PDA

Επιστροφή στο Forum : Street Racing 3!

Σελίδες : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Gsi 16v Turbo
16-09-08, 02:08
Astra Coupe Turbo vs Corsa OPC πριν λίγο σημειώσατε 1 εύκολα,με μεγάλη διαφορά.

clutchmaster
16-09-08, 02:41
ela re,den to perimena ayto gia na eimai eilikrinhs...

Gsi 16v Turbo
16-09-08, 02:45
ela re,den to perimena ayto gia na eimai eilikrinhs...

Toυ έπιαρνα διαφορά καλή μέχρι την 3η κ μετά έφευγα δυνατά.
Έχω ξανανοίξει με Corsa OPC με ίδια περίπου αποτελέσματα.

clutchmaster
16-09-08, 03:03
θυμαμαι το κουπε το δικο μας μανησιο δεν με ειχε εντυπωσιασει ιδιαιτερα. ενω το κορσα μου αφησε πιο βρωμογκαζι γευση. πιστευα οτι αυτα τα 2 πανε μαζι...

Gsi 16v Turbo
16-09-08, 13:12
θυμαμαι το κουπε το δικο μας μανησιο δεν με ειχε εντυπωσιασει ιδιαιτερα. ενω το κορσα μου αφησε πιο βρωμογκαζι γευση. πιστευα οτι αυτα τα 2 πανε μαζι...

Όντως Δημήτρη δεν εντυπωσιάζει λόγω πολύ μακριού σαζμάν.Αλλά τελικά το Coupe δεν παέι άσχημα.
Φαντάσου πώς τις τελευταίες μέρες πέρασα Octavia 5 RS,Golf Gti 200ps,τα οποία είναι δύσκολοι αντίπαλοι.

Joker
16-09-08, 13:28
Ρε συ Γιώργο, έχεις βάλει πρόγραμμα στο αμάξι ή κάτι άλλο?
Γιατί το golfaki gti δεν είναι και ότι ποιο εύκολο.
Αν το χεις όντως περάσει χωρίς να χεις βάλει τίποτα άλλο πάνω, μου κάνει πολύ μεγάλη αλλά καλή εντύπωση!

Gsi 16v Turbo
16-09-08, 13:41
Ρε συ Γιώργο, έχεις βάλει πρόγραμμα στο αμάξι ή κάτι άλλο?
Γιατί το golfaki gti δεν είναι και ότι ποιο εύκολο.
Αν το χεις όντως περάσει χωρίς να χεις βάλει τίποτα άλλο πάνω, μου κάνει πολύ μεγάλη αλλά καλή εντύπωση!

To αμάξι είναι εργοστασιακό,πιο εργοστασιακό δε γίνεται...;)
Με το Golf ανοίξαμε από ροπές και στα πολλά έβγαινα σιγά σιγά μπροστά.
Όντως τα Gti είναι δύσκολοι αντίπαλοι.
Με Octavia έχω ανοίξει 2 φορές και πέρναγα πιο εύκολα μπροστά.
Πριν λίγο ακιρό είχα ανοίξει με εργοστασιακό Ibiza Cupra και το πέρναγα και αυτό.
Δεν αναφέρω αυτά για να δείξω κάτι,απλά να πάρουμε μέτρα σύγκρισης.
Π.χ. έφαγα μία ήττα από Octavia RS 200ps,που μου το έλεγε για μαμά,αλλά τελικά ήταν full 1ο στάδιο από e-tuners.

Θα κοιτάξω να ανοίξω με Corsa OPC+ εξάτμιση αυτές τις μέρες.

kostas1.6
16-09-08, 17:01
Γρηγορη δυσκολα αυτο το αποτελεσμα!Πιθανοτατα γιατι πατησες με 4.200 ε λογικο 5.400 τελιωνει και η ροπη σου!Δοκιμασε ρολ απο 2.000 και μετα θα τον δεις (αν ειναι μαμα) στην 4η 3 αμαξακια πισω!Και ας ειναι και 900 κιλα!Τωρα για τα gt πραγματικα οσο και να ψαχνω δεν βρισκω!Με tsi δεν ασχολουμε τζαμπα βενζινες το εκανα στην αρχη αλλα σταματησα!Παντος οποιος ανοιξει με gt ας μας πει και μακαρι και τα 2 να ειναι μαμα και σαφως οχι dsg γιατι τοτε λογικο ειναι να ειναι μπροστα το vw!
Αναμενουμε αποτελεσματα!

Παρομοίως, μόνο tsi βρίσκω στο δρόμο που να το πιέζουν κάπως, μόνο ένα gt μου έχει τύχει με αλλαγμένη εξάτμιση, εγώ χωρίς το sport πατημένο, ρολαριστά 2ες μέχρι κόφτες ήμουν σχεδόν ένα αυτοκίνητο μπροστά, μετά ο τυπάς τη λάκισε, προφανώς νόμιζε ότι δεν είχα το τούρμπο και πήγε να το παίξει έξυπνος.xaxa5

teddy
16-09-08, 17:54
Ναι τα γνωριζω μαμα ο C20xe?

στην δυναμομετρηση περυσι εβγαλε 158 στροφαλο,και απ'οτι θυμαμαι φοραει βαρελακι στην εισαγωγη!

Gsi 16v Turbo
17-09-08, 00:47
Opel Astra Coupe vs Peugeot Rallye 106 σκούπα-εξάτμιση=1

CoRsa1.4 B
17-09-08, 02:28
στην δυναμομετρηση περυσι εβγαλε 158 στροφαλο,και απ'οτι θυμαμαι φοραει βαρελακι στην εισαγωγη!

Καλα τα λες Θοδωρα! Sorry Greg αλλα μολις ειδα το post....

Tα +8 απο τα 150 του c20xe δεν ξερω που τα εχω βρει παντως...

Γιώργος Ντάνος
17-09-08, 02:35
Εχεις καταλύτη;

Gregls
17-09-08, 17:04
Καλα τα λες Θοδωρα! Sorry Greg αλλα μολις ειδα το post....

Tα +8 απο τα 150 του c20xe δεν ξερω που τα εχω βρει παντως...

πρεπει να βρω c20xe να πατησω να δω τι παιζει

MOYTPO
17-09-08, 17:23
Πατησα με Punto GT αλλα δεν ξερω αμα πιανει. Το Πουντο εξωτερικα τουλαχιστον ηταν ερειπιο, διαλυμενο εντελως.
Απο Περαια για Θεσσαλονικη στο φαναρι της Επανωμης μεχρι και τεταρτη κοφτες. Μετα ειχε αμαξια και το φαναρι της 113.
Ξεκιναμε ανοιγω μια καροτσα +, δευτερα μαζευει λιγο, τριτη τρωει σχεδον αλλη μια καροτσα, τεταρτη στα ιδια μεχρι κοφτη εμενα. Εντυπωση με εκανε οτι τεταρτες δεν μπορουσε να μαζεψει. Μαλλον λιωμενο θα ηταν.

teddy
17-09-08, 18:57
πρεπει να βρω c20xe να πατησω να δω τι παιζει

καλη περιπτωση ανοιγματος,αλλα του βασιλη περα απο τα 400κ.εκ παραπανω,εχει και πανω απο 20 κιλα ροπη...
αλλα εσυ βεβαια κανεις τσαφ τσουφ...γιατι δεν βρισκεις το παληκαρι με το lanos που φοραει το c20xe???

Gregls
17-09-08, 20:04
καλη περιπτωση ανοιγματος,αλλα του βασιλη περα απο τα 400κ.εκ παραπανω,εχει και πανω απο 20 κιλα ροπη...
αλλα εσυ βεβαια κανεις τσαφ τσουφ...γιατι δεν βρισκεις το παληκαρι με το lanos που φοραει το c20xe???

βρηκα εναν με lanos παρασινο (γνωστο στην πιατσα), το οποιο πηγαινε πολυ καλα ημουν διπλος και παρολοα αυτα τον περσα δυσκολα μεν αλλα ειχε και 30C, σταματισαμε μιλησαμε και το παλικαρι λεει οτι φορουσε φπε εκκεντροφορια χαταποδι (οντος μου ανοιξε και μοτερ) αλλα οπως μου ειπε δεν πηγαινε καλα τον τελευταιο καιρο.
Οποτε πρεπει να βρω αλλο να παιξω!!!

tolis3
17-09-08, 22:17
αφηστε και κανενα να παιξω και γω ρεεεεεεε.αλητες!!!!!!!!

CoRsa1.4 B
18-09-08, 03:56
Εχεις καταλύτη;

Ναι φιλε Γιωργο. Περυσι μετα την μετατροπη εβαλα εξατμιση απο καταλυτη και πισω. Το χταποδι ειναι το μαμα του 2λιτρου. Τα +8 πιστευω οτι οφειλονται στο κοκκινο που βλεπεις πισω απο την μπεκιερα... Ειναι custom κατασκευη και ισως αυτο να του εχει δωσει κατι. Βεβαια βαζω και 100αρα παντα.

βρηκα εναν με lanos παρασινο (γνωστο στην πιατσα), το οποιο πηγαινε πολυ καλα ημουν διπλος και παρολοα αυτα τον περσα δυσκολα μεν αλλα ειχε και 30C, σταματισαμε μιλησαμε και το παλικαρι λεει οτι φορουσε φπε εκκεντροφορια χαταποδι (οντος μου ανοιξε και μοτερ) αλλα οπως μου ειπε δεν πηγαινε καλα τον τελευταιο καιρο.
Οποτε πρεπει να βρω αλλο να παιξω!!!

Σκεψου οτι το corsaki ειναι και ελαφρυ... Αν θες και αν δεν το σκιζουμε στο off topic το θεμα πες τι παιζει με το δικο σου (αλογα κλπ) να σου τι ΙΣΩΣ θα γινει αν ανοιξουμε.

Gregls
18-09-08, 17:43
Βασικα Σ/Κ θα ανεβω κατα 80% καβαλα!
Μαμα ειναι το δικο μου αλλα ευελπιστω το σαββατο πρωι να φορεσω φουλ 63,5!
Απλα θα ηθελα να δω με εσενα για να δω που ειμαι με μαμα Colt αφου εσυ πετυχες μαμα...

Edit βλ@κακος με tsi με κολαει απο νεα ελβετια στριβω για το δρομο της Χαλκιδικης απο πισω να κολαει αυτος ε λεω δεν παει αλλο περναμε το φαναρι μενω επιτηδες στην ανηφοριτσα με σταθερα χιλιωμετρα 2α και 45 και σπαει τερμα αριστερα για να με περασει (ειχε φορα) παταω τελειωμα 2ας ειμαι διπλα 3η παρε την κολωνα σου ειχε και γκοενακι και πηγε να το παιξει και καλα δεν τον χαλασε....

αφηστε και κανενα να παιξω και γω ρεεεεεεε.αλητες!!!!!!!!

Φιλε εχθες ειχα octavia με 270, ibiza FR foul λεει 1ο σταδιο πανω απο 240 ελεγε, ειχα επισης και ενα sunny Gtir μετατροπη με 225 σιγουρα αλλα ειπα μην σε παρω τηλ και σε μπριζωσω στις 1:30+

Sentin3l
18-09-08, 17:56
Gregls min anoikseis xwris emena me to colt giati tha sou faw to larygki!!!! lol lol lol

A blepw asxolisai k sy me to golf wraio sport.Paizw k gw golf...m aresei na ta pataw lol lol lol lol

Gregls
20-09-08, 12:35
Παιδια πατησε ο bilis με Corsa opc με το Colt που ειχα πατησει και εγω εχθες το βραδυ να το κειμενο οπως τα μετεφερε το Colt σε αλλο site:

''πριν λιγη ωρα εκανα ενα πατημα με μαμα opc που to ηθελα παρα πλ για να δω που περιπου ειμαι...
εγιναν 2 πατηματα 1 απο σταση και μια απο ρολ 1ες μεχρι κοντα στα 200
με το ιδιο αποτελεσμα και τις 2 φορες
''3-4 κενα 4-5 αμαξια μπροστα το κολτακι μου Loove Loove''
απ οτι ειδα αλλα και απ οτι ειπαν τα παιδια που ηταν στο τερματισμο....
απ οτι εβλεπα ο Βασιλακης με το opc to πηγαινε πλ καλα
παρολο που το χει λιγο καιρο...
μετα το δευτερο ανοιγμα βιαζομασταν και δε τα ειπαμε καθολου με το παιδι
επειδη μας σφυριξαν για μπατσους....
πλ λογικη διαφορα κατα τη γνωμη μου αν υποθεσουμε οτι το corsaki
εχει 30 αλογα παραπανω αλλα και 300 κιλα παραπανω.....
αλλα το ειδα πλ πλ δυνατο για τα κιλα του και σε μαμα μορφη...!!!!!''

Εγω του απαντησα απλα:
Οντος παιδια ετσι εγιναν τα πραγματα ισως -1 αμαξι αλλα οκ περιπου ετσι βγκαν τερζη, πολυ δυνατο το Colt αλλα κλασικα μονο απο Ρολ 1η ή σταση.
Ειπαμε μπας και γινει καμια σωστη κοντρα απο 3ες αλλα κλασκα δεν...

fANis
20-09-08, 12:48
Εντάξει νομίζω πως το παιδί καλά τα έγραψε. Πάντως να μην πατάει από 3ες...Ό,τι θέλει κάνει.

~astraxan~
20-09-08, 12:52
as anoiksoune ap 2es me to colt k to corsa opc meta ta 10000 to opc k as grapsune meta...
posa km exei panw to moter tou corsa?
den itan antiproswpeutiko anoigma auto k krima gia to palikari me to corsa p dextike na anoiksei..

Gregls
20-09-08, 12:58
Φιλε και απο 2ες να πανε θα του κανει οτι και σε εμενα θα τον τραβηξει ψηλα ενω το Colt θα ειναι στο turbisma οποτε παλι μπροστα θα ειναι το Colt.
Τωρα τα αντιπροσοπευτικα και τα λοιπα ασε γιατι ετοιμος ημουν να κανω ντου στο παρεακι τους...

Sentin3l
20-09-08, 18:02
de ta kanete swsta ta pragmata...giati anoigete opws goustarei autos?an thelei na dei pou einai to amaksi tou opws leei as anoiksei ekei pou exei dunami k to diko sou gregls i to corsa.deuteres me 2 xiliades strofes k ama tou aresei...

antonis
20-09-08, 20:37
corsaki μου εναντιον tt 225 φαναρι-φαναρι σημειωσατε 1 λογω μη καλων οδηγικων ικανοτητων της ομορφης γυναικειας παρουσιας!

Basilakhs
20-09-08, 20:55
3500 χιλιόμετρα έχω πάνω, ο φίλος με το czt δεν ήταν με τίποτα μαμά, χωρίς καθίσματα, και μόνο εισαγωγή, δεν αρπάζει αυτήν την διαφορά 40 αλόγων.τι που είμαι και κοντά στα 250 κιλά πιο βαρύς και πάλι δεν καλύπτει την διαφορά. Έχω πατήσει ξανά με czt πηγαίνωντας Κατερίνη και το έπερνα προωδευτικά.Ο φίλος όμως από στάση έφευγε 2-3 αυτοκίνητα,κάτι γίνεται εδώ!
Φιλικά.

astra gtc
20-09-08, 20:58
καταρχην το colt δν νομιζω να ηταν μαμα...με μαμα colt k to astra k to corsa ειναι αρκετα μπροστα....αν φορουσε χοανη το κολτ σε συνδυασμο με την πατεντα στην ν97 που κανουν φτανει πανω απο 180 αλογα...

Basilakhs
20-09-08, 21:11
καταρχην το colt δν νομιζω να ηταν μαμα...με μαμα colt k to astra k to corsa ειναι αρκετα μπροστα....αν φορουσε χοανη το κολτ σε συνδυασμο με την πατεντα στην ν97 που κανουν φτανει πανω απο 180 αλογα...

Για την πατέντα συμφωνώ μαζί σου, όσο για χοάνη αν φορούσε θα μούγκριζε.

NIKOS.OPC
20-09-08, 21:29
Μαμα δεν υπαρχει περιπτωση να ηταν.Η πατεντες η προγραμμα.

antonis
21-09-08, 09:33
ρε παιδια τι μαμα colt, σας κοροιδευει ο ανθρωπος?
εγω εχω κατσει διπλα σε μανισιο colt μεχρι 3ες με μονο 125 Ps κ εσεις εχετε κοντα στα 200 ps κ δεν μπορειτε να περασετε.
μη τρωτε παπα..

Gregls
21-09-08, 12:37
Ασε ρε αντωνη αυτο τον ειπα και πεσαν 10 ατομα να με φανε οσοι ειναι μελοι θα τα δουν.
Any way απο εχθες ειμαι καβαλα, στον δρομο Peugeot στις λιμνες απο τα μεγαλα 607 δεν ξερω πως τα λενε σιγουρα 2L εκει στα 180 πατησαμε αλλα ανοιγα...
Το κυφαιο εγινε μετα παω με 140σκαει mercenda μου κολαει παω δεξια με περναει παταω ειχε φορα καλη αριστερη στροφη κοβει στριβιυμε με 180 βλεπω πισω εγραφε E200 δεξια Kompressor και κατι αλλο ειχεν 2 διπλες μποκες, παταμε με το που βλεπουμε την εξωδο και εχουμε 200 εκει με ιδρωσε το Mercente μενουμε εκει μεχρι τα 215 (πραγματικα 215) ανοιγουμε παραληλα και επιτελους στα 235 πραγματικα 250 κοντερ τον περασα, μετα κοψαμε, γενικα πηγαιναμε μαζι σε ολη την διαδρομη, αλλα απο τα 140 160 κατι προσπερασεις τον καταπηνα, στα πολλα ζωριστηακα πολυ, any way καιι φτανουμε στις στροφες που εχει τοιχειο , ε εκει λεω θα κοψει αλλα τιποτα το εστριβε, τελικα στις 2 τελευταιες το ζουλιξα λιγο παραπανω και τον εφυγα και στα τροφιλικια.
Σε ποση ωρα εκανα τον δρομο δεν σας λεω γιατι θα με κραξεται ολοι!
Η Mercenda ποσα ps ηταν ξερει κανεις?

NIKOS.OPC
21-09-08, 12:42
163 η 192 Μαμα αν δεν κανω λαθος.

Basilakhs
21-09-08, 12:50
Ασε ρε αντωνη αυτο τον ειπα και πεσαν 10 ατομα να με φανε οσοι ειναι μελοι θα τα δουν.
Any way απο εχθες ειμαι καβαλα, στον δρομο Peugeot στις λιμνες απο τα μεγαλα 607 δεν ξερω πως τα λενε σιγουρα 2L εκει στα 180 πατησαμε αλλα ανοιγα...
Το κυφαιο εγινε μετα παω με 140σκαει mercenda μου κολαει παω δεξια με περναει παταω ειχε φορα καλη αριστερη στροφη κοβει στριβιυμε με 180 βλεπω πισω εγραφε E200 δεξια Kompressor και κατι αλλο ειχεν 2 διπλες μποκες, παταμε με το που βλεπουμε την εξωδο και εχουμε 200 εκει με ιδρωσε το Mercente μενουμε εκει μεχρι τα 215 (πραγματικα 215) ανοιγουμε παραληλα και επιτελους στα 235 πραγματικα 250 κοντερ τον περασα, μετα κοψαμε, γενικα πηγαιναμε μαζι σε ολη την διαδρομη, αλλα απο τα 140 160 κατι προσπερασεις τον καταπηνα, στα πολλα ζωριστηακα πολυ, any way καιι φτανουμε στις στροφες που εχει τοιχειο , ε εκει λεω θα κοψει αλλα τιποτα το εστριβε, τελικα στις 2 τελευταιες το ζουλιξα λιγο παραπανω και τον εφυγα και στα τροφιλικια.
Σε ποση ωρα εκανα τον δρομο δεν σας λεω γιατι θα με κραξεται ολοι!

Γρηγόρη κάνε ένα copy paste το url που έχει γράψει ο czt εδώ γιατί δεν μπορώ να το βρω :p

Gsi 16v Turbo
21-09-08, 21:58
Tον ήπια στα 220 από Octavia 5 rs.

kapsmix
21-09-08, 22:27
Tον ήπια στα 220 από Octavia 5 rs.

Eλα ρε???μαμα ηταν??μου φαινεται λιγο καπως επειδη το bertone μετα τα 200 ειναι πολυ καλο λογο της αεροδυναμικης του

Gsi 16v Turbo
21-09-08, 22:29
Eλα ρε???μαμα ηταν??μου φαινεται λιγο καπως επειδη το bertone μετα τα 200 ειναι πολυ καλο λογο της αεροδυναμικης του

Είχε νορμάλ εξάτμιση,αλλά υποψιάζομαι πρόγραμμα.
Έχω ανοίξει και άλλες φορές με Octavia RS και ήμουν μπροστά,ειδικά στα πολλά.
Δεν πειράζει όμως...την πλάκα μας κάνουμε.

Μετα ξέσπασα σε ένα Fiesta ST...:)

Gregls
21-09-08, 23:49
Γρηγόρη κάνε ένα copy paste το url που έχει γράψει ο czt εδώ γιατί δεν μπορώ να το βρω :p

εχεις PM

NIKOS.OPC
22-09-08, 10:35
Bασιλη κανε ενα copy αυτο που ειδες για το κολτ...Ελεος με τα υποτιθεμενα μαμα.

Link
23-09-08, 14:47
184 PS εχει Γρηγορη!Μαμα..
Οσο για τα κολτ νομιζω οτι πολυ αξια και συζητηση δωθικε!Μαμα δεν πανε βημα προφανος αυτο το παλικαρι εκανε πολλα!Γιαυτο και θελει να δοκιμασει το μοτερακι του!!
Φερτε αστρα η κορσα με προγραμα dp εξατμηση φουλ και μετα ειμαστε εδω να δουμε ποσες ηταν η καροτσες και υπερ ποιου..
Κριμα Γρηγορη που καταιβηκες στα μερη μας αν το ηξερα να τα λεγαμε λιγο!

slalom
23-09-08, 19:10
Προσπέρασμα τύπου Χάκινεν επί Σουμάχερ στο Σπα

Μπροστά μου Kangoo, πιο μπροστά ο άλλος. Στην κατηφόρα της Παπανικολή κάτω και πριν από τη γέφυρα της Κηφισίας.
Από τις τρεις λωρίδες είμαστε στη μεσαία. Το kangoo βγάζει αριστερό φλας και μπαίνει στη λωρίδα που πας αριστερά Κηφισίας προς κέντρο.

Λέω θα στρίψει οπότε βγάζω δεξί φλας να περάσω την κηδεία μπροστά (είχε και κενό). Με το που τον περνάω μας πιάνει φανάρι κάτω από τη γέφυρα και βλέπω το kangoo κολλημένο από πίσω μου. Ώρα 6 το πρωί, τσαντίστηκε ο τύπος, αλλά πού να καταλάβω ότι προσπέρναγε και δεν έστριβε? lol

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23-09-08, 19:23
Την προηγουμενη τεταρτη καθος επεστρεφα απο την μπαλα εφαγα μια ξεφτυλα που ακομα και τωρα που το γραφω ντρεπομαι.
Ειμαι αττικη οδο παω γυρο στα 160 και μου αναβουν πισω κατι φωτα - Λεω το μ@λ@κ@ τωρα θα δει παταω το γκαζι 190 απο πισω αυτος,κανω δεξια να δω τη ειναι χωρις να κοψω ερχετε διπλα ενα vitara τερμα η μουσικη γυριζει με κοιταζει και ανοιγουμε απο τα 180 ακομα προσπαθω να δω τα νουμερα τισ πινακιδας του.
Παιδια το αυτοκινητο διακτηνιστηκε εντελος ομως.

McGregor
23-09-08, 19:33
Απλά έλεος Αλεξόπουλε !!!
Από Vitara ρε σύ? Αμαν...κάτι πρέπει να φταίει στη μηχανή σου. Μάλλον θες πρόγραμμα.

IL PROFESSORE
23-09-08, 19:37
...χαου ντιντ δατ χαπεντ. Μηπως ήταν το V6? Δεν εξηγείται αυτο...δωσε μας λίγα ινφο στο τουτου σου...

slalom
23-09-08, 19:38
Καλά ρε, από περίπτερο?

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23-09-08, 19:40
Απλά έλεος Αλεξόπουλε !!!
Από Vitara ρε σύ? Αμαν...κάτι πρέπει να φταίει στη μηχανή σου. Μάλλον θες πρόγραμμα.

Δεν νομιζω γιατι το Vitara ηταν τουρμπατο το θεμα ειναι τη μοτερ ειχε πανω γιατι οταν παταγε γκαζι βρηχοταν και η σκαστρα που ειχε πανω εκανε ενα σκασιμο που ουτε το σκαιλαιν σε μορφη κτηνους δεν κανει ετσι.

Gregls
23-09-08, 19:54
Την προηγουμενη τεταρτη καθος επεστρεφα απο την μπαλα εφαγα μια ξεφτυλα που ακομα και τωρα που το γραφω ντρεπομαι.
Ειμαι αττικη οδο παω γυρο στα 160 και μου αναβουν πισω κατι φωτα - Λεω το μ@λ@κ@ τωρα θα δει παταω το γκαζι 190 απο πισω αυτος,κανω δεξια να δω τη ειναι χωρις να κοψω ερχετε διπλα ενα vitara τερμα η μουσικη γυριζει με κοιταζει και ανοιγουμε απο τα 180 ακομα προσπαθω να δω τα νουμερα τισ πινακιδας του.
Παιδια το αυτοκινητο διακτηνιστηκε εντελος ομως.

Φιλε μου εχει κανει ο Μπαρμπαρης τετοιο Vitara ειχε τρεξει και στις Σερρες!!!
Εκεινο ηταν ασιμη και ειχαι κανει αλλο 1 επισης μεσα απο τις χωματινες ζαντες μπορουσες να δικρινεις τα φρενα σε μεγεθος ταψιου!

NIKOS.OPC
23-09-08, 20:07
Και αλογα να εχει ετσι οπως ειναι τελικες μεγαλες πως βγαζει?

DJ Marios
24-09-08, 00:20
Για θυμησε μου λιγο τι μοτερ εχεις?

Gregls
24-09-08, 00:40
Για θυμησε μου λιγο τι μοτερ εχεις?

Λεει στην υπογραφη του Z20let!

DJ Marios
24-09-08, 00:55
Και τον παιρασε Vitara? Δεν το πιστευω...
μηπως ξεχαστηκε και δεν πατουσε τερμα το γκαζι?

amethystos
24-09-08, 01:33
ερώτηση κρίσεως...

πόσα άλογα και ροπή χρειάζετε ένα corsa C για να χτυπήσει swift Καινούργιο sport με τα 125 ψιλοάνετα και το σουτζουκακι να έχει φίλτρο εξάτμιση (ισχυρίζετε ότι δεν είχε πρόγραμμα)

antonis
24-09-08, 01:44
τι μοτερ φορας?αν εισαι 1.4 κ πραγματα να εχεις αστο.

Sentin3l
24-09-08, 02:44
Egw proteinw na ton diagrapsoume apo to club :p ftou ntropi bre apo ti mpoulntoza:p lol lol lol plaka kanoume etsi?;)

πόσα άλογα και ροπή χρειάζετε ένα corsa C για να χτυπήσει swift Καινούργιο sport με τα 125 ψιλοάνετα και το σουτζουκακι να έχει φίλτρο εξάτμιση (ισχυρίζετε ότι δεν είχε πρόγραμμα)

gia corsa de kserw alla egw ena saxo pou exw me skoupa k agwnistiko katalyti me 225 xiliades xiliometra ta pernousa apo panw k as eixane k programma,koinws konta sta 15 kila ropi 125 moularia k 900 kila.eisai etsi?ton exeis stantar den eisai? pes antio sta palia k pigaine parakatw:p

amethystos
24-09-08, 11:15
xmmmm uparxei ena video pou deixnei na rixnei polu ksulo corsa c se swift... :) giauto rotaw... kai mou ekane entuposi gnorizontas oti akoma kai GSI na einai toso ksulo afou o allos exei auta pou exei pos ginete...

MOYTPO
24-09-08, 15:31
Με το 18αρι δεν εχω πετυχει ακομα swift 16αρι. Με 14αρι δεν το φτανεις.

IL PROFESSORE
24-09-08, 18:30
Και τον παιρασε Vitara? Δεν το πιστευω...
μηπως ξεχαστηκε και δεν πατουσε τερμα το γκαζι?
Μπας και δεν ηταν Vitara??? Τι να πω δεν ξέρω τα χω χαμένα...:confused:

Gsi 16v Turbo
26-09-08, 01:50
Opel Astra Coupe turbo vs Mercedes Sports coupe new model= σημειώσατε 1

Sentin3l
26-09-08, 01:55
anamenomeno pisteuw alla k pali....kala pame exoume arxisei na kerdizoume:p
Pou eisa re k de brexei?edw mas exei liwsei 3 meres oute na to turbisoume ligaki de mporoume:p

Gsi 16v Turbo
26-09-08, 01:56
anamenomeno pisteuw alla k pali....kala pame exoume arxisei na kerdizoume:p
Pou eisa re k de brexei?edw mas exei liwsei 3 meres oute na to turbisoume ligaki de mporoume:p

Πάτρα και δε βρέχει...;)

Corsa-GR
26-09-08, 09:16
xmmmm uparxei ena video pou deixnei na rixnei polu ksulo corsa c se swift... :) giauto rotaw... kai mou ekane entuposi gnorizontas oti akoma kai GSI na einai toso ksulo afou o allos exei auta pou exei pos ginete...

αυτό το corsa φοράει 2litro c20xe.καίει κάτι λίγα λάδια..

σίγουρα πάει... αλλά κρίμα για το corsa μιας και καταστράφηκε.. με τη συγκεκριμένη μετατροπή

corsadi
27-09-08, 10:32
Μηπως φοραει Χ20ΧΕV;;;

IL PROFESSORE
27-09-08, 11:03
Opel Astra Coupe turbo vs Mercedes Sports coupe new model= σημειώσατε 1
Clc ήταν?

s5zax
27-09-08, 13:38
Μηπως φοραει Χ20ΧΕV;;;
Ναι.

Sentin3l
27-09-08, 14:15
Ναι.

ola ta ksereis esy !!!!! xaxa5xaxa5xaxa5:p

slalom
27-09-08, 17:42
Το corsa αυτό έχει ρίξει και σε χιουντάι τουρμπάτο μπροστά μου.
Για αυτό λες http://www.youtube.com/watch?v=-38uuwWh4S0

Ναι, με Χ20XEV

~astraxan~
27-09-08, 17:51
eidate kati apto video?
ti xrwma einai to corsa? corsa c?
to swift sport me ta 125 aloga den paei kala gia ta aloga tou k ta kila tou. to perase filos me corolla sedan tou 97 1600 ntiza fusika sta 110 aloga mama

BOYT
27-09-08, 17:58
μπλε ειναι και το παλικαρι το ξερω...διλιτρος ειναι..

slalom
27-09-08, 19:49
eidate kati apto video?
ti xrwma einai to corsa? corsa c?
to swift sport me ta 125 aloga den paei kala gia ta aloga tou k ta kila tou. to perase filos me corolla sedan tou 97 1600 ntiza fusika sta 110 aloga mama
thermomansd δε σου λέει τίποτα?

vidas
28-09-08, 10:08
Τελικά όλοι τον ξέρουν...

tolis3
29-09-08, 02:49
δοκιμασα και εγω με colt czt και δεν προλαβα ουτε τεταρτη να βαλω
και τα παρατησα.τζαμπα καυσιμο εκαιγα.

Sentin3l
29-09-08, 03:05
mi kleveis eklisies re sy....athee!!! lol

kalober
29-09-08, 03:23
E autos ftaiei? To coltaki ton prokalese pige dipla tou kai ton koroideue...:P

tolis3
29-09-08, 03:32
ηρθε διπλα και γελουσε ειρωνικα ο παπαρας
πηρε colt και νομιζε οτι επιασε τον παπα απο τα κακαλα

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29-09-08, 09:55
δοκιμασα και εγω με colt czt και δεν προλαβα ουτε τεταρτη να βαλω
και τα παρατησα.τζαμπα καυσιμο εκαιγα.

Καλλα ποσο παπαρας ηταν ο τυπος...που πας ρε Καραμητροοοοοο...

IL PROFESSORE
29-09-08, 12:35
ηρθε διπλα και γελουσε ειρωνικα ο παπαρας
πηρε colt και νομιζε οτι επιασε τον παπα απο τα κακαλα
Mα πραγματικα παπαρας... Το Opc μαμα το χεις?

Harry
29-09-08, 12:39
Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις?

IL PROFESSORE
29-09-08, 12:53
??????

Γιώργος Ντάνος
29-09-08, 14:13
285hp και 44 κιλα ροπή έβγαλε.

IL PROFESSORE
29-09-08, 14:17
lol Eσυ είσαι που εριξες Cayman και εβο!! lol Τι να κλασει το Czt...

tolis3
29-09-08, 19:52
Mα πραγματικα παπαρας... Το Opc μαμα το χεις?

κατι ψιλακια το εκανα

tolis3
29-09-08, 19:55
σημερα κολλησα και ενα mps ετσι να δουμε τι παιζει αλλα μασησε να το στησει
και ετσι δεν ξερουμε τι παιζει

kalober
29-09-08, 20:26
To klassiko to kokkino toli?
Aftos mexri kai me emena tha fovithei na stisei etsi opos ton eida re rofl

slalom
29-09-08, 21:14
σημερα κολλησα και ενα mps ετσι να δουμε τι παιζει αλλα μασησε να το στησει
και ετσι δεν ξερουμε τι παιζει
Αυτός μάλλον ξέρει τι ζειπαι

IL PROFESSORE
29-09-08, 22:44
Tον έχεις ανετα απο αυτα που ακούω. Αν είναι μαμα αυτός. Αλλιώς δν ξερω ρευστο μου ακούγεται...

tolis3
29-09-08, 22:49
To klassiko to kokkino toli?
Aftos mexri kai me emena tha fovithei na stisei etsi opos ton eida re rofl

ναι αυτο τον ξανακολησα αλλα δεν.
καλα που ελειπε και ο γιωργος ο μηχανικος
γιατι ακομη θα γελουσαμε

tolis3
29-09-08, 22:51
Tον έχεις ανετα απο αυτα που ακούω. Αν είναι μαμα αυτός. Αλλιώς δν ξερω ρευστο μου ακούγεται...

μανισια πανε μαζι στον οδηγο παιζει η διαφορα

IL PROFESSORE
29-09-08, 22:59
μανισια πανε μαζι στον οδηγο παιζει η διαφορα
...ΜΟνο που εσύ δν είσαι μανίσιος. Αρα για πλάκα τον έχεις, θα προλάβεις να τσιμπήσεις και κάτι στον δρόμο, να πιείς καμια φραπεδιά κτλ. Ολα αυτα αν τον καταφέρεις να το στήσει

Astra & Orama
30-09-08, 00:00
astra και οραμα g 1.4 με mg 1.6 115, ανοιγαμε ρολαριστες και του ξεκολαγα...ελαφρως!

DJ Marios
30-09-08, 00:09
To MPS ειναι μεγαλη πατατια...αλλα ειναι τετρακινητο.

sta8is_opc
30-09-08, 00:14
το 3 MPS(αν καταλαβα καλα αυτο εννοουν παραπανω)δ ειναι τετρακινητο!κινηση εμπρος κ μπλοκε απ τη μανα του!!

slalom
30-09-08, 00:16
Το τετρακίνητο πού το είδες?

sta8is_opc
30-09-08, 00:19
ο dj marios το ανεφερε παραπανω!εγω δ το ειδα πουθενα!!!!!

DJ Marios
30-09-08, 00:29
Δεν ειναι τετρακινητο το ********ο?
Πως νομιζα οτι εχει τετρακινηση...μαλλον θα το μπερδεψα με το mazda 6 mps.

sta8is_opc
30-09-08, 00:30
σωστος!!!το 6 MPS ειναι τετρακινητο!;)

IL PROFESSORE
30-09-08, 12:27
Δεν ειναι τετρακινητο το ********ο?
Πως νομιζα οτι εχει τετρακινηση...μαλλον θα το μπερδεψα με το mazda 6 mps.
Δν είναι τετρακίνητο ρε! Απλα μπλοκέ εχει...

JackSparrow
01-10-08, 22:13
Προχθές έτρεξα μ'ένα octavia 5 1.8 200hp μανήσιο καινούργιο με 5,000χλμ. Τρέξαμε 4-5 φορές και η διαφορά κάθε φορά ήταν η ίδια. Στην 2α του έφευγα 1 αυτοκίνητο μπροστά και η διαφορά αυτή έμενε μέχρι τα 190km/h όπου και κόβαμε γιατί τελείωνε ο δρόμος :p
Δεν το περίμενα.. ειδικά στις τελικές περίμενα να μ'έχει, λόγο του ότι είναι 1,800. Δεν ξέρω μετά τα 200km/h τί θα γινόταν..

Υ.Γ. Πρέπει να κάνω δυναμομέτρηση.....

sta8is_opc
01-10-08, 22:23
λογικο το αποτελεσμα!λογω βαρους!-jammin-

IL PROFESSORE
01-10-08, 22:29
Ελα τελικα την υλοποίησες? Μπραβο ρε, το φοβόσουν κι όλας!!!-cheerleader-xaxa5

JackSparrow
01-10-08, 22:39
Ναι ναι :) Βρήκαμε έναν ωραίο δρόμο στη Σίνδο ότι πρέπει είναι για αγώνες :p

kalober
01-10-08, 23:21
Υ.Γ. Πρέπει να κάνω δυναμομέτρηση.....

Toooooooooooooooora to thimithikes???

DJ Marios
01-10-08, 23:36
Aμα δεν τον περνουσες θα επρεπε να αρχισεις να ανησυχεις.

Sentin3l
02-10-08, 01:08
xtes brady thessaloniki kata tis 1:30 sta fanaria sti laxanagora me ena fiat barchetta pou mou to dilwse 210aloga prin ksekinisoume egw diplos....mexri ti 2ara imoun ena amaksi mprosta sta misa tis tetartis ekopsa den eixe pleon noima.k anoiksame k mia rolarista apo trites ligo prin ta dikastiria me apotelesma mia ap ta idia....

oute pou to thymomoun san amaksi auto pantws...gia mx-5 to perasa stin arxi...ekane wraio thorybo :p

Gregls
02-10-08, 02:59
xtes brady thessaloniki kata tis 1:30 sta fanaria sti laxanagora me ena fiat barchetta pou mou to dilwse 210aloga prin ksekinisoume egw diplos....mexri ti 2ara imoun ena amaksi mprosta sta misa tis tetartis ekopsa den eixe pleon noima.k anoiksame k mia rolarista apo trites ligo prin ta dikastiria me apotelesma mia ap ta idia....

oute pou to thymomoun san amaksi auto pantws...gia mx-5 to perasa stin arxi...ekane wraio thorybo :p

ελα ρε εισαι στα λιμερια μας ωραιος.

Πριν λιγο ειμουν παραλια μα τον nikoOPC με το δικο μου και βλεπω staletaki τον πλησιαζω σβελτα δεν κανει τιποτα και τσουπ ξεμηταει ενα punto GT οπ λεω εδω ειμαστε παταμε απο σταση κανει μισο καπο 2α κανω εγω μισο αμαξι και 3 εφαγε 1,5 οπου κοψαμε, στο επομενο φαναρι εκανε νευμα οτι δεν ψηεται lol!

Αντωνη την μαθενω την παραλια σιγα σιγα...

Sentin3l
02-10-08, 04:30
anevika extes k katevika pali simera...o fanis me ekrakse pou de pira tilefwno lol lol

Gia na matheis ti paralia na pas me ena kouvadaki ekei k na katseis me tis wres:p

Alitirioi kontrakides pou kanete anoigmata mesa sto kosmo sti paralia ftou sas :rolleyes::rolleyes::clap:

fANis
02-10-08, 06:56
Γρηγόρη αλήτη γυρνούσες και δεν πήρες ένα τηλ ε? Μπράβο ρε Λουκία. Αρχίζεις και εσύ και μπαίνεις στο κλαμπ της παραλίας πουλάκι μου.

NIKOS.OPC
02-10-08, 08:46
Kαι ενα rx8(192-!)προσπαθουσε να μας φτασει ομως εμεινε στην προσπαθεια!!!Το GT Δεν μπορουσε να κανει τπτ περιεργο εγω περιμενα να μας περασει λογο βαρους.

DJ Marios
02-10-08, 10:21

Που παει ρε η βαρκουλα να ανοιξει με το opc...

Sentin3l
02-10-08, 15:05
Που παει ρε η βαρκουλα να ανοιξει με το opc...

mou to dilwse turbo 210,e lew k gw misi stalia einai logo varous tha pigainei kala....telika mono tsaf tsouf itane...alla epimenw ekane wraio thoryvo:p mexri ekei :D

Gregls
02-10-08, 16:15
Kαι ενα rx8(192-!)προσπαθουσε να μας φτασει ομως εμεινε στην προσπαθεια!!!Το GT Δεν μπορουσε να κανει τπτ περιεργο εγω περιμενα να μας περασει λογο βαρους.

Ναι ρε το παλιο ρουπου δεν μαζευε πουθενα και ηθελε να παμε και γιανιτσον να ανοιξουμε, το παλιο κουλαδι

senti φιλε καλα εκανε και σε εκραζε που δεν πηρες τηλ...,

fani bro τυχαια ηταν τα πατηματα δεν βγηκα γυρα...

tolis3
02-10-08, 22:01
και μενα με κολλησε ενα οκταβια χθες με ξετιναξε και χαρηκε.
5 καροτσες μου εριχνε για πλακα.
καλα που ημουνα με το g της δουλειας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν θα τον πετυχω με το opc;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
θα τον ξεπουπουλιασω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τον μπουλη!!!!!!!!!!!!!

kalober
02-10-08, 22:16
Re mpamia...mexri to simio pou diavasa oti isoun me to G eixa minei ilithios kai anarotiomoun ti soi octavia itan afto.....:S

Gregls
02-10-08, 22:29
lol ρε τολη αφου δεν το εχεις κανει let και το G παλι καλα

kalober
02-10-08, 22:40
Nai...gia poso?:P
Kai na min ginei let...pali tha exei kati parapanw...
Ntaks skaw den milaw allo rofl

matt15
03-10-08, 03:50
Πριν λιγο astra tt 1.6t-audi a3 sportback 1.8t σημειωσατε 1.ημασταν εθνικη κ ανοιξαμε απο 120-130 περασα κ σιγα σιγα μεγαλωνε η διαφορα μεχρι τα 200 που ηταν γυρω στις 5-6 καροτσες...εγω 2καβαλος κ αυτος μονος.

IRMSCHER
03-10-08, 08:22
:O
Καλό το αποτέλεσμα! Μαμά είσαι ?

lover007
03-10-08, 09:32
to astra 1.6t einai ligo pio argo apo to a3 1.8t....eisai mama?

matt15
03-10-08, 14:26
Nαι μαμα ειμαι...τι να πω μπορει να μν ανοιξε,μπορει να εχασε καμια αλλαγη,μπορει.....το σιγουρο παντως ειναι οτι ανοιγαμε.μετα την ευθεια ακολουθουσε παρατεταμενη πολυ ανοιχτη στροφη κ τν πηραμε κ οι 2 με 200 περιπου χλμ.τρελο χεσιμο...

Παντως οταν ηταν να αγορασω αμαξι ημουν αναμεσα σε αυτα τα 2 αμαξια(ειρωνια) κ τα ειχα κανει test drive κ τα 2 την ιδια μερα.κ τοτε το opel μου φανηκε λιγο πιο γρηγορο στις 3 πρωτες ταχυτητες....κ παιδια,μν βλεπετε μονο τι λενε οι κατασκευαστες για τις επιδοσεις...

IRMSCHER
03-10-08, 16:26
Βρε δεν λέμε τπτ αλλά είσαι και 1550 κιλά καθαρός + εσένα + την βενζίνη σου + την κουτσουλιά στο καπό οπότε πάμε κανα 1.700 ( δεν υπονοώ τπτ για σένα,απλά οι κουτσουλιές τώρα τελευταία είναι μοσχάρια,πολύ χέσιμο τα σκ@τόπουλα)

Tespa,gratz για τη νίκη!

Link
03-10-08, 17:07
to astra 1.6t einai ligo pio argo apo to a3 1.8t....eisai mama?
Νομιζω εισαι λαθος φιλε μου μονο στο 0-100 ειναι κατα 0.2 δευτερα ποιο γρηγορο σε ρεπριζ το αστρα ειναι ποιο δυνατο σε ολα τα σημεια!Και στην τελικη!Στις περισοτερες <αξιολογες> δοκιμες που εγιναν!Γιατι πριν κανα 3μηνο ειχα διαβασει μια που το αστρα ηταν πισω αλλα η μετρησεις εγινα με απενεργοποιημενο σπορ!ΕΛΕΟΣ με τον ηλιθ*ο ελληνικο τυπο του αυτοκινητου!
Φιλε matt ειχες και το σπορ πατημενο φανταζομαι ε?Γιατι αν οχι τοτε λογικα δεν πατουσε τερμα ο αλλος!

matt15
03-10-08, 17:22
1400 κιλα λεει η οpel για το tt 1,6t..κ το audi 1300.κ ξαναλεω οτι ανοιξαμε απο τα 120-130 μεχρι 200-210...τεσπα οτι εγινε εγινε!κ εννοειται με το sport πατημενο...οσο για τις κουτσουλιες ειμαι παθων!!

Sentin3l
03-10-08, 18:32
1385 kila einai to opc
1230 kila einai to gtc 1.6t;)

kala tou kanes :p

Gregls
03-10-08, 19:02
twin top 1515 kg

Τα 1.6t 1350kgr

τα opc 1385kgr

1230 ειναι τα corsakia!

lover007
03-10-08, 19:19
exo sigkritiko anamesa sta dio kai to audi itan elaxista pio grigoro se kathe rempriz..tora ti na po den ksero...

Link
03-10-08, 21:57
Για πεσμας λιγα πραγματα για το συγκριτικο!Μιλας για περιοδικο φανταζομαι αν μπορεις πεσμου λιγο τι γραφει και δες αν στο τεστ το σπορτ ειναι ενεργοποιημενο!Θα το αναφερει σιγουρα!Μιπως λες για το ιδιο που ανεφερα ποιο πανω γιαυτο ρωταω!

Sentin3l
03-10-08, 23:42
twin top 1515 kg

Τα 1.6t 1350kgr

τα opc 1385kgr

1230 ειναι τα corsakia!

exeis dikio diko mou lathos;)

matt15
04-10-08, 17:01
το twin top το μετρησε το drive με 2 ατομα κ μισο ντεποζιτο βενζινη 1.570 κιλα....

Sentin3l
04-10-08, 18:12
poios o logos na metriseis ena amaksi me 2 atome mesa?:p oeo?terma me ta off topic simera brady paizei na anoiksw me cupra apo stasi
mama k oi dyo ante na doume :p

Link
04-10-08, 19:39
poios o logos na metriseis ena amaksi me 2 atome mesa?:p oeo?terma me ta off topic simera brady paizei na anoiksw me cupra apo stasi
mama k oi dyo ante na doume :p
Θα ειστε πολυ κοντα παντος οτι και να γινει απο σταση ανοιξτε μετα και ρολ απο 2.000 2α εκει θα εχει γοιυστο!!Αναμενουμε αποτελεσματα!Με τη νικη -cheerleader-

antonis
04-10-08, 20:14
χθες ενα Uno tourbo κ ενα clk 200 kompressor προσπαθησαν αλλα δεν τα καταφεραν κ το κοιτουσανε περιεργα το corsaki..ηταν περιπου 2 πισω μεχρι 3ες αλλα δεν ειχα δρομο να δειξω τα κυβικα μου!:cool:

Sentin3l
04-10-08, 20:15
ti foras antwni?

antonis
04-10-08, 20:21
Ζ18ΧΕ

Sentin3l
04-10-08, 20:23
hoho:p etsi ventouza :p

antonis
04-10-08, 20:27
δεν ειναι τπτ τρελο απλα στο uno θα τα ειχε κλασει η τουρμπινα λογω παλαιοτητας κ το οτι ηταν μανισιο κ η merceda δειχνει την δυναμη στην 4η οπου εκει φυσικα θα αλλαζα εγω σταθμους..

Sentin3l
04-10-08, 20:40
trelo den einai ok alla i ventouza ventouza:p

DJ Marios
05-10-08, 01:50
Μονο βεντουζα...εδω μιλαμε για βεντουζαρα...
Μενεις μακακας οταν σε περναει corsa.

kalober
05-10-08, 02:02
Idika otan apo pisw grafei 1,4twinport hahahahahahahaahahah rofl

antonis
05-10-08, 14:10
παλι τρελο σκηνικο χθες ξημερωματα, bmw -δακιας με e46 μπορει να ηξερε οτι εχει ενα καλο 6κυλινδρο με 2200 κυβικα αλλα το βαρος της μπεμπας τον προδωσε κ μεχρι τα 140 ετρωγε 3.
εγω νομιζα 3η-4η θα με καταπιει αλλα δεν τα καταφερνε.
μαλιστα το συγκεκριμενο αυτοκινητο πριν απο 2 χρονια το ειχε ο κολλητος μου το οποιο κατεβασε απο Γερμανια.
περιεργο συναισθημα να χτυπιεσαι με ενα αυτοκινητο που καποτε καθοσουν μεσα εκει κ ηλπιζες να εισαι μπροστα απο αλλα οταν σταματουσαμε σε φαναρια..
τ.παντων ας βαλει κανενα M3 πανω να χαρει ο ανθρωπος κ να μη τον πιστολιζαουν κατι κοινα corsakia!

Sentin3l
05-10-08, 14:29
k ena 2.5ari einai poly ikano de xreiazetai m3:p well done!!!-cheerleader--cheerleader-ocrules

antonis
05-10-08, 14:39
φυσικα αλλα σαν τον ηχο κ τη δυναμη της M της 46αρας δεν εχει..

Sentin3l
05-10-08, 14:54
φυσικα αλλα σαν τον ηχο κ τη δυναμη της M της 46αρας δεν εχει..

+1000

IL PROFESSORE
05-10-08, 19:07
Με τί τον έφαγες???

Sentin3l
05-10-08, 20:08
profanws me to corsa?....emena mou ti xalase i broxi xtes....ma na piasei me to pou ftasame?....mlkia

IRMSCHER
05-10-08, 22:40
Με τί τον έφαγες???
Ε,ξέρω γω,με το αμάξι του μάλλον!!!!!!!!!!!!!!

NIKOS.OPC
06-10-08, 09:50
Αντωνη ποσα κιλα ειναι το κορσα σου?

antonis
06-10-08, 11:59
1070 το ειχα ζυγισει με το 1.4 μοτερ ,ψιλοπραγματα πισω κ λιγο πιο κατω απο μεση βενζινη.τωρα με το 1.8 δεν ξερω ποσο ειναι.

Gsi 16v Turbo
06-10-08, 13:54
Άνοιξα χτες με Mazda RX-8,μάλλον το 231,γιατί δεν πήγαινε άσχημα.
Κάναμε πολλά πατηματάκια,αλλά τα περισσότερα ασυγχρόνιστα.
Φαινόταν πάντως το Coupe να είναι μπροστά.
Στη συνέχεις άνοιξα με Polo 1.8 20v,με 3 άτομα αυτός,2 εγώ.
Τον πέρναγα εύκολα,αν και στην αρχή νόμιζα πώς θα τον πιώ,γιατί μέσα ήταν γεμάτο οργανάκια.

Gregls
06-10-08, 18:27
Καλα τα τα mazdakia -dead-
καλα του εκανες!

tolis3
06-10-08, 20:33
χθες λιγο πριν μπω αθηνα audi s3 κολλησε πισω παιζοντας συνεχεια φωτα
χωρο να μπω δεξια δεν ειχε αλλα αυτος εκει.μολις μπορεσα εκανα δεξια και τον πηγα
καροτσακι για λιγο και περιπου στα 230 εφαγε ενα ωραιο περασμα απο δεξια που θα το
θυμαται για καιρο

slalom
06-10-08, 20:40
Μήπως ήταν λευκό?

fANis
06-10-08, 20:55
χθες λιγο πριν μπω αθηνα audi s3 κολλησε πισω παιζοντας συνεχεια φωτα
χωρο να μπω δεξια δεν ειχε αλλα αυτος εκει.μολις μπορεσα εκανα δεξια και τον πηγα
καροτσακι για λιγο και περιπου στα 230 εφαγε ενα ωραιο περασμα απο δεξια που θα το
θυμαται για καιρο

Καλά τον έκανες...Ρε δες που έχουν s3 και νομίζουν πως τους περνάνε όλους. Έπρεπε να κάθεσαι δίπλα του και να τον παίζεις. Να τον κοιτάς κιόλας, να γελάς με το ειρωνικό υφάκι και να τον περνάς χαλαρά... Εκεί να δεις πως θα έκανε xaxa3

IRMSCHER
06-10-08, 21:26
μ@λ@κι@!

NIKOS.OPC
06-10-08, 22:14
Δεν νομιζω στα 220 ο χαλντεξ να εχει πολυ δυναμη πισω,μπορει και καθολου.Αρε Τολη παλι εβγαλες τα 285 βολτα και στεναχωρεις κοσμο!!!

Gsi 16v Turbo
09-10-08, 13:47
Σήμερα έκανα ένα πάτημα από ρολαριστά με ένα GSX-R 1000 K6 με εξάτμιση.Πολύ καλό και το πιο γρήγορο 1.000 και το συγκεκριμένο είναι το πιο γρήγορο στην Πάτρα με στοκ μοτέρ.Όσοι γνωρίζουν από μηχανές,καταλαβαίνουν τι όπλο είναι είναι.
1ο πάτημα στα 130 χλμ/ώ:
στο πάτημα κρατιέμαι μισό αμάξι μπροστά,σπασιμο 4ης στα 220 είμαι πίσω ένα περίπου κενό,αλλαγή σε 5η και σιγά σιγά μαζεύω και στα 270 είμαι στον πίσω τροχό του,όπου και κόβουμε.
Αυτό το πάτημα έγινα σε κατηφόρα,όπου και ευνοείται η μηχανή.

2ο πάτημα,πάλι από 130 χλμ/ώ,αλλά σε ευθεία:
Στο πάτημα είμαστε σχεδόν δίπλα δίπλα,με το Άστρα ελάχιστα μπροστά,αλλαγή σε 5η με φτάνει,αλλά παραμένω ελάχιστα μπροστά,αλλά μετά έκοψε μιας και έκανε ένα κόψιμο η μηχανή,αλλά μάλλον δε θα με πέρναγε.

Σε αυτά τα πατήματα το αμάξι δούλευε με ένα safe πρόγραμμα,πολύ πλούσιο και με κομμένο αβάνς 4 μοίρες,δηλ 50-60 άλογα περίπου παρακάτω.
Θα φτιάξουμε ένα διακοπτάκι,με το οποίο θα μπαίνει το καλό πρόγραμμα.
Αυτά...μάλλον ικανοποιημένος είμαι.

antonis
09-10-08, 13:56
αυτο ειναι πιο γρηγορο απο ZX12?

sta8is_opc
09-10-08, 14:06
Σε αυτά τα πατήματα το αμάξι δούλευε με ένα safe πρόγραμμα,πολύ πλούσιο και με κομμένο αβάνς 4 μοίρες,δηλ 50-60 άλογα περίπου παρακάτω.

δ υπαρχουν λογια να σχολιασω!εμεις μπορει να τα στηναμε με κανενα suzuki dr 250 κ παλι να την τρωγαμε!
εσυ τα ριχνεις σε GSXR 1000 κ6....!τι να πω!!!!ΜΠΡΑΒΟ

kapsmix
09-10-08, 14:13
Τι να σχολιασουμε τωρα????εχεις αυτοκινητο που ανοιγει με 1000αρα κ παει μαζι,μας ξεφτιλησες ολους μας lol

Εχθες το βραδυ καθως γυρναγα απο Χαλκιδα τερμα αριστερα πετυχενω μπροστα swift gti με 4 η 5 ατομα μεσα,αναβω φωτα δν κανει δεξια,μενω κολημενος στο μισο μετρο απο πισο του,μπροστα μας μια bmw 3αρα παλια αγνωστων στοιχειων η οποια ουτε αυτη ελεγε ν κανει δεξια,κανει δεξια το swift απο πισω του εγω αρχιζει να μου ανοιγει αλλα παρα πολυ σιγα,φτανουμε στα διοδια στο Σειριο κοβουμε λιγο γτ χαλαει ο δρομος κ συνεχιζουμε την ανηφορα βαζω 4η κ μενω κολημενος στα 160km εκει αρχιζει να μου ριχνει πολυ στην ανηφορα με ξεκολι@σε συνεχιζω μεχρι που ξεκιναει παλι η κατηφορα τν φτανω κ του κολαω παλι ερχομουνα πολυ φορτωμενος, δν κανει δεξια του ξανακολαω στο μισο μετρο κ τη κανω δεξια οπου του εφευγα πολυ λιγο αλλα δν ξερω για ποσο μετα εκανα κατι σφινες κ με εχασε.
Πιστευω πως αν ειχα τις 15αρες θα ηταν πολυ καλητερα τα πραγματα,αλλα κ αυτα τα ριμαδια μολις παρουν λιγο βαρος πανω τους πως χεζοντε ετσι

Gsi 16v Turbo
09-10-08, 14:35

Έλα μου ντε;Πιστεύω πως το ΖΧ12 λογικά είναι πιο γρήγορο.

δ υπαρχουν λογια να σχολιασω!εμεις μπορει να τα στηναμε με κανενα dr 250 κ παλι να την τρωγαμε!
εσυ τα ριχνεις σε 1000 κ6....!τι να πω!!!!ΜΠΡΑΒΟ

Σε ευχαριστώ Στάθη.

Τι να σχολιασουμε τωρα????εχεις αυτοκινητο που ανοιγει με 1000αρα κ παει μαζι,μας ξεφτιλησες ολους μας lol

Εχθες το βραδυ καθως γυρναγα απο Χαλκιδα τερμα αριστερα πετυχενω μπροστα swift gti με 4 η 5 ατομα μεσα,αναβω φωτα δν κανει δεξια,μενω κολημενος στο μισο μετρο απο πισο του,μπροστα μας μια bmw 3αρα παλια αγνωστων στοιχειων η οποια ουτε αυτη ελεγε ν κανει δεξια,κανει δεξια το swift απο πισω του εγω αρχιζει να μου ανοιγει αλλα παρα πολυ σιγα,φτανουμε στα διοδια στο Σειριο κοβουμε λιγο γτ χαλαει ο δρομος κ συνεχιζουμε την ανηφορα βαζω 4η κ μενω κολημενος στα 160km εκει αρχιζει να μου ριχνει πολυ στην ανηφορα με ξεκολι@σε συνεχιζω μεχρι που ξεκιναει παλι η κατηφορα τν φτανω κ του κολαω παλι ερχομουνα πολυ φορτωμενος, δν κανει δεξια του ξανακολαω στο μισο μετρο κ τη κανω δεξια οπου του εφευγα πολυ λιγο αλλα δν ξερω για ποσο μετα εκανα κατι σφινες κ με εχασε.
Πιστευω πως αν ειχα τις 15αρες θα ηταν πολυ καλητερα τα πραγματα,αλλα κ αυτα τα ριμαδια μολις παρουν λιγο βαρος πανω τους πως χεζοντε ετσι

Ζ20LET είναι η λύση στο πρόβλημά σου.:)

sta8is_opc
09-10-08, 14:40

στα ιδια παιζουν αυτα τα δυο!αν φοραει καμια εξατμιση κ κανα φιλτρο το κ6 σιγουρα του τα ριχνει ομως!ειναι πιο ελαφρυ..

kapsmix
09-10-08, 14:42
[QUOTE=Gsi 16v Turbo;127612]

Ζ20LET είναι η λύση στο πρόβλημά σου.:)[/QUOT

To ξερω C20LET θελω εγω για να ισιωσω,αν δν ισχυσει η μλκ με τν αποσυρση που ακουγεται για μον κατω του 94 θα γινει δν υπαρχει περιπτωση

tolis3
09-10-08, 20:34
Μήπως ήταν λευκό?

ασημι
το προηγουμενο μοντελο ηταν οχι το τελευταιο

antonis
10-10-08, 08:35
Εδω Σαλονικα ενα bmw e30 εχει περασει ZX 12 κ νομιζω πατησανε απο 120 κ μετα!τρελο αυτοκινητο..

Gsi 16v Turbo
10-10-08, 15:15
Εδω Σαλονικα ενα bmw e30 εχει περασει ZX 12 κ νομιζω πατησανε απο 120 κ μετα!τρελο αυτοκινητο..

Ναι το ξέρω το αμάξι,πανέμορφο και τούμπανο.

Gsi 16v Turbo
10-10-08, 15:57
Xτες είχαμε ρεβάνς με τη μηχανή.
Έβαλα τα Toyo 888 και πατήσαμε από τα 130 ως τα 260-270 χλμ/ώ.
Αποτέλεσμα το Astra μπροστά 1,5 αμάξι.
Το κλίμα ήταν πολύ φιλικό,μιας και ο οδηγός του GSX-R είναι πολύ καλός φίλος και μάλιστα χάρηκε πάρα πολύ για το αμάξι.
Με τα 888 το αμάξι ήταν πολύ σταθερό.

sta8is_opc
10-10-08, 16:20
Το κλίμα ήταν πολύ φιλικό,μιας και ο οδηγός του GSX-R είναι πολύ καλός φίλος και μάλιστα χάρηκε πάρα πολύ για το αμάξι.

Ε τωρα θα πρεπει να εισαι ευχαριστημενος...-cheerleader--cheerleader--cheerleader-
τι κανεις με 4 λαστιχα ε!!!!!!!περνας μεχρι κ GSXRxaxa5xaxa5xaxa5xaxa5

teddy
10-10-08, 16:59
Σήμερα έκανα ένα πάτημα από ρολαριστά με ένα GSX-R 1000 K6 με εξάτμιση.Πολύ καλό και το πιο γρήγορο 1.000 και το συγκεκριμένο είναι το πιο γρήγορο στην Πάτρα με στοκ μοτέρ.Όσοι γνωρίζουν από μηχανές,καταλαβαίνουν τι όπλο είναι είναι.
1ο πάτημα στα 130 χλμ/ώ:
στο πάτημα κρατιέμαι μισό αμάξι μπροστά,σπασιμο 4ης στα 220 είμαι πίσω ένα περίπου κενό,αλλαγή σε 5η και σιγά σιγά μαζεύω και στα 270 είμαι στον πίσω τροχό του,όπου και κόβουμε.
Αυτό το πάτημα έγινα σε κατηφόρα,όπου και ευνοείται η μηχανή.

2ο πάτημα,πάλι από 130 χλμ/ώ,αλλά σε ευθεία:
Στο πάτημα είμαστε σχεδόν δίπλα δίπλα,με το Άστρα ελάχιστα μπροστά,αλλαγή σε 5η με φτάνει,αλλά παραμένω ελάχιστα μπροστά,αλλά μετά έκοψε μιας και έκανε ένα κόψιμο η μηχανή,αλλά μάλλον δε θα με πέρναγε.

γραφεις οτι ειναι το πιο γρηγορο με στοκ μοτερ...δηλαδη???
εκτος και αν οι αλλαγες του περιοριζονται σε power commander,εξατμισεις και φιλτρο...
στην ευθεια της εγλυκαδας να φανταστω εγιναν ολα αυτα ε?

Gregls
10-10-08, 18:19

πο ρε φιλε...
Ανοιπομωνω το βραδακι που θα παρω βολτα ενα 1000αρι k8!
Να δω περιπου τι αισθανεσαι οταν επισχυνει το astra!

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10-10-08, 19:03

Γιωργο αν ειναι τοσο καλα τα 888 τοτε να τρεξουμε να παρουμε ολοι.....αν ειναι κι'ολας να περναμε 1000αρια δεν το κουβεντιαζω καθολου πρεπει να τα παρουμε αμεσως.

Να δω ποσο θα μας τρελανεις ακομα δεν σου φτανει θες κι'αλλο.

Gsi 16v Turbo
11-10-08, 02:14
Ε τωρα θα πρεπει να εισαι ευχαριστημενος...-cheerleader--cheerleader--cheerleader-
τι κανεις με 4 λαστιχα ε!!!!!!!περνας μεχρι κ GSXRxaxa5xaxa5xaxa5xaxa5

Με τα άλλα σπινιάριζα ελάχιστα μέχρι και πάνω από τα 200 χλμ/ώ.
Με τα λάστιχα αυτά δεν σπινιάριζε καθόλου.

γραφεις οτι ειναι το πιο γρηγορο με στοκ μοτερ...δηλαδη???
εκτος και αν οι αλλαγες του περιοριζονται σε power commander,εξατμισεις και φιλτρο...
στην ευθεια της εγλυκαδας να φανταστω εγιναν ολα αυτα ε?

Εννοώ χωρίς να έχει ανοίξει μοτέρ για συμπίεση,εκκεντροφόρους κ.λ.π. και η βελτίωση περιορίζεται στα περιφερειακά.
Εκεί έγιναν τα ανοίγματα.

πο ρε φιλε...
Ανοιπομωνω το βραδακι που θα παρω βολτα ενα 1000αρι k8!
Να δω περιπου τι αισθανεσαι οταν επισχυνει το astra!

Γρηγόρη το αμάξι είναι πιο τρομακτικό από το μηχανάκι!!!!

Γιωργο αν ειναι τοσο καλα τα 888 τοτε να τρεξουμε να παρουμε ολοι.....αν ειναι κι'ολας να περναμε 1000αρια δεν το κουβεντιαζω καθολου πρεπει να τα παρουμε αμεσως.

Να δω ποσο θα μας τρελανεις ακομα δεν σου φτανει θες κι'αλλο.

Όλοι Toyo....;)

Gregls
11-10-08, 03:36
Οχ τελικα η γυρα με το Κ8 αναβληθηκε μεχρι αυριο, καλα αμα ειναι μιο τρομακτικη απο 180ps σε 2 τροχους τι να βρω εφαμηλο να νιωσω... με hayabouza ειμαι κοντα???

Παιδια πατησα με astra Gtc 1.6t με εξατμηση απο καταλυτη και πισω και ημουν πισω τουλαχιστον 2 αμαξια καθε φορα που πατουσαμε μονο απο τις 4000 σταθηκα, επειδη το παλικαρι εκανε το κολπακι με το over με μαζευε (εγω οτι και να εικανα δεν ανεβαζε over!) το gtc του συφιλιαζοταν , 1.46 1.30 1.45 εβλεπε συνεχεια στο barometro του.
Εμενα απο over νεκρα το αμαξι pic ειδα 1.20
Το πηρε και αυτος βολτα το δικο μου και διαπιστωσε το ιδιο πραγμα.
Ε και εκει που λεω τι να κανω με το ριμαδι στην επιστροφη στον δρομο σκαει διπλα ο βασιλακις (Corsa opc 198ps εβγαλε στο μαχα) βαλε 3η τον λεω παταμε ολη την 3η διπλα διπλα αλαγη 4η και στα μισα βγαζει απλα μιση μουρη, μιλαμε τρελαθηκα, κοβουμε γιατι ειχε αμαξι και ξανα πατα με 3η ολη μαζη αλαγη και βγαζει μιση μουρη και μενουμε εκει, ε λεω δεν παιζει ελεος.
Ερχεται το παλικαρι με το gtc διπλα μου κανω μερικες δοκιμες βλεπω ανεβαζει over ωραια λεω παμε απο 3ες αυτς ηταν 2πλος και ειχε και ηχο το παλικαρι, παταμε το δικομου ανεσθητο 0.8 και το αλλο gtc με ανοιγε χλαρα κολωνα.
Οταν επεστραψα στα Carefoure ζητουσα οινομνευμα, αλλα δεν ειχε κανεις να το βαλω φωτια!

Ε λεω τι να κανουμε γυρναω σπιτι βλεπω εχω ενα κουτακι βενζινη, λες να ειναι απο βενζινη λεω?
βγαινω πανραμα κανω αναβαση βλεπω ψιλο ανεβαζει over, μπαινω ζεπ κισο και το αμαξι βρηκε τον εαυτο του 1.46 και μετα να πευτευ 1.20 και ξανα μιλαμε ξυριζε, παραλιγο να μεινω απο βενζινη καθως πηγαιν τοσο καλα που δεν σταματαγα!

CoRsa1.4 B
11-10-08, 03:56
Προχθες μετα τη μπαλιτσα στην Λαυριου με αστρα 16τ απο 1ες ρολλαριστες του ριχνω φτερο στην αλλαγη 2ας, ανοιξα μεχρι 4ες στις 5000 περιπου (~160Km/h) οπου και σταματησα διοτι η διαφορα ηταν μεγαλη.

Gregls
11-10-08, 04:34
Οχ τελικα η γυρα με το Κ8 αναβληθηκε μεχρι αυριο, καλα αμα ειναι μιο τρομακτικη απο 180ps σε 2 τροχους τι να βρω εφαμηλο να νιωσω... με hayabouza ειμαι κοντα???

Παιδια πατησα με astra Gtc 1.6t με εξατμηση απο καταλυτη και πισω και ημουν πισω τουλαχιστον 2 αμαξια καθε φορα που πατουσαμε μονο απο τις 4000 σταθηκα, επειδη το παλικαρι εκανε το κολπακι με το over με μαζευε (εγω οτι και να εικανα δεν ανεβαζε over!) το gtc του συφιλιαζοταν , 1.46 1.30 1.45 εβλεπε συνεχεια στο barometro του.
Εμενα απο over νεκρα το αμαξι pic ειδα 1.20
Το πηρε και αυτος βολτα το δικο μου και διαπιστωσε το ιδιο πραγμα.
Ε και εκει που λεω τι να κανω με το ριμαδι στην επιστροφη στον δρομο σκαει διπλα ο βασιλακις (Corsa opc 198ps εβγαλε στο μαχα) βαλε 3η τον λεω παταμε ολη την 3η διπλα διπλα αλαγη 4η και στα μισα βγαζει απλα μιση μουρη, μιλαμε τρελαθηκα, κοβουμε γιατι ειχε αμαξι και ξανα πατα με 3η ολη μαζη αλαγη και βγαζει μιση μουρη και μενουμε εκει, ε λεω δεν παιζει ελεος.
Ερχεται το παλικαρι με το gtc διπλα μου κανω μερικες δοκιμες βλεπω ανεβαζει over ωραια λεω παμε απο 3ες αυτς ηταν 2πλος και ειχε και ηχο το παλικαρι, παταμε το δικομου ανεσθητο 0.8 και το αλλο gtc με ανοιγε χλαρα κολωνα.
Οταν επεστραψα στα Carefoure ζητουσα οινομνευμα, αλλα δεν ειχε κανεις να το βαλω φωτια!

Ε λεω τι να κανουμε γυρναω σπιτι βλεπω εχω ενα κουτακι βενζινη, λες να ειναι απο βενζινη λεω?
βγαινω πανραμα κανω αναβαση βλεπω ψιλο ανεβαζει over, μπαινω ζεπ κισο και το αμαξι βρηκε τον εαυτο του 1.46 και μετα να πευτευ 1.20 και ξανα μιλαμε ξυριζε, παραλιγο να μεινω απο βενζινη καθως πηγαιν τοσο καλα που δεν σταματαγα! :)

Corsa B πρεπει να δικιμασεις με Corsa opc θα εχει καποιο ενδιαφερον.

NIKOS.OPC
11-10-08, 10:19
Γρηγορη(Gregls)ο Κωστας μου ειπε οτι το αμαξι σου δεν παει καλα κατι πρεπει να παιζει και μαμα το δικο του παλι μου λεει καλυτερα εφευγε,εγω λεω 1)μαμα προγρ. με εξατμιση φουλ δεν δουλευει κοβει ο εγκεφαλος 2)εχεις βενζινη χαλια 3)κατι ξερει ο εξατμισας που του εβαλε 58,5.Γιατι μου λεει αν δεν ειχε ηχο και 95αρα πολλων ημερων τι θα εκανε?

Gregls
11-10-08, 10:28
Γρηγορη(Gregls)ο Κωστας μου ειπε οτι το αμαξι σου δεν παει καλα κατι πρεπει να παιζει και μαμα το δικο του παλι μου λεει καλυτερα εφευγε,εγω λεω 1)μαμα προγρ. με εξατμιση φουλ δεν δουλευει κοβει ο εγκεφαλος 2)εχεις βενζινη χαλια 3)κατι ξερει ο εξατμισας που του εβαλε 58,5.Γιατι μου λεει αν δεν ειχε ηχο και 95αρα πολλων ημερων τι θα εκανε?

Συμφωνω ρε νικο αλλα να καθομαι διπλα σε Corsa opc που εβγαλε 198 σε μαχα?
Τι να πω μολις εβαλα V-power, για να δουμε...
Σημειοτεων οτι οταν πατουσα με βασλακη τον εσπρωχνε το φιλαρακι σου!

NIKOS.OPC
11-10-08, 10:37
Για να εκατσες διπλα στον Βασιλη θα ειχες οβερ 1,5!!!Περα απο την πλακα περιεργο!

Sentin3l
11-10-08, 10:48
den exei periergo i oxi...ti tsakalia eiste na breite ti lysi amesws :p lol lol lol

Gregls
11-10-08, 11:00
Την λυση την βρηκα στο parking αλλα δεν ειχε κανενας οινοπνευμα!
Περα απο την πλακα πρεπει να παω απο μιχαλη να δουμε τι παιζει μπας και το στρωσει αυτος...

Sentin3l
11-10-08, 11:02
Ante mpas k simera pou de brexei kanw ekeino to patimataki me to cupra.episis kanonizw filiko patima me starlet gt arketa dynato 230+ troxo...kati mou leei oti tha ton pioume asxima :p lol lol lol

Gregls
11-10-08, 11:14
Ante mpas k simera pou de brexei kanw ekeino to patimataki me to cupra.episis kanonizw filiko patima me starlet gt arketa dynato 230+ troxo...kati mou leei oti tha ton pioume asxima :p lol lol lol

Με το starletaki φιλε τζαμπα βενζινες... τρελο ice tee

Sentin3l
11-10-08, 11:44
einai filos kalos xavale tha kanoume rolarista.to mono pou isws mas diaswsei ligo einai oti tha patisoume k apo xamila konta stis 2000 to allo einai psofio mexri 4000 :p mpas k to simazepsoume ligaki xaxa5xaxa5

Basilakhs
11-10-08, 11:57
Ρολαριστές είμασταν μαζί, ένα καπό να έβγαινα με 4 και αυτό με το ζόρι :p
Όταν με το καλό βρεθούμε θα δοκιμάσουμε μία και από στάση.Γρηγόρη το γουστάρω το τουτού σου.:)

CoRsa1.4 B
11-10-08, 13:35
:)

Corsa B πρεπει να δικιμασεις με Corsa opc θα εχει καποιο ενδιαφερον.

Πως και πως περιμενω να βρω Corsa opc να ανοιξουμε...

kapsmix
11-10-08, 13:45
ρε συ να σου κανονισω ενα πατημα με ενα starlet glanza??

slalom
11-10-08, 13:55
Πως και πως περιμενω να βρω Corsa opc να ανοιξουμε...
Πάντως εμένα μου έφυγες όπως ξεκινάω εγώ απο στάση

IRMSCHER
11-10-08, 17:48
Προχθες μετα τη μπαλιτσα στην Λαυριου με αστρα 16τ απο 1ες ρολλαριστες του ριχνω φτερο στην αλλαγη 2ας, ανοιξα μεχρι 4ες στις 5000 περιπου (~160Km/h) οπου και σταματησα διοτι η διαφορα ηταν μεγαλη.
Για πόσο μεγάλη μιλάμε δλδ ? Λίγο κουφό μου φαίνεται αυτό που λες!
Μαμά δεν είσαι ?

Btw να συμπληρώσω στο ποστ του Γρηγόρη πως το άλλο Astra φορούσε 58,5 :eek: χωρίς dp με προ καταλύτη και μεσαίο!!!!:eek:

CoRsa1.4 B
11-10-08, 21:08
Πάντως εμένα μου έφυγες όπως ξεκινάω εγώ απο στάση

Δεν εχει να κανει με εκκινηση... Εκτος και αν εισαι και εσυ 2λιτρος

ρε συ να σου κανονισω ενα πατημα με ενα starlet glanza??

Εχω ανοιξει με φιλου (πειραγμενο αλλα αγνωστα αλογα μιας και δεν ειχε δυναμομετρηση τοτε) απο τριτες αυτος μπροστα εγω απο πισω και φαινοταν να τον εχω στα πολλα. Λογω "κινησης"
κοβαμε επομενως δεν βγηκε συμπερασμα. Του φιλου ποσα αλογα ειναι ξερεις?

Μαμά δεν είσαι ?

Ξερω γω... αρκετα μεγαλη... Σκεψου στο ενα πατημε ειχα 2α στις 2500 αυτος 1η και παλι δεν με εφτανε... για να περναγε απλα δεν επαιζε.

Ναι μαμα αλλα 2λιτρος μαμα (c20xe)

Gregls
12-10-08, 00:39
Ρολαριστές είμασταν μαζί, ένα καπό να έβγαινα με 4 και αυτό με το ζόρι :p
Όταν με το καλό βρεθούμε θα δοκιμάσουμε μία και από στάση.Γρηγόρη το γουστάρω το τουτού σου.:)

και εγω σε παω ρε billako παιδι μου!

DJ Marios
12-10-08, 01:07

Μαμά δεν είσαι ?

Btw να συμπληρώσω στο ποστ του Γρηγόρη πως το άλλο Astra φορούσε 58,5 :eek: χωρίς dp με προ καταλύτη και μεσαίο!!!!:eek:

To βαρος και το μηχανικο γκαζι ειναι που του επιτρεπει να ειναι μπροστα, και ο οδηγος φυσικα.

kapsmix
12-10-08, 01:57
Εχω ανοιξει με φιλου (πειραγμενο αλλα αγνωστα αλογα μιας και δεν ειχε δυναμομετρηση τοτε) απο τριτες αυτος μπροστα εγω απο πισω και φαινοταν να τον εχω στα πολλα. Λογω "κινησης"
κοβαμε επομενως δεν βγηκε συμπερασμα. Του φιλου ποσα αλογα ειναι ξερεις?

Λεει οτι ειναι 170 αλογα αλλα εγω δν τν πιστευω,το αμαξι το κανω καμια 200αρα,ανοιξε με corsa opc το οποιο φορουσε προγραμμα κ το εφαγε με ενα αμαξι διαφορα

CoRsa1.4 B
12-10-08, 02:58
Λεει οτι ειναι 170 αλογα αλλα εγω δν τν πιστευω,το αμαξι το κανω καμια 200αρα,ανοιξε με corsa opc το οποιο φορουσε προγραμμα κ το εφαγε με ενα αμαξι διαφορα

Λογικα με εχει αν πηρε το opc που εχει προγραμμα αλλα δεν θα με χαλαγε να δοκιμασω....

kapsmix
12-10-08, 12:52
Θες να κανονησουμε??εννοειτε πως θα ανοιξετε απο οπου πιστευεις πως σε συμφερει εσενα

antonis
12-10-08, 13:48
greg Το καταλαβα κ εγω οτι κατι παιζει με το over σου γιατι αν ηταν καλο θα με εφευγες απο την 1η!:p

CoRsa1.4 B
12-10-08, 14:19
Θες να κανονησουμε??εννοειτε πως θα ανοιξετε απο οπου πιστευεις πως σε συμφερει εσενα

Απο σταση... Αυτες ειναι οι σωστες κοντρες για μενα....
Μωρε να κανονισουμε αλλα το ποτε δεν ξερω μιας και απο αυτη την εβδομαδα ξεκινα η δουλεια (παρκαδορος) και δεν θα μπορω τα πιο πολλα βραδια αφου θα δουλευω... Ας πει το παιδι που ξερεις ποτε και που μπορει και θα σου πω... Μηπως θα ηταν καλυτερα να το κανονισουμε μεσω π.μ.????

Sentin3l
12-10-08, 14:48
Απο σταση... Αυτες ειναι οι σωστες κοντρες για μενα....
Μωρε να κανονισουμε αλλα το ποτε δεν ξερω μιας και απο αυτη την εβδομαδα ξεκινα η δουλεια (παρκαδορος) και δεν θα μπορω τα πιο πολλα βραδια αφου θα δουλευω... Ας πει το παιδι που ξερεις ποτε και που μπορει και θα σου πω... Μηπως θα ηταν καλυτερα να το κανονισουμε μεσω π.μ.????

+1 k mas lete to apotelesma;)

sta8is_opc
12-10-08, 15:31
ρε συ ακη με το cupra θα ανοιξετε καμια φορα;;;
μας εχει φαει η αγωνια:8)

tolis3
13-10-08, 02:37
εχω ανοιξει εγω με cupra που ελεγε οτι ειναι 310 αλογα
μονο με προγραμμα τις bsr.
5 καροτσες εφαγε.
πολυ μουφα αυτο το προγραμματακι μου φανηκε

Gregls
13-10-08, 02:46
5 καροτσες εφαγε.

χαχαχαχαχα α ρε τολη!

Sentin3l
13-10-08, 07:50
ρε συ ακη με το cupra θα ανοιξετε καμια φορα;;;
μας εχει φαει η αγωνια:8)

eskase myti xtes to brady alla mono pou de mou pe oti sikwnei pyreto to amaksi k de mporei....ektos k an perimenei na foresei tpt k mou to paizei alekos
anagkastika k gw na anoiksw me ena wrx ekeino me ta 225(?) to opoio forouse eksatmisi,deuteres rolaristes prepei na moun mprosta 3 amaksia i kati tetoio telos pantwn...:rolleyes:

5 καροτσες εφαγε.

etsi prepei...:D

fANis
13-10-08, 10:22
5 καροτσες εφαγε.

Τόλη το κόβω να γίνεσαι τρελή φίρμα στη Θεσ/νίκη, όχι ότι δεν είσαι ήδη. Ο φόβος και ο τρόμος θα είσαι. Θα βγαίνεις βόλτα και θα κάνουν όλοι στην άκρη να περάσεις.

antonis
13-10-08, 11:38
Mου φαινεται πως ειναι καιρος να δοκιμασει ο tolis με το rallye που ηταν στη δυναμομετριση.400 μετρα,τι λες φιλος?

kalober
13-10-08, 14:29
Tora me ta kainouria lastixa ta pragmata einai poli jet. Ligi ipomoni na mpei kai o kainourios simplektis...giati o torinos sintoma to kovoume na apodimei eis topo xloero...:P

Gsi 16v Turbo
13-10-08, 14:36
Τα video από το άνοιγμα με το GSX-R.

http://www.youtube.com/watch?v=VxItGW8XDtw

http://www.youtube.com/watch?v=j-MEX2eaB50

fANis
13-10-08, 14:42
Οκ δεν είναι και τόσο γρήγορο :p

sta8is_opc
13-10-08, 15:47

οπως τραγουδαει κ η Μαρινελα:"τα λογια ειναι...περιτααααα...αααα.....ααααα...αααα"xaxa5xaxa5

Sentin3l
13-10-08, 15:49
staaaaaaathi,de mou les programa evales kamia kontritsa tha baleis na doume ti ginetai?

sta8is_opc
13-10-08, 15:59
staaaaaaathi,de mou les programa evales kamia kontritsa tha baleis na doume ti ginetai?

εγω ειμαι καλο παιδι φιλε,(το ειπες κ συ)δ βαζω κοντρες....lollol

Sentin3l
13-10-08, 16:02
tha rthw na se valw egw re lol lol akoma se perimenw gia kafe...ligo off topic alla tespa

Οκ δεν είναι και τόσο γρήγορο :p

+1 lol

sta8is_opc
13-10-08, 16:08
tha rthw na se valw egw re lol lol akoma se perimenw gia kafe...ligo off topic alla tespa

κυριοι σας εχω μαρτυρες!!!ο sentin3l με προκαλει για κοντρα!!!
θα ρθω λαμια,θα με κερασεις καφε,θα σε κερασω ενα τσαι(για να βαλεις μυαλο κ να με προκαλεις)κ θα φυγω σαν Κυριος!xaxa5xaxa5

Sentin3l
13-10-08, 16:10
paw na parw kleidi na peiraksw ti vida k ela se perimenw ho ho ho

Den exw ganti na sou petaksw re file:p

sta8is_opc
13-10-08, 16:19
paw na parw kleidi na peiraksw ti vida k ela se perimenw ho ho ho

Den exw ganti na sou petaksw re file:p

δ συνεχιζω...η προκληση αυτη θα ξεπλυθει συντομα!!!!!!!το ποιος θα κερασει ποιον δ το ξερω!
το μονο σιγουρο ειναι οτι θα κερασεις καφε!xaxa5xaxa5beach1

IRMSCHER
13-10-08, 16:41

Έχουν αρχίσει και τελειώνουν οι λέξεις πλέον που μπορούμε να πούμε για τα "καμώματα" σας!!!
Θέλω Getaway με κάμερα κάτω απο το i/c και ανάμεσα στα προσκέφαλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slalom
13-10-08, 19:14
Getaway ποιητή!
(για μια στιγμή κόλλησα, τι λέει?)

IRMSCHER
13-10-08, 21:29
Σωστός ο μάστορας! Και σε μένα δεν μου καθόταν καλά έτσι!

MOYTPO
14-10-08, 15:29
Ti ειναι το Getaway?????? Δηλαδη???????
Τι εχεις αναγκη πολλη?????????
Δεν κρατιεσαι????????

IRMSCHER
14-10-08, 15:57
Δεν είναι για σένα αυτά!
Είναι μόνο για turbisious @@2xaxa5drinks1

Γιώργος Ντάνος
15-10-08, 02:40
Πήρα το μπούλο αλλά δε πειράζει, ημουν τρικάβαλος. lol

http://www.youtube.com/watch?v=CvynawZfjqI

opelmania
15-10-08, 17:10

το αρωματικο στο ταμπλο τι μαρκα ηταν? χαχαχα

Γιώργος Ντάνος
16-10-08, 02:57
xaxa5 Είναι ''no name''.

Λοιπόν, ρίξαμε σήμερα μια γργορη με το Φάνη καθως πηγαίναμε για 5x5. Ascona Power λέμε. lol Βαψ'το μπλε ρεεεε. lol

fANis
16-10-08, 03:08
Είχα φάει ρε, γι'αυτό xaxa5
Εγώ στο έλεγα ανέκαθεν ότι μετά το τούρμπισμα δεν ξεκινάει με τίποτα και δεν ξέρω γιατί :S

Γιώργος Ντάνος
16-10-08, 03:09
Μαλλον τα έπαιξε ο δίσκος από την πολύ ροπή. lol

DJ Marios
16-10-08, 11:14
xaxa5 Είναι ''no name''.

Λοιπόν, ρίξαμε σήμερα μια γργορη με το Φάνη καθως πηγαίναμε για 5x5. Ascona Power λέμε. lol Βαψ'το μπλε ρεεεε. lol

lol lol
Απο σταση τα ριξατε?

Γιώργος Ντάνος
16-10-08, 11:16
Ναι ρε.

Gregls
16-10-08, 11:21
Ηρεμα ντανος γιατι θα φερω το Kadett lol!!!

Γιώργος Ντάνος
16-10-08, 11:24
lol Καμιά μέρα πρέπει μα τα δοκιμάσουμε.

kalober
16-10-08, 18:48
Paw na ferw to ibizaki na sas ksetripisw......

Γιώργος Ντάνος
17-10-08, 03:02
Σιγα ρε γρήγορε. :)

Sentin3l
17-10-08, 09:35
Σιγα ρε γρήγορε. :)

auto prepei na plirwthei me ladi lastixo k idrwta!!!!:p:p

bardas
17-10-08, 14:54

Αντε μωρε με την παλιοπ******. Εμ δε σε άφησε να μπεις στη στροφή *****ντας , έκανε και μαγκιές. Στο ισάδι ανοίγει κι η γιαγιά μου.

[EDIT by fANis] Λοιπόν το λέω για τελευταία φορά. Την επόμενη φορά που θα χρησιμοποιήσεις τέτοιο λεξιλόγιο θα υποστείς και τις ανάλογες κυρώσεις.

Gregls
17-10-08, 15:09
Λοιπον χαμος χθες μετα το carefoure 60-70 αυτοκινητα πηγαμε σινδο,
Πατησε το γνωστο Colt (κοκκινο με τρυπες στην εισαγωγη δηλωνει μονο το παιδι και ειχε ριξει κολωνα σε εμενα απο 2ες και 3-4 απο σταση στον basilaki corsa opc 198 maxa), ετρεξε λοιπον με Το CZT του ξαδερφου του κωστα Colt czt kostas X (εισαγωγή, φουλ εξάτμιση, ίντερκούλερ, σκάστρα, γυμνό) περίπου 200 και ηταν μπροστα! ο πλλουταρχα 1-2 αμαξια!

207 Rally ΦΠΕ me programa σσιμονη (φιλαρακι μου) ειχε παει στο exelixis και του ειχε βγαλει 140 με το προγραμα και το διαγραμα του ηταν καρδιογραφημα, δεν ειχε πιστεψει τοτε το μαχα, εχθες πατησε σινδο με μαμα 207 μεχρι 3ες κοπια και στην 4η εκαν ενα αμαξι. και χωρις το προγραμαμα να ηταν με μονο φ-ε την ειχε αυτην την διαφορα. Θα παει να τον βρει και θα γινει χαμος ακους χθες!!!
Εγινανα και αλλα πατηματακια χιχιχιχ πατησα με τον τολη τον λεω βγαλε το sport οχο με λεει, 3 κορνες τι 3η κορνες ρε τον λεω εχει τετοια ωρα τσοντα και στο filmnet ξεκιναω εγω και ξεκινας και εσυ αντε καλα με λεει, παταω ανιγω 1η αλλαγη σε 2α βαζω 3η και στα τελειωματα με περναει με ++ ποπο ρε φιλε και μεχρι την 3η ειχα μια χαρα υποψην του τολη πατηναρει κι ολας, οταν σταματισαμε μας εσπασε τη μυτη ο κολοσυμπλεκτη του.
Ηταν και ενα πανεμορφο Corsaki απο Λαρισα φουλ 1 σταδιο και ειπαμε να παει μα τον τολη φιλικα, πατανε μεχρη τελειωματα 2ας διπλα διπλα 3η και μετα γεια σας και του τολη και σπινιαριζε και πατηνιαριζε !
Το Corsaki παντος οντος φαρμακι, δεν μπαινει σε site club και τετοια γιατι εχει βαρεθει τον καθε ασχετο να λεει το μακρυ του και το κοντο του μας ειπε το παλικαρι και δεν εχει και αδικο!

Sentin3l
17-10-08, 15:17
kala perasate dld!!! wraies faseis autes nice! oi mpatsoi pws k de skasane muti?

IRMSCHER
17-10-08, 16:51
207 Rally ΦΠΕ me programa σσιμονη (φιλαρακι μου) ειχε παει στο exelixis και του ειχε βγαλει 140 με το προγραμα και το διαγραμα του ηταν καρδιογραφημα, δεν ειχε πιστεψει τοτε το μαχα, εχθες πατησε σινδο με μαμα 207 μεχρι 3ες κοπια και στην 4η εκαν ενα αμαξι. και χωρις το προγραμαμα να ηταν με μονο φ-ε την ειχε αυτην την διαφορα. Θα παει να τον βρει και θα γινει χαμος ακους χθες!!!

ΧΘΕΣ για ποίον χτυπάει η καμπάνα ??? Ξύπνα!!!

Το κόκκινο Corsa ήταν όντως πανέμορφο!!!

DJ Marios
18-10-08, 01:22
Φανταζομαι εγινε χαμος....70 αυτοκινητα!

Gsi 16v Turbo
18-10-08, 03:20
Αstra Gsi vs Yamaha R1 1 stage σημειώσατε 1.
Το πάτημα έγινε από τα 140 και για 500 μέτρα.

NIKOS.OPC
18-10-08, 09:16
Τωρα που τελειωσαν τα αυτοκινητα σειρα εχουν τα ταπεινα R1,GSXR μπραβο τι αλλο να πω δεν εχω λογια μπραβο κανενα βιντεακι παιζει?

Χθες ειμασταν μαζεμενοι 4)GTC T 1)GTC 1.4 1)CORSA OPC 1)ASTRA OPC 1)GOLF!! TSI 175PS και βγηκαμε βολτα απο αυτα που ειδα.corsa opc(μαμα)vs gtc t(εξατμιση απο κατ και φιλτρο) απο 3ες το κορσα μισο αμαξι++ μπροστα και το εκοψε και αμαξι.Golf vs gtc(μαμα) απο 3ες το γκολφ μπροστα.Αστρα opc(μαμα ο βελτιωτης που εκανε προγραμμα δεν μετραει!!)vs gtc t(εξατμιση απο κατ και φιλτρο) απο 3ες για την πλακα το ανοιγμα το gtc εφαγε τον αμαζευτο!!και μετα το ιδιο σκηνικο +gtc t με εξατμιση απο μπροστα οσο ειδα γιατι ημουν στο opc το φουλ αστρα εφυγε και μετα το αλλο περασε μπροστα.Gtc t(full εξατμιση) vs rallye που ετυχε στον δρομο το αστρα μπροστα.Και τελος στον γυρισμο το γκολφ με το αστρα(εξατμιση απο κατ και φιλτρο)απο σταση 1ες μαζι(δεν το ξεκινησε καλα το αστρα) 2ες μισο αμαξι μπροστα το γκολφ 3ες το αστρα ορμαει στην κυριολεξια να μαζεψει και μας πιανει φαναρι,θα εχουμε συνεχεια.Οτι εκανα λαθος διορθωστεμε,αυτα ειδα μονο εγω τα αλλα θα τα γραψουν οι αλλοι τρελοοπελακιδες!!

~astraxan~
18-10-08, 09:39
ennoeis 6)gtc 1)corsa d kai 1)golf e?
i egw den katalava kala?
etsi opws ta xeis grapsei prepei na katsoume na prosthetoume!
san na lew egw 1 gtc 2 gtc 1.6 3 gtc 1.8 4 gtc 1.8 cosmo full extra 5 gtc 2.0 turbo kai ena opc lol lol lol
apo pote mporoun na erxontai volta ta 14aria? ti ekane kratage to fanari to gtc?

fANis
18-10-08, 10:25
Επίσης μαζί μας ήταν και ένα corsa c 1.4(corsadi). Λοιπό να διορθώσω σε ένα σημείο τον Νίκο. Ρολλαριστές 3ες μεταξύ golf, 1.6t και 1.6t(φουλ εξάτμιση).
Μπροστά το εξατμισάτο πίσω το απλό και τρίτο και καταιδρωμένο το golf. Από 4ες μεταξύ golf και 1.6t μπροστά το golf! Γενικά το αμάξι το Γρηγόρη χθες τους περνούσε όλους σαν σταματημένους. Έβαζε κόντρα το 1.6t με το Golf και εμείς με τον Γρηγόρη ερχόμασταν από πίσω και τους πατούσαμε :p
Γιώργο(astraxan) δεν πήρα αυτοκίνητο εγώ, το άφησα στο πάρκινγκ και βγήκαμε για βόλτα.

~astraxan~
18-10-08, 10:46
are k na mouna thesaloniki!! tha sas erava olous..
proxtes to vradu to astraki me ikanopoiise polu.
pira ton kollito pempti vradu na voltaroume sta stekia.
pame apo sxisto k mou kollaei enas xazos me ena saxo 1.4 75ari me tin gkomena mesa... wx lew tin efaga!
prwti fugame apo fanari salaminws anavasi kirile kai sta misa tis deuteras to dinei to dinw k gw meta apo 1 sec k m eixe fugei 1 keno vazw deutera ta idia vazw triti ton ftanw k sto koumpwma tetartis sta 150-160 p eftasa giati den pigaine allo imouna stathera 2 amaksia mprosta kai ustera katavasi mexri ta 190 p stamatisa 5 kena mprosta +
to atimo to saxo paei kala logw varous alla psofaei meta k logiko einai

sotosgtc
18-10-08, 11:04
εχθες το βραδυ κατα τις τις 1 παρα που γυρνουσα απο την μπαλα, πετυχαινω ενα corsa opc με 2 τυπακια μεσα.ρε παιδια το παλικαρι ή ηταν κουλαδι ή εγω εχω το ποιο δυνατο μαμα astra που παιζει.1+ μπροστα απο ρολαριστες 1ες και μεχρι 4ες.με του φιλαρακου μου το cooper s (το καινουριο με το turbo) απο ρολαριστες 1ες μεχρι και 3ες ειμαι μπροστα +μισο και 4ες με περναει και κανει + μισο αυτος.

NIKOS.OPC
18-10-08, 11:47
Ειναι μαμα το δικο σου??Γιατι για να παρεις κορσα και μινι με το βαρος του αστρα πολυ δυσκολο ειναι...

Sentin3l
18-10-08, 11:51
e to leei o anthrwpos mporei k o allos na tan kouladi.+ tous allous 2 pou eixe mesa

kalober
18-10-08, 13:41
Ta exete kanei ligo salata....
To proto patima egine me deutera kai to golf den eixe kamia epafi,
O greg eklepse kai mpoliko aera kai stin tetarti me perase kiriolektika san stamatimeno...afou elega ston saki "des des to grigori"
To deutero pou riksame apo tetartes, kati epathe to diko mou kai den edwse KATHOLOU...mexri kai o xristos pou ksekinise ena amaksi pisw mou, mou edwse dio amaksia....
Apogoiteutika agria me afto to teleutaio :/

NIKOS.OPC
18-10-08, 15:12
Δεν εκλεψε αερα εσυ μπηκες μπροστα του!!(Ατακα Χρηστου-IRMSCHER)Γιωργο ειχε πολυ υγρασια χθες.

kalober
18-10-08, 15:25
hahahahahahahahaha den mpika mprosta tou...aftos itan pisw mou prin to anoigma kai me eixe profilaktira.....:P

IRMSCHER
18-10-08, 16:53
Golf vs gtc(μαμα) απο 3ες το γκολφ μπροστα.

Ποιο γκολφ μπροστά ρε συ ? Μήπως ήθελες να γράψεις το Astra ? Αφού και τα 4 Astra μπροστά απο το γκολφ βγήκαμε! (Στα 2 ανοίγματα που συμμετείχα δλδ)

Σαν να έχει αρχίσει να ανοίγει το αμαξάκι μου!
Γρηγόρη τι φταίω εγώ ρε μ@λ@κ@ αν εσύ μπαίνεις μπροστά μου ? Που να πήγαινα ? Στις μπαριέρες ????? :P
Και στο 1ο πάτημα που κάναμε στη Λαγκαδά και εσύ έκλεβες αέρα απο το μαύρο Astra οπότε μη μιλάς :cool:
(και εγώ έκλεβα απο σένα,μπ@υρδέλ@ τον κάναμε τον άερα :P :P )

mexri kai o xristos pou ksekinise ena amaksi pisw mou, mou edwse dio amaksia....
Apogoiteutika agria me afto to teleutaio :/
Αυτό το "μέχρι και" τι υπονοείς δλδ ? 5 άλογα μειον είμαι,όχι 40! Αδιακιολόγητο βέβαια τόση διαφορά ,αλλά μη ξεχνάς πως ήσουν 2πλος ( εγώ έχω 18άρια όμως) και ήμουν πίσω απο τον Γρηγόρη υποχρεωτικά.

Πάντως υποχρεωτικά κάποιος θα έκλεβε τον αέρα αλλουνού! Ανοίγαμε 5-6 αμάξια σε 3 λωρίδες!

Gregls
18-10-08, 16:56
Στο 1 πατημα ευνοηθηκα απο τον αερα, αλλα στα αλλα 2 φιλε αντε γεια, ειμουν αρκετα πισο 1,5 αμαξι απο εσας και 3 απο το μαυρο, πως να κλεψω αερα lol ειιδικα στο τελευταιο πατησα μετα και σας περασαμε νομιζοντας οτι κοψατε και δεν πατατε και μετα μπροστα με το μαυρο το παλευα.
Any way πηγαινε καλα το ριμαδι μου χθες, την 2η φορα 5η κολισα απο πισω απο το μαυρο GTC για χαβαλε οποτε λογικο να το περασω , αλλα στο τελευταιο πατημα μεχρι 5η ημουν λιγο μπροστα και μετα στα 200++ μου εκανε ενα αμαξι, τα σκασαμε τα τουτουτ μας.

Καλα γυρναμε αναστροφη κατω απο την γεφυρα για να βγουμε απο την αλλη μερεια της εγνατιας, και με περιμενει Rallaki στο φαναρι για να δουμε λεω, ξεκιναω νορμαλ παω να πατησω βλεπω δεν παταει αφηνω βαζω 2α και εκει που εχω 2000 παταει παταω (δωξα το θεο εκανε Over) και σπινιαριστος στην 2α τον περναω του κανω και 1,5 και μπαινω αριστερα για την εξωδο.

Να πω και ενα πατημα που δεν ειδατε, στυρουπολη 2πλος ο βασιλακις (corsaopc) παταμε απο 2ες μαζι με ενα κλικ μπροστα εγω αλλαγη και μενουμε εκει, ξανα παταμε και τα ιδια!
Στο φαναρι ειπαμε να τα δωσουμε αλλα το κρεμασα και μου εκανε 1 με τα ση να μαζεψω!
Μ@λ@κα νικο δεν εφερες το δικο σου...

Και κανε και kαμια περιγραφη της προκοπης τηλεγραφημα γραφεις?

kalober
18-10-08, 17:14
Ποιο γκολφ μπροστά ρε συ ? Μήπως ήθελες να γράψεις το Astra ? Αφού και τα 4 Astra μπροστά απο το γκολφ βγήκαμε! (Στα 2 ανοίγματα που συμμετείχα δλδ)

Σαν να έχει αρχίσει να ανοίγει το αμαξάκι μου!
Γρηγόρη τι φταίω εγώ ρε μ@λ@κ@ αν εσύ μπαίνεις μπροστά μου ? Που να πήγαινα ? Στις μπαριέρες ????? :P
Και στο 1ο πάτημα που κάναμε στη Λαγκαδά και εσύ έκλεβες αέρα απο το μαύρο Astra οπότε μη μιλάς :cool:
(και εγώ έκλεβα απο σένα,μπ@υρδέλ@ τον κάναμε τον άερα :P :P )

Αυτό το "μέχρι και" τι υπονοείς δλδ ? 5 άλογα μειον είμαι,όχι 40! Αδιακιολόγητο βέβαια τόση διαφορά ,αλλά μη ξεχνάς πως ήσουν 2πλος ( εγώ έχω 18άρια όμως) και ήμουν πίσω απο τον Γρηγόρη υποχρεωτικά.

Πάντως υποχρεωτικά κάποιος θα έκλεβε τον αέρα αλλουνού! Ανοίγαμε 5-6 αμάξια σε 3 λωρίδες!

Me to mexri kai ENNOW...den iponnow oti akoma kai esi pou isoun ena amaksi (kai vale) pisw mou...mou anoikses dio amaksia...afto den einai logiko...kai ase ta pente aloga diafora...kai den imoun diplos...imoun triplos :P

Gregls
18-10-08, 17:27
Οντος του γιωργου μαλον δεν ηταν στα καλυτερα του χθες.

IRMSCHER
18-10-08, 17:41
Me to mexri kai ENNOW...den iponnow oti akoma kai esi pou isoun ena amaksi (kai vale) pisw mou...mou anoikses dio amaksia...afto den einai logiko...kai ase ta pente aloga diafora...kai den imoun diplos...imoun triplos :P
Τελικά τα καμάρια μας είναι με τις μέρες τους! Άλλοτε σηκώνουν πίεση κ άλλοτε κλαιν μαιν!

α! Ξέχασα να σας πω και κάτι! Χτες που γυρνούσα απο περιφερειακό κατεβαίνω μετά την έξοδο Επταπυργίου,βλέπω την κάμερα,κοιτάω στο κοντέρ "108km",και μόλις την περνάω σκάει λάμψη! Έμεινα μ@λ@κ@ς! Εκείνη την στιγμή με προσπερνούσε και ένας ,και άναψε και σε αυτόν! Μάλλον την φάγαμε την κλησούλα μας! :taz:

kalober
18-10-08, 18:27
wx....
Diskolaki omos re si na se xtipise me 108...sinithos tis rithmizoun gia panw apo 120...me 108 tha travage oli tin ora...videokamera tha eprepe na valoun oxi fotografiko....

fANis
18-10-08, 18:33
wx....
Diskolaki omos re si na se xtipise me 108...sinithos tis rithmizoun gia panw apo 120...me 108 tha travage oli tin ora...videokamera tha eprepe na valoun oxi fotografiko....

Συνήθως αλλά τώρα το κράτος έχει έξοδα, πως θα τα καλύψει? :p