεκταριε, επισης...............

marouf
22-09-08, 08:26
ΣΙΓΑ????? ρε τρελε μαζι θα ημαστε ????? ερε γλεντιααααααα !!!!-cheerleader--cheerleader--cheerleader-

τι μονο παιδακια .....ωρε μεθυσια που θα ριξουμε !!!!
και εγω κανδυλαπτη θα ειμαι στη 43 ή 23 ή 53 (δεν ξερω μια απο ολες) ΕΜΑ......

και κοιτα τωρα κολλοφαρδια ....στο ιδιο στρατοπεδο ...στην ιδια μοναδα ....θα ειναι και ο κουμπαρος μου (επιλοχιας) .....και για εκεινη τη βδομαδα θα ειναι λοχαγος εβδομαδας ....!!!!:D:D:D

ολα ωραια ολα καλα .....αλλα τα μεροκαμματα για 6 μερες πανε χαμενα !!!!! μεσα η εποιχειρηση !!

Ωχ!τι εγινε ρε μπαμπη αρχισαμε τα βυσματα?κ ακομη δεν πηγαμε!ποντικιιιιι!!!πλακα-πλακα μονο εμειs οι ελ επαγγελματιεs δε παιρνουμε τιποτε.οι ιδιωτικοι κ οι δημοσιοι υπαλληλοι νομιζω αποζημιονονται.διορθωστε με αν κανω λαθοσ.

panagiotis sapes
22-09-08, 10:27
Ωχ!τι εγινε ρε μπαμπη αρχισαμε τα βυσματα?κ ακομη δεν πηγαμε!ποντικιιιιι!!!πλακα-πλακα μονο εμειs οι ελ επαγγελματιεs δε παιρνουμε τιποτε.οι ιδιωτικοι κ οι δημοσιοι υπαλληλοι νομιζω αποζημιονονται.διορθωστε με αν κανω λαθοσ.

maroyf γινε αγορι μου εθνοφυλακας να σωθεις

marouf
23-09-08, 07:33
maroyf γινε αγορι μου εθνοφυλακας να σωθεις

μη μου πεισ οτι εγινεσ εσυ ρε ντακοτα???

panagiotis sapes
23-09-08, 11:25
μη μου πεισ οτι εγινεσ εσυ ρε ντακοτα???

εννοειται
φιλε μου :D

corsa6881
23-09-08, 23:58
καλυσπερα σε ολους, κατι ακουσα οτι ο μπαμπης εχει γενεθλεια στης 27 αυτου του μηνα και δεν μας ειπαι τιποτες. θα σε μαλωσο.......................

EPIVITOR
24-09-08, 11:03
Αφου χεστηκε και εχει χαθει απο προσωπου γης ο λουλης....ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΜΟΥΧΛΑ!!!!!!

corsa(i love kontres)
24-09-08, 13:23
γεια σας ρε κοριτσια .......λουλης ακουω ....μουχλα ακουω ....ΠΑΛΙ για μενα λετε ρε ???????
.......σιγα να μην με πεθυμησατε !!!!!!

λοιπον.....

ΜΟΥΤΡΟ......οσο αφορα για την κοτσαδουρα και το τρειλερ...: επειδη εβαλα και εγω...... για ενα μικρο τρειλερ που εχω ιδιοκατασκευη (διαστασεων 1,5 Χ 1,25)...περασα καποια ''κυμματα'' μεχρι να βγαλω ακρη ..!!!
καταρχασ ...ΔΕΝ χρειαζεται διπλωμα για τετοιες διαστασεις τρειλερ......το μονο που απαιτει η τροχαια απο εσενα οταν σε σταματησει ειναι ......να εχει αδεια κυκλφορειας το τρειλερ....φωτισμο....και πινακιδα .....!!

- γιατην αδεια κυκλοφοριας τρειλερ χρειαζεσαι :
φοτοτυπια αδειας αυτοκινητου,
ενα μικρο παραβολο (αν θυμαμαι καλα),
μια βεβαιωση ''ικανοτητας ελξεως (σε βαρος..κιλα..) του αυτοκι/του σου'' απο την αντιπροσωπεια της περιοχης σου ,
τα χαρτια με τα χαρακτηριστικα του τρειλερ σου ( βαρος , διαστασεις, προδιαγραφες),
τιμολογιο αγορας του τρειλερ
εναν αριθμο πλαισιου που θα εχει το τρειλερ σου πανω ,
και ΤΕΛΟΣ μια ιδιοκατασκευασμενη πινακιδα με τον αριθμο κυκλοφοριας του δικου σου αυτοκινητου !!!!

ολα τα παραπανω τα καταθετεις φυσικα στο μηχανολογικο ή αλιως στο υποκαταστημα του υπουργειου συγκοινωνιων της περιοχης σου

- για την κοτσαδουρα του corsa σου :
πρωτα απο ολα πρεπει να την αγορασεις ....εχε καλο εεε....λοιπον κυμαινονται απο 180 - 250 ευρω, αναλογα τι θα παρεις (π.χ. η δικια μου ειναι γερμανικια και εχει 250 ευρω)
πρεπει να ειναι ΑΠΟΣΠΟΜΕΝΗ
για την τοποθετηση της πρεπει να επικευτεις λαμαρινα , οποιος βγαζει προφυλακτηρα - ρεζερβα , και τρυπαει περα ως περα την πισω πλευρα του Corsa σου, βιδωνει τη βαση της κοτσαδουρας και μετα πανω σε αυτην τον προφυλατκηρα τοποθετοντας στη συνεχεια το τελικο κοματι αυτην (αυτο που τοποθετεις το τρειλερ)....αλλα προσοχη να μην χρειαστει να κοψει προφυλακτηρα ...μετα φαινεται πολυ ασχημο απο πισω ..
στο τελος πας σε ηλεκτρολογο ..σου κοβει τα καλωδια ενος απο τα φαναρια και συνδεει τα καλωδεια της αναμονης ρευματος που εχει διπλα της η κοτσαδουρα !!!!

ΑΥΤΑ τα λιγα .....αν εχει αποριες παρε με τηλ ....!!!!

corsa6881
24-09-08, 21:50
καλυσπερα σας ρεμαλια, λοιπον μετα απο τοσο κραξιμω ο μπαμπης τελεικα εμφανιστικε και εμαθα οτι τελεικα εχει γενεθλεια στις 27 αλλα δεν ξερει ακομα τι θα κανει και αν θα κανει κατι. για νεοτερα περειμενετε.........

EPIVITOR
26-09-08, 18:51
Καλα τα γεννεθλια του θειου σκρουτζ...στην δυναμομετρηση οι απο Κομοτηνης θα ρθειτε ρε παιδα? Δεν ειπατε τιποτα? Ο Μακης με πηρε και ειπαμε να παμε ολοι μαζι. Κανενας αλλος? Ο Ε Ο ?

corsa(i love kontres)
27-09-08, 20:39
Καλα τα γεννεθλια του θειου σκρουτζ...στην δυναμομετρηση οι απο Κομοτηνης θα ρθειτε ρε παιδα? Δεν ειπατε τιποτα? Ο Μακης με πηρε και ειπαμε να παμε ολοι μαζι. Κανενας αλλος? Ο Ε Ο ?
οχι ρε συ γρηγορ ....δεν εκατσε καθολου αυτο σαβ/κο ....ο θοδωρης εχε ενα σημαντικο μνημοσυνο....και εγω δεν ειμαι και πολυ καλα .....anyway καποια αλλη φορα ρε συ !!!

corsa6881
28-09-08, 18:07
καλυσπερα σας ρεμαλια, τι κανετε?

EPIVITOR
28-09-08, 20:59
Καλα μιλαμε οποιοι δεν ηρθατε χασατε!!! Αλλα εχασα και γω πλακα πλακα...μου φυγαν ολα τα μαγνητικα σε ενα ανοιγμα που εκανα στα 200+ στην εγνατια μετα την Ασπροβαλτα...γυρισα να τα βρω αλλα ειχαν σπασει απο τα πατηματα...δεν πειραζει...εχω και αλλο μουσαμα...χα!!!

corsakias2002
28-09-08, 23:37
Σοβαρα μιλας?
Αφου τα ειχες δοκιμασει νομίζω...ελπίζω να μην έχασες και το "καπελο"!

EPIVITOR
29-09-08, 11:19
Οχι το καπελο δεν εφυγε...ευτυχως δηλαδη γιατι εκεινο μονο του εχει 380€!!!
Μαλον εφτεξε η υγρασια που υπηρχε πανω τους και αποδυναμοθηκε ο μαγνητης...τα χα ξαναδοκιμασει μεχρι τα 210 αλλα δεν ειχαν φυγει, αρα μαλον η υγρασια εκανε την ζημια...

corsakias2002
29-09-08, 12:01
περαστικα! :p

corsa6881
29-09-08, 14:47
καλα ρε μαστωρα τι εκανες παλη........................δεν πειραζη ρε συ, αφου εχει και αλλα

corsa(i love kontres)
29-09-08, 21:18
Καλα μιλαμε οποιοι δεν ηρθατε χασατε!!! Αλλα εχασα και γω πλακα πλακα...μου φυγαν ολα τα μαγνητικα σε ενα ανοιγμα που εκανα στα 200+ στην εγνατια μετα την Ασπροβαλτα...γυρισα να τα βρω αλλα ειχαν σπασει απο τα πατηματα...δεν πειραζει...εχω και αλλο μουσαμα...χα!!!
....καλα ρε ταλιμπαν...αφου ειπες τα δοκιμασες ....και μαλιστα σου εκανα και διαφημιση εδω στη κομοτηνη στα ταξι για μαγνητικες διαφημησεις....φτου.....!!!!τζαμπα η προσπαθεια ......

επαθες ζημια ρε συ ...ήήήη...παλι φθηνα τη βγαλαμε !!!

EPIVITOR
29-09-08, 22:37
Μπαμπη κατα ρχην οποτε μπορεσεις παρε με ενα τηλ να σου πω...
Τα μαγνητικα τα χα τρεξει μεχρι 210 και εμειναν στην θεση τους ειπαμε, ναι...αλλα χθες ειχε υγρασια...κρυο και οσο να ειναι ο μαγνητης ''ξεραθηκε'' να πω και σκλυραινε, οποτε δεν ειχε τοσο μαγνητισμο ωστε να ντεξει στο ανοιγμα που επειχηρησα στα 200+...τα πα και πριν μεν αλλα...χαχαχαχα
Να φανταστειται την ωρα που ξεκωλανε ακουγεται το χρατσ...κοιταω τον καθρεπτη και τα βλεπω να πετανε...ακουω και την Μαρια να μου λεει...ΚΑΤΣΙΚΙ !!!!!!!!!!!!!!! κοιταω ξανα εμπρος και να σου ενα κατσικακι καταμεσης της εγνατιας και εγω στα 200 περιπου...πλακωνομαι στο φρενο και το περναω με ασφαλεια αφηνοντας τους μαγνητες να πετουν...σταματαω 500μετρα πιο κατω για να παω να παρω τους μαγνητες και απο πισω μου σταματαει ενα Ηοντα με κομματια τον προφυλακτηρα και τα νερα απο τα ψυγεια να ρεουν...τι εγινε ρε φιλε του λεω? το τεντωσες το κατσικακι? μην το γ@μησω μου λεει...που βρεθηκε εδω? Ευτηχως δεν επαθε πολυ μεγαλη ζημια αλλα δεν μπορουσε να παει μακρια με τρυπια ψυγεια οποτε αρχισε τα τηλ για οδικη βοηθεια...
Εγω μαγνητη βρηκα εναν και αυτον σπασμενο, ευτηχως εχω ενα τετραγωνικο ακομα και θα κανω αλλα πιο ομορφα!!! ΧΑ.

corsakias2002
30-09-08, 09:08
ΚΑΤΣΙΚΙ!!!
χαχαχαχα
τωρα κατάλαβα για ποιο κατσίκι μιλάγατε!!!

giannisT
30-09-08, 11:16
Καλα ρε δεν παιζεστε σε λεω
και αφησες αυτον με το χοντα να κρατισει τον ΟΒΕΛΙΑ(βλεπε ΚΑΤΣΙΚΙ) ???????

koutsoubas bill
30-09-08, 19:16
καλησπερα στα παιδια απο την βορειο ελλαδα.εγω μπαινω σφινα για να πω οτι εχεται πολυ ωραιες περιοχες.το σαββατο το πρωι 27/9/08 ανεβηκα στην αλεξανδρουπολη για εναν γαμο που ηταν το απογευμα.αρκετες οι ωρες βεβαια αλλα ευχαριστες.θεσαλονικη βεβαια εχω ανεβει πολλες φορες,εκτος οτι εκανα και φανταρος στον λαγγαδα το 1989........απο εκει και πανω ομως δεν ειχα ξαναπαει.η αλεξανδρουπολη μας αρεσε παρα πολυ και σε εμενα και στην γυναικαμου,στον γιο μου βεβαια οπου εχει πεδικες χαρες και εκει ειχε πολες ειναι οτι καλητερο.ειδα και ενα manda μπλε τερμα αριστερα οπως κατεβενουμε τον κεντρικο δρομο,πανω απο τις γραμμες του τρενου.τελος παντων φυγαμε με τις καλητερες εντυπωσεις απο εκει την κυριακη το πρωι.περασαμε απεξω απο την ξανθη η οποια ειναι μεσα στο πρασινο και αν ηξερα οτι ενας πρωτος μου ξαδελφος εμενε εκει θα εκανα στασι.οπωτε πηγα για καβαλα για να βρω αυτον και την οικογενειατου που εχουμε να βρεθουμε περιπου 30 χρονια.τελικα να μην σας κουραζω αλλο βρηκα την αδελφητου και την μητερα του και ετσι εμαθα οτι μενει στην ξανθη.η καβαλα δε ειναι πολυ ομορφη και γραφικη πολη και πρεπει να εχει και πολυ ζωντανια νυχτα μερα.μας αρεσε παρα πολυ η εξορμιση αυτη και πηθανων να ανεβω και για τον γαμο της ξαδελφης μου παλι τελος του μηνα.συγνωμη αν εγινα κουραστικος αλλα αλλα ενιωθα οτι επρεπε να πω αυτα τα λιγα λογια για την βοριο ελλαδα και τις ομορφιες της,και να μην δισταση κανενας να παει αν του δωθει η ευκαιρια.

daniel
30-09-08, 21:40
να ερθις φιλαρακι και καμια μερα στην δραμα οκ γενικα ειναι πολλη ομορφα στην βορεια ελλαδα οκ σε περιμενουμε και αποδο οκ

corsa6881
30-09-08, 22:18
να σε καλα ρε φυλε για τα καλα σου λογια, αν ξανα ερθεις να μας το πεις για να γνωρηστουμε και απο κοντα. αααααακαι κατι ακομα καλυσπερα σε ολα τα ρεμαλια. τι κανετε?

corsa(i love kontres)
02-10-08, 14:14
καλησπερα και σε σενα ρε ρεμαλι......παλιοφορτηγατζη ....παιδια ο κυριακος παλι εδωσε το στιγμα του σε ολη την ελλαδα.....μεχρι ευοια εφτασε παι η χαρη του .....και μαρεσει που με ρωτπυσε ΑΝ ξερουμε καννενα στην ευβοια...ερε τρελααααααα!!!!

koytsoymbasbill....βασιλης (φανταζομαι)...κακως που ΔΕΝ μας ειπες τιποτα νωριτερα......θα σε περιμεναμε για μινι υποδοχη (απο κομοτηνη τουλαχιστον) μιας και περνας απο εξω ....κριμα ρε συ..!!
κανονησε την επομενη φορα να ερθεις και να μην το ξερουμε ......ελα οπως εισαι (οπως ελεγε και ο ''αημνηστος'' χριστοδουλος) με παιδια ...πεθερα...γυναικα....ανηψια....γιαγιαδες .....βαλε ενα πουλμαν κα ιελα ....!!!

σε περιμενουμε!!!!

EPIVITOR
02-10-08, 14:30
3+σημερα...ουφ...

koutsoubas bill
02-10-08, 15:55
καλησπερα και σε σενα ρε ρεμαλι......παλιοφορτηγατζη ....παιδια ο κυριακος παλι εδωσε το στιγμα του σε ολη την ελλαδα.....μεχρι ευοια εφτασε παι η χαρη του .....και μαρεσει που με ρωτπυσε ΑΝ ξερουμε καννενα στην ευβοια...ερε τρελααααααα!!!!

koytsoymbasbill....βασιλης (φανταζομαι)...κακως που ΔΕΝ μας ειπες τιποτα νωριτερα......θα σε περιμεναμε για μινι υποδοχη (απο κομοτηνη τουλαχιστον) μιας και περνας απο εξω ....κριμα ρε συ..!!
κανονησε την επομενη φορα να ερθεις και να μην το ξερουμε ......ελα οπως εισαι (οπως ελεγε και ο ''αημνηστος'' χριστοδουλος) με παιδια ...πεθερα...γυναικα....ανηψια....γιαγιαδες .....βαλε ενα πουλμαν κα ιελα ....!!!

σε περιμενουμε!!!!

βασιλης οπως το φανταστηκες.τωρα οπως ξερετε οτα εχεις να κανεις 1200κμ σε48 ωρες με οικογενεια και σε αγνωστη περιοχη .....να πω εδω οτι απο την λαμια ,πινακιδα αλεξανδρουπολη ειδα 50 χιλ πριν φτασω,κακο αυτο......ειναι λιγο δυσκολο να εκτημισεις σωστα τον χρονο σου.

corsa(i love kontres)
02-10-08, 19:47
δικιο εχεισ.....παντως οτι γουσταρεις κανεισ ....οποτε θεσ ΞΑΝΑερχεσαι....!!!!!

Corsa-GR
02-10-08, 23:14
χαχαχαχα το κατσίκιιιιιιιιιι.. μλκ.. δε το μαζέψατε μετά να το κάνετε οβελία???

stella
02-10-08, 23:28
καλα βρε Γρηγορη που καναμε τους μαγνητες τοτε περισσοτερο απο οσο ηθελες κ εχεις τωρα να βαλεις ε?
σας χαιρετησα δεν σας χαιρετησα.......xaxa5....χαιρεται τι κανετε?

ben_corsab
03-10-08, 09:04
χαλιαααααα

EPIVITOR
03-10-08, 09:19
ΡΕ το κατσικακι εγινε ενα με την ασφαλτο...τι οβελια...δεν εμεινε κομματακι για ψησιμο...
ΣΤΕΛΛΑ εχω ακομη κομματια μαγνητικου μουσαμα και εχω ηδη κανει νεα μαγνητακια πιο ωραια απο πριν...ΧΑ!!!

Gregls
03-10-08, 11:56
Οχ ελεος αμαν αυτοι οι κολοδρομοι.

EPIVITOR
03-10-08, 19:31
Απο την Κυριακη θα μαι στης ΦΕΡΡΕΣ για μια βδομαδα παλιομουτρα της Θρακης και σας περιμενω να με επισκευτειται ε...χα.
Κανονιστε μηπως παρω καμια διανυκτερευση και...κανουμε τιποτα ετσι...παρτε κανενα τηλ, θα παρω και γω.

corsa(i love kontres)
03-10-08, 19:43
Απο την Κυριακη θα μαι στης ΦΕΡΡΕΣ για μια βδομαδα παλιομουτρα της Θρακης και σας περιμενω να με επισκευτειται ε...χα.
Κανονιστε μηπως παρω καμια διανυκτερευση και...κανουμε τιποτα ετσι...παρτε κανενα τηλ, θα παρω και γω.
ΦΕΡΡΕΣ/..???? ΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ....καλ ειναι αυτη την εποχη κατα εκει....εχει ακομη κουνουπια στουκας....!!!!

ρε σκουλικι ....τι διανυκτερευση ονειρευεσαι ....για ασκηση πας οχι για βολτα ......!!!
παντως αμα καταφερεςι αν βγεις παρε ΕΣ"Υ κανα τηλ......!!!!

ΣΤΕΛΛΑΑΑΑΑΑ......εισαι καλα ή μου φαινεται ...?????εγω παντως σε ψυχολογησα ...πολυ καλα .....και ετσι να εισαι απο εδω κα ιπερα ....ζητω ή....ή....(τωρα τι να πω ...) καλα αστο για αυριο καλυτερα!!!!

EPIVITOR
03-10-08, 20:32
Τι λες ρε παλιοκαραβανοσκυλο που παω σε ασκηση...χαχαχαχα Μπαμπη με λενε εμενα? Αμ δεεεε...
Για ''μετεκπαιδευση'' γραφει το χαρτη μου...οποτε στρατοπεδο μεσα μας κοβω!
Θα σε παρω ρε μουχλα τηλ αλλα κανονιστε τιποτα καλο αν ειναι να βρεθουμε με τα παιδια κατα κει, αντε.

Corsa-GR
03-10-08, 20:35
δεν έχεις ξαναπάει ωρε?
μη σου πάρουν τον αέρα.. το αμάξνι ανα χείρας και το μεσημέρι το πούλο.. σιγά μη κάθεστε μέσα ρεεεεεεεε
άσκηση έξω θα πάτε.. σχινάκια κανονικά.. στο στρατόπεδο τπτ πια..

corsakias2002
03-10-08, 20:44
τπτ πια? δηλαδη?

Corsa-GR
03-10-08, 21:21
όλες οι ασκήσεις γίνονται σκηνάκια.. αχααα καλό εεεεεεεεεεε!!!!
αυτά για αυτούς που θα πάνε για μετεκπαίδευση έτσι.. όξω στη φύση...

τρέλα.. να πηγαίνουν οι άλλοι να βαράνε με τα πυροβόλα και εσύ να κάθεσαι να μετράς τα "βλήματα" :P

corsa6881
04-10-08, 00:20
να μαι και εγω απο τα πατρια εδαφη, τι κανετε?

corsakias2002
04-10-08, 09:32
πριν 2 χρόνια που πήγα εγω μια βραδια καθήσαμε σε σκοινακι και αυτό με το ζόρι.
Πήραμε τα πράγματα το πρωί όπως πάντα αλλα το μεσημεράκι που ήταν να φύγουμε...που ειναι τα stayer ρε παιδια!!!!! Δεν μας πέρναν να φύγουμε. Ημασταν και αρκετοι, καμια 60αρια. Αφου ξαπλαραμε στο ηλιο, φαγαμε τα σουβλάκια μας, ήπιαμε τις fantes μας φαγαμε και τις τουλουμπες είπαμε να φύγουμε...αλα μας ανακοινωσαν ότι θα είχαμε διανυκτέρευση! Να δείτε όλοι πωως ξύπνησαν απο το ξέφωτο και σχεδον κάναμε ντου στο διοικητη-ες όταν ήρθαν για να μας καλμάρουν.
Τελικά μείναμε έξω. Αναψαμε φωτιά, κάποιοι που είχαν ψιλιαστει τη δουλεια ΄φεραν κατι βότκες, με γευση μανταρινη αν θυμαμαι καλα-δεν μου άρεσε- και τη βγάλαμε όσι δεν κοιμήθηκαν.
Ειχε ένα κρύο...στις σκιες είχε χιόνια απο τις προηγούμενες μέρες.
Τι να σας λέω τώρα...
Ωραια φάση, θα ξαναπήγαινα... αλλα ρε ****το θα ήθελα να μου δώσουν να οδηγήσω πάλι τα θηρία...η καρότσα πολύ κουνάει!

EPIVITOR
04-10-08, 10:06
Αντε να δουμε τι θα δουμε...χαχαχα

daniel
04-10-08, 23:28
μιν κολλονις φιλαρακι θα πανε ολλα καλλα

stella
05-10-08, 00:03
ΦΕΡΡΕΣ/..???? ΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ....καλ ειναι αυτη την εποχη κατα εκει....εχει ακομη κουνουπια στουκας....!!!!

ρε σκουλικι ....τι διανυκτερευση ονειρευεσαι ....για ασκηση πας οχι για βολτα ......!!!
παντως αμα καταφερεςι αν βγεις παρε ΕΣ"Υ κανα τηλ......!!!!

ΣΤΕΛΛΑΑΑΑΑΑ......εισαι καλα ή μου φαινεται ...?????εγω παντως σε ψυχολογησα ...πολυ καλα .....και ετσι να εισαι απο εδω κα ιπερα ....ζητω ή....ή....(τωρα τι να πω ...) καλα αστο για αυριο καλυτερα!!!!

με λενε Στελλα και ειμαι καλα ναιιιιιιιιιιιι-cheerleader--cheerleader--cheerleader-:D ψυχολογε μου εσυ.................xaxa5

corsa6881
05-10-08, 00:44
εεεεεεεεεε καλα ρε στελλα δεν το ξερεις οτι ο μπαμπης ειναι και ψυχολογος?

EPIVITOR
05-10-08, 09:57
ψαρουκλες καλημερα...φευγω!!!Περιμενω να δω τι θα γινει με τους λουλιδες απο Κομοτηνη μοας και περασουμε...καλα!
Κοιμηθειτε ξενιαστει...φυλαει ο EPIVITOR...χαχαχαχαχα το ανεκδοτο της ''βδομαδας''...

EPIVITOR
06-10-08, 18:43
Καλησπερα ψαρουκλες απο Φερρες...χαχαχα και δω εχει νετ και δεν εχασα την ευκαιρια!!!
Κωλοψαρα...

corsa(i love kontres)
06-10-08, 19:54
Καλησπερα ψαρουκλες απο Φερρες...χαχαχα και δω εχει νετ και δεν εχασα την ευκαιρια!!!
Κωλοψαρα...
οχι που θα εχανες την ευκαιρια εκει μεσα......!!!!

ρε λακη ...τι ακριβως θες να κανουμε τωρα που εισαι ΞΑΝΑ κολοφανταρακι.....μηπως να ερθουμε να σε επισκεφτουμε κιολας ...?????

βγες εσυ εξω κα ιτα λεμε .....αντε να δουμε ....κοιτα ρε γκαβακα μην σε φορτωσουν με καμια φυλακη κα ικανεις κανα 6μηνο μεσα εκει ...ΑΧΑΧΑΧΑΧΑxaxa5xaxa5xaxa5

και εμενα παντως ρε ψαρακα ...το χαρτι μου μεταεκπαιδευση λεει!!

stella
06-10-08, 19:56
τι κανετε σειρες?xaxa5 xaxa5

corsa(i love kontres)
06-10-08, 21:01
τι κανετε σειρες?xaxa5 xaxa5
...μπα μας δουλευεις κιολας .....ακου σειρες....????

ρε επρεπε να πηγαινεται κα ιεσεις φανταροι ...ξαν και ξανα ......και ξανα ....να σου πω εγω ....!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ...καντε με εμενα υπουργος Εθνιοκης αμυνης ...για; μια μερα ......και θα σου πω εγω ...!!!!!

ben_corsab
07-10-08, 09:45
τι να πεις ρε παλιρουφιανε
εκανες εσυ φανταρος ε?
για πες?
καθε μερα εξω ησουν.
μιλας κιολας ψαρακλα.
ακου εκει εκανε και στρατο ο λοχιας παλιο ρουφιανολοχια χαχαχαχαχαχαχαχαχα

ναι τωρα μιλησε ο πολυ-βυσματιας της κομοτηνης ....ολοκληρο δημαρχο το εκανε θειο του !!!!
ολο πυλη ηταν ...ΑΜ...ηταν ....και μαλιστα με βυσμα ....!!!

ΤΕΟ πρεπει να σε πετυχω επιστρατο πουθενα ....θα ειμαι και Λοχιας παλι ....ερε γλεντια !!!!

stella
07-10-08, 13:08
xaxa5 καλε δεν σας δουλευω απλα ενοιωσα την αναγκη να το πω με τοσα στραβαδια εδω xaxa5!
τι μου κανει σημερα η Μακεδονια-Θρακη? μας πειραξε κανεις να πεσει ξυλο?

υ.γ. μην με ρωτατε αδικα στο μσν τι πινω κ δεν σας δινω,τιποτα απολυτος xaxa5

GJIKAS
08-10-08, 01:07
καλησπερα παιδια.Ολη την προηγουμενη βδομαδα ημουν Εβρο και Θρακη.Εμενα Διδυμοτοιχο και χαζευα αναμεσα Ορεστιαδας και Ξανθης..Πεμπτη μεσανυχτα εριχνε καρεκλες στην Αλεξανδρουπολη εντοπιζω Μαντα σε βενζιναδικο αραγμενο.Ο φιλος με λεει πλακα με κανεις,,πως το ειδες??Ηταν στην Aegean ,με τετοια βροχη δεν ειδα πολλα..Κομοτηνη πηγα στο Θοδωρη που εχει την Autohouse,πολυ καλο παιδι και συζητησιμο,ειδαμε τα μαντα του,,αχ....Ωραια μερη και πολλα γραφικα χωριουδακια.Ραδιοφωνο να παιζει αμανεδες και γκαζελια ολη την ωρα..Αλλα και φτωχια ρε παιδια στο Εβρο..Γιαυτο και ολοι εχουν παει Γερμανια.

corsa(i love kontres)
08-10-08, 06:47
ρε συ GJIKAS ....ηρθες κατα εδω πανω ...και ΔΕΝ πηρες ενα τηλεφωνο ΕΜΕΝΑ ?????????? ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???????
αυτο που εκανες ηταν εγκλήμα μεγαλο .....περασε μελος του club απο την πολη μου και ΔΕΝ τον ΕΙΔΑ απο ΚΟΝΤΑ !!!!καηκες......αλλα επρεπε να σε πετυχω πουθενα στο δρομο να δεις σταματημα που ειχες να φας επιτοπου /1!!!!!

λοιπον ανακεφαλεωνω ....οταν ξανα ερθεις ...θα με παρεις ΤΗΛΕΦΩΝΟ (6945-524772)..γκε γκε???????

τωρα οσο για τα μερη ....να σου εξηγησω μερικα πραματα ....στο εβρο οσα ειδες εινα ικαλυψη - αποκρυψη ...ολοι εχουν λεφτα γιαυτο και μερικους τους λεμε ''γαλαζοβρακιδες'' ....ολοι εχουν στην ιδιοκτησια τους πανω απο 200 - 500 στρεμματα χωραφια.....τυφλα να εχει η λαρισα !!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ.......!!!!

Edit: τρελενομαι ομως με τον τροπο που γραφεις!!!!!xaxa5 .......

ben_corsab
08-10-08, 14:56
εαν ξαναδω μπελ γραμματα στα post μου θα πω τον ιβαν να κανει το αμαξι σου....................οκ

υ.γ για πες μου την σειρα σου..........χαχαχαχαχαχαχαχαχα

GJIKAS
09-10-08, 11:39
corsa i love kontres,ειχα σκεφτει να πω την αληθεια να επικοινωνησω με μελη του κλαμπ αλλα δεν το πηρα τοσο ζεστα.Κραταω το τηλ.σου παντως γιατι μπορει να ξανανεβω Εβρο καποια στιγμη μιας και μου μπηκε ο διαολος να τα φτιαξω με εποπινα..καταλαβαινεις..
Ασχετο,με αρεσε το γκεγκε που ειπες!Αρβανιτικο ειναι και Αρβανιτες ειναι στο Τυχερο Εβρου,ειχε ερθει προπερσι ο συλλογος τους στο χωριο μου στην Αργολιδα και μιλαγαμε αρβανιτικα σαν να μασταν κοντοχωριανοι!!Θα ρθω να παμε στο 'κλουβι' με τις τρελες:DΧαχα.ΧΑρηκα φιλε,Γιωργο με λενε.

johngts08
09-10-08, 21:55
ρε παιδια ξερει αμα δουλευουν η καμερες στα τουνελ τισ ασπροβαλτας..............περιμενω απαντησει...........

corsakias2002
10-10-08, 08:45
δουλευουν!!!

EPIVITOR
10-10-08, 17:33
χοχοχοχο καμια ψαρουκλες...αυριο επιστροφη!!!!

johngts08
10-10-08, 21:40
δουλευουν!!!

ειναι 2 λογιον καμερες αυτες που ελεχουν τη κινηση και η αλοι που γραφουν δεν με ειπεσ τι ειναι .................................................΄΄΄΄΄΄

ben_corsab
11-10-08, 09:44
ρεμαλια θα παμε 16/11 η οχι?

corsakias2002
11-10-08, 10:31
ειναι 2 λογιον καμερες αυτες που ελεχουν τη κινηση και η αλοι που γραφουν δεν με ειπεσ τι ειναι .................................................΄΄΄΄΄΄
Γιατι εσυ ρώτησες περι τινος κάμερες αναφέρεσαι?rtfm1:p

johngts08
11-10-08, 11:58
:D
Γιατι εσυ ρώτησες περι τινος κάμερες αναφέρεσαι?rtfm1:p

μεσα απο την καβαλα εισαι η απο κανενα χωριο εγω ειμαι κοντα στη αυλι δηλαδη καραβανγγελη αλα μενω θεσ-νικη χρονια .αμα ερθεισ αυριο θα τα πουμε απο κοντα φιλακια..............

trim
11-10-08, 12:24
Χαιρεται παιδια τι κανετε??

Corsa-GR
11-10-08, 18:08
ρεμαλορέμαλα...........φροντίστε να μην έρθετε πανελλήνιο... ΒΑΝ ολοι!!!! :P :P :P

corsa(i love kontres)
11-10-08, 18:50
ρεμαλορέμαλα...........φροντίστε να μην έρθετε πανελλήνιο... ΒΑΝ ολοι!!!! :P :P :P
ωραια ....ΟΛΟΙ ΩΞΩ απο εδω !!!!!!

....παρεπιπτωντως ..ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ....ΟΡΓΑΝΩΘΕΙΤΕ ........!!!!!

15 - 16 νοεμβριου παμε ΒΟΛΟ......γκεγκε ???

Corsa-GR: 18-19??? lol lol φτου σου είσαι και moderator

corsa6881
14-10-08, 22:29
εγω μεσα αλλα να δουμε και τι γεινετε με τα δοματια πρωτα:confused::confused::confused::confused::confused:

johngts08
14-10-08, 22:36
εγω μεσα αλλα να δουμε και τι γεινετε με τα δοματια πρωτα:confused::confused::confused::confused::confused:

ευχομε φιλε να κρατησετε για παντα ο ερωτας ειναι ωραιο πραγμα.φιλακια.........good1good1good1

corsa6881
14-10-08, 22:58
να σε καλα σε ευχαρηστω, εσυ τι κανεις?

johngts08
14-10-08, 23:36
να σε καλα σε ευχαρηστω, εσυ τι κανεις?

λοιπον εβαλα τον μικρο για υπνο 2 ετων και περιμενω το δευτερο. ειναι στο μηνα της και αυτο αγορι . να ξερεις τη σου περιμενει φιλε μου . η οικογενια ειναι το κατι αλο . να παιζεις με τον μικρο να ακους τις πρωτες λεξεις τι να πω ........εμενα ο πατερας μου ειναι απο την σταυρουπολης ξανθης ειναι απο τα κομνηνα .πρεπει να το εχεισ ακουστα .εσυ μεσα απο την δραμα η απο χωριο εκει κοντα .........:):o;)

corsa(i love kontres)
17-10-08, 07:57
λοιπον εβαλα τον μικρο για υπνο 2 ετων και περιμενω το δευτερο. ειναι στο μηνα της και αυτο αγορι . να ξερεις τη σου περιμενει φιλε μου . η οικογενια ειναι το κατι αλο . να παιζεις με τον μικρο να ακους τις πρωτες λεξεις τι να πω ........εμενα ο πατερας μου ειναι απο την σταυρουπολης ξανθης ειναι απο τα κομνηνα .πρεπει να το εχεισ ακουστα .εσυ μεσα απο την δραμα η απο χωριο εκει κοντα .........:):o;)
....ο corsa6881 δλδ....ο κυριακος μας ...η αλιως ο κουλης ...ή ο intercooler (εις την φορτηγατζιδικη)....δηλωνει δραμινος ....απο μεσα....ΑΛΛΑ στη δραμα απο τις 7 μερες της εβδομαδας ...ειναι μονο κανα-δυο ...τις υπολοιπες βολοδερνει στην υπολοιπη ελλαδα ...και παντα ολως τυχαιως στη κομοτηνη !!!!! γιατι αραγε ....!!!!

παντως γιαννη ....μεταξυ μας .....εχει διαλεξει το πιο ομορφο και σημαντικο hobby στον κοσμο ......την ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ σου !!!!!
ολοι μας ...και ειδικα ΕΓΩ θα εδινα τα παντα ναμουν σαν και εσενα !!!!.....και ας μην ειχα OPEL ..χεχεχεε!!! λεμε τωρα !!!!

EPIVITOR
17-10-08, 09:04
Μπαμπη τι ωρα θα παμε πιστα ρε φιλε? Που θα βρεθουμε να παμε μαζι ολοι απο δω? Παρε κανενα τηλ γιατι εσυ εισαι απο μακρια και θα φυγεις νωριτερα, κανονισε και πες μου ε...να μαστε πιστα κατα της 10 το πολυ ε.

corsa(i love kontres)
17-10-08, 22:14
Μπαμπη τι ωρα θα παμε πιστα ρε φιλε? Που θα βρεθουμε να παμε μαζι ολοι απο δω? Παρε κανενα τηλ γιατι εσυ εισαι απο μακρια και θα φυγεις νωριτερα, κανονισε και πες μου ε...να μαστε πιστα κατα της 10 το πολυ ε.
τι να σοπυ πω ρε γρηγορη ...μακαρι να μπορεσω να ξυπνησω νωρις για να σας προλαβω ...!!!!!
εγω πιστευω να εχω ξυπνησει κατα τις 8:30 - 9:00 και να ειμαι δραμα σε καμια - μιαμιση ωριτσα!!!!

ΕΣΕΙΣ τι ωρα λετε να ξεκινηστε ?????

corsa6881
17-10-08, 23:09
οτι ωρα θελουμε ρεεεεεεε:D:D:D:D:D:D:D:D. για πεστε μου και εμενα να ξερω

EPIVITOR
18-10-08, 08:48
Κουλη εμεις λεω να φυγουμε κατα της 9 απο δω...να παμε χαλαρα και κατα της 10 να μαστε εκει...παρε με τηλ να δουμε που θα βρεθουμε αν θες να παμε μαζι.

corsa(i love kontres)
18-10-08, 20:51
Κουλη εμεις λεω να φυγουμε κατα της 9 απο δω...να παμε χαλαρα και κατα της 10 να μαστε εκει...παρε με τηλ να δουμε που θα βρεθουμε αν θες να παμε μαζι.
σιγα να μην ερθει ο παλιοτσιφουτης ....αλλα τωρα τελευυταια ΔΕΝ εινα ικαι τοσο τσιφουτης....

ΑΡΑ ....ΜΑΛΟΝ καποιος ή κατι αλλο δεν τον αφηνει να ερθει......ο ιδιος λεει οτι εχει ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ...κυριακατικα !!!!:mad::mad::mad: ανετ να δουμε ....δεν πειραζει ρε συ γρηγορη ...μονοι μας.....!!!

corsa6881
19-10-08, 19:46
ειχα δρομολογιο σημερα και γιαυτο δεν ηρθα, αλιως δεν το συζητουσα καν. ειπαμε αυτος ο μηνας ειναι μαμισετα. που θα παει αλλες 12 μερες μηνανε:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

EPIVITOR
19-10-08, 19:58
Ο λαστιχοφαγωμενος γυρισε...

corsa(i love kontres)
21-10-08, 14:04
Ο λαστιχοφαγωμενος γυρισε...
νομιζεις ρε .....και τα δικα μου απο την πιστα και μετα ...ποιανουν τελεια πανω στην ασφαλτο ....γιατι ????? γιαιτ ειναι ''σαγρε'' και δε νεχει καθολου πελμα ..ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑxaxa5xaxa5xaxa5......βασιακ πρεπει να τα αλαξω τωρα ....και ποιος ακουει τον τασο !!!!