PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι δουλειά κάνετε?Θέλετε να το μοιραστείτε μαζί μας?

teddy
19-03-10, 00:34
ειχα ανοιξει παλια αυτο το θεμα,αλλα για καποιο λογο δεν το βρισκω πια...
θεωρω οτι ειναι πολυ χρησιμο για να ξερουν τα μελη αν χρειαστουν κατι,οτι υπαρχει καποιος μεσα απο το club που μπορει να τους βοηθησει!

γραψτε λοιπον τα επαγγελματα σας,και ποιος ξερει?μπορει να αποκτησετε πελατες ή συνεργατες μεσα απο το opel-club.gr

bluefish
19-03-10, 01:04
Αρκετά καλή ιδέα teddy

Μπορεί να προκύψουν έτσι συνεργασίες . Είδα προχτές κάποιος έψαχνε λογιστή ή και εγώ παλιότερα κάποιον ασφαλιστή.

Λοιπόν εγώ είμαι ο Μάκης και διδάσκω μαθηματικά και πληροφορική σε ιδιωτικά φροντιστήρια μέσης εκπαίδευσης

Γιώργος Ντάνος
19-03-10, 03:15
Ναι όντως ρε Θοδωρή, το θυμάμαι και γω το παλιό θέμα! Που πήγε;!
Τέσπα, ας ξαναγράψω.
Είμαι λοιπόν επαγγελματίας φοιτητής Αγγλικής Φιλολογίας στη Θεσσαλονίκη :D Ετος 3ο και εεεεχουμε ακόμα.
Αλλα επειδή αυτό δεν είναι δουλειά, τα καλοκαίρια απασχολούμαι στην οικογενειακή επιχείρησή μας στους Νέους Πόρους, ενοικιαζόμενα δωμάτια. Εκεί να δεις σφουγκάρισμα :p

tnsOPC7
19-03-10, 08:45
ειχα ανοιξει παλια αυτο το θεμα,αλλα για καποιο λογο δεν το βρισκω πια...
θεωρω οτι ειναι πολυ χρησιμο για να ξερουν τα μελη αν χρειαστουν κατι,οτι υπαρχει καποιος μεσα απο το club που μπορει να τους βοηθησει!

γραψτε λοιπον τα επαγγελματα σας,και ποιος ξερει?μπορει να αποκτησετε πελατες ή συνεργατες μεσα απο το opel-club.gr

Ελα πες το..δεν ηρθες εδω για να γινεις mod..!!Ηρθες για φακελωμαkaragiozis1!!
Για ποιον δουλευεις?Ε.Υ.Π. , F.B.I. , F.I.B. , C.I.A. ???Γι'αυτο εχεις και undercover χρωμα στο αυτοκινητο!!!!!tease1

EPIVITOR
19-03-10, 08:59
Ειμαι ''ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΟΔΗΓΩΝ'' και εχω δικη μου σχολη οδηγων...

corsakias2002
19-03-10, 09:19
Εγω ηλεκτρολογοος εγκαταστασεων και αυτοματισμων καθως επισης τοποθετω δορυφορικα πιατα και κεραιες!

jimevi13
19-03-10, 09:50
my name is Dimitrios κια είμαι Μηχανολόγος Μηχανικός!όποιος θέλει βοήθεια, συμβουλές κτλ πάνω σε θέματα Θέρμανσης, κλιματισμού, ηλιακών.....και αυτά που λέει ο Γιωργάκης περί πράσινης ενέργειας!;)

αν κια τα είχαμε γράψει στο παλιό thread, μιας και χάθηκε καλό είναι που ξαναδημιουργήθηκε!;)

Highlander
19-03-10, 10:07
Ασχολούμαι με ένα από τα κομμάτια της πληροφορικής.
Πλήρη μηχανογράφηση (εμπορολογιστικά προγράμματα και φορολογικούς μηχανισμούς), Ταμειακές, Τηλεφωνικά Κέντρα & εγκαταστάσεις δικτύων.

clutchmaster
19-03-10, 10:13
Προσαρμοστης νομων και διαστρευλωτης αληθειας...

Χαιρετισματα στον Πατρινο συναδελφο!

capthookb
19-03-10, 10:26
Εγώ είμαι χημικός μηχανικός και ασχολούμαι με κατάλυση, θέματα ενέργειας και ανανεώσιμες πηγές ενέργειας

giannisT
19-03-10, 10:56
Εγω εχω καταστημα κινητης και σταθερης τηλεφωνιας και συνχρονος εχουμε με τον πατερα μου διανομη λουλουδιων στα μπουζουκια της Μακεδωνιας.

s5zax
19-03-10, 11:53
Γιατρος! ΓΙΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ!!!!!!!

jimevi13
19-03-10, 12:03
Γιατρος! ΓΙΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ!!!!!!!

χαχαχαχαχαχαχχαχ! θα σε λέμε doctor Love ζάχο αν φτιάχνεις και αυτές!χαχαχαχαχαχα!

ένα lovetech2 θές και είσαι κομπλέ!χαχαχαχαχαχα

VASILIS_VAL
19-03-10, 12:26
Systems engineer σε εταιρεια πληροφορικης,αν χρειαστειτε κατι με server,storage,δυκτια υπολογιστες pm me

kalober
19-03-10, 12:59

HAHAHAHAHAAHAH egrapses! :p

silence27
19-03-10, 13:02
με λενε Ασπα και ειμαι καλα.εγω ειμαι γραμματεας σε κατασκευαστικη εταιρεια δημοσιων εργων(μην αρχισετε το γιουχαρισμα για τα δημοσια εργα).δεν ευθυνομαι εγω.

ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ
19-03-10, 13:38
εγω ασχολουμαι με ταβανοπροκες και σκορδοψωμα.

dimpas
19-03-10, 14:07
Καθηγητής πληροφορικής , προσπαθώ να διοριστώ .

όμως εδώ και 10 χρόνια είναι Επαγγελματίας Φωτογράφος γάμου-βάπτισης με ολοκληρωμένο συνεργείο και όλες τις υπηρεσίες διαθέσιμες !

corsakias2002
19-03-10, 14:11

Τα σουβλάκια ξέχασες./...:D

clutchmaster
19-03-10, 15:48

τα σουβλακια ηταν παλια στο Τεξας...
Τωρα σουβλιζουμε κατηγορουμενους...:D

giwrgosOPC
19-03-10, 15:58
εγω εχω δυο καταστηματα με ανδρηκα ρουχα.

Gsi 16v Turbo
19-03-10, 15:58

χαχα..ωραία το έθεσες...

vendar
19-03-10, 16:05
Eγώ δουλεύω στα village cinemas στο mall τα ΠΣΚ και καθημερινές είμαι στο τμήμα εύρεσης χρηματοδότησης σε μία πολυεθνική! ( οικονομολόγος-λογιστής με άλλα λόγια) :)

INSIGNIA 2009-XRHSTOS
19-03-10, 16:17
Εμείς(Λέγοντας εμείς εννοώ και την γυναίκα μου) έχουμε τα εξης δiπλόματα
HEDAM Higher European Diploma in Administrative Management
GDS Deutsches Grosses Sprachdiplom, English for Business, English for Commerce
Μεταφράστρια για την γερμανική γλώσσα.

slalom
19-03-10, 18:19
Μηχανολόγος Μηχανικός Τ.Ε.

Ασχολούμαι με Η/Μ μελέτες, υδραυλικά, ψύξη-θερμανση, φυσικό αέριο (νέα-υφιστάμενα), ηλεκτρικά, οικοδομικές άδειες και την εφαρμογή τους.
Υπάρχει και συνεργείο για γυψοσανίδες για ειδικές κατασκευές.

Απασχολούμαι και σε ένα ΙΚΤΕΟ

bsiap
19-03-10, 19:02
Ηλεκτρονικος. Αλλα τα τελευταια 7 χρονια εργαζομαι σε μια πολυεθνικη εταιρια ως τεχνικος φωτοαντιγραφικων μηχανηματων. Οποτε αν εχετε κανενα προβλημα με το φωτοτυπικο ή τον εκτυπωτη σας ριχτε pm αφοβα.
Ειδικοτης μας τα konica-minolta!

panos ioannina
19-03-10, 20:07
εγω ειμαι μηχανικος αυτοκινητων και εχω μαγαζι εδω στα γιαννενα
κυριος επισκευαζω βαρεα οχηματα οπως λεωφορεια - φορτηγα -νταλικες

nemo7
19-03-10, 20:31
Καλησπέρα με λένε Σάκη και είμαι Στρατιωτικός.........

Nikos_p
19-03-10, 21:47
kalhspera egv eimai oikodomos!
(kataskeyes mpeton,xthsimata,sofatismata,keramoskepes)

jimjimmanta
19-03-10, 22:22
εγω ειμαι καλλιτεχνης !!!! φτιαχνω artιστουργηματα !!!
επιπλα κουζινας, ντουλαπες, πορτες , κουφωματα κλπ κλπ ξυλινες κατασκευες ......
επειδη το site μου δεν ειναι ακομα ετοιμο δειτε μια ομαδα που εχω φτιαξει στο φβ και εχει καποιες φωτογραφιες ....
http://www.facebook.com/group.php?v=photos&gid=61616199695#!/group.php?v=wall&gid=61616199695
(τα σχολια ειναι δεκτα εφοσον ειναι κολακευτικα και μονον !!!) χαχαχαχα

drosso GP
19-03-10, 22:40
Καλησπερα κι απο μενα,Μηχνικος Αυτοκινητων σε συνεργειο παντος τυπου στην Γερμανια παναθεμα τους,καθε μερα μαλωνω μαζι τους!!!!!!μου τα εχουν πρηξει με το οικονομικο θεμα της Ελλαδας,θαρεις και εγω φταιω!!!!!

HaRRiS_
19-03-10, 22:40
Εγω εδω κ λιγους μηνες εργαζομαι στην Κορινθο.
Στο καταστημα Ζηνιμοπουλος Driver Center (www.ziminopoulos.gr) οπου εχει
να κανει με το αυτοκινητο (ζαντες, ελαστικα, service, φρενα, αμορτησερ, βελτιωσεις κτλ κτλ)

nickmanak
20-03-10, 00:14
Επισκευές ηλεκτροκινητήρων, γεννητριών και μετασχηματιστών.

GiorgosThess
20-03-10, 02:09
Υπευθυνος καταστηματος σε πολυ κεντρικο καταστημα της Vodafone...

sta8is_opc
20-03-10, 02:16
εγω παιδια δουλευω στην αστυνομια...:D

ThomasCorsaD
20-03-10, 02:24
Γεια χαρά, είμαι ο Θωμάς και ασχολούμαι με τοπογραφικές εργασίες στο τεχνικό γραφείο που δουλεύω.

PanosGTC
20-03-10, 02:29
Εγώ είμαι λογιστής σε πολυεθνική ναυτιλιακή εταιρεία που δραστηριοποιείται στις μεταφορές κοντέινερ.

DJ Marios
20-03-10, 03:13
Σε λιγα χρονια θα ειμαι Δασκαλος :)

akis88
20-03-10, 10:05
Τελειωνω σχολη οαεδ Αρχιτεκτονικης κηπου-Φυτοτεχνικων επιχειρισεων στην Χαλκιδα,ταυτοχρωνα δουλευω με συμβαση στην ΕΑΒ μεχρι 1/7
Μετα,καταστημα Ανθη-Φυτα(του πατερα μου) και κατασκευες-συντηρησεις κηπων και οτι αλλο προκυψει...

dimchav
20-03-10, 10:32
ειμαι κατασκευαστης αντλητικων συγκροτηματων για γεωτρησεις(Πομωνες-υποβρυχιες αντλιες.)επισκευαζω και τοποθετω...ταξιδευω και με γερανο-φορτηγο για να ερθω οπουδηποτε στο χωραφι σας να βγαλω την αντλια σας να την επισκευασω και να την επανατοποθετησω....η και να σας τοποθετησω την καινουργια...:)ηλεκτρολογοι αυτοματισμων και αγροτες συμφορουμιτες δεκτοι για ανταλαγη αποψεων και συνεργασια.....

αυτα......

Basilakhs
20-03-10, 11:05
Εγώ φίλοι μου είμαι τυπογράφος.Η εταιρεία που εργάζομαι είναι η myikona.

Υ.Γ.:Δίνω link για να δείτε δουλειές. www.myikona.gr (αν θεωρείται διαφήμιση παρακαλώ βγάλτε το link.Ευχαριστώ):)

westy turbo
20-03-10, 11:16
Gymnasths:) opoios thelei na ginei toumpano na mou pei :)

andreastigras
20-03-10, 11:56
Εκπαιδευτής υποψηφίων οδηγών αυτοκινήτων και μοτοσικλετών (Σχολή οδηγών) Λαμία

Κάνουμε και μετεκπαιδεύσεις .......... (όποιος νομίζει οτι δυσκολεύεται εδώ είμαστε) lolxaxa5lolxaxa5lolxaxa5

dimpas
20-03-10, 12:15

Υ.Γ.:Δίνω link για να δείτε δουλειές. www.myikona.gr (αν θεωρείται διαφήμιση παρακαλώ βγάλτε το link.Ευχαριστώ):)

Αν ανέβω επάνω , θα τα λέμε συχνά ! Είμαι Φωτογράφος Γάμου-Βάπτισης ! ! !

nikkos
20-03-10, 12:41
εγώ είμαι Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΤΕ, και δουλεύω στο διυλιστήριο Ελευσίνας στο τμήμα συντήρησης οργάνων (όχι μπουζούκια κτλ... :ΡΡ) ελέγχου βιομηχανικών αυτοματισμών

fronteras
20-03-10, 12:46
Εγώ είμαι στην Αστυνομία

bsiap
20-03-10, 13:19
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Basilakhs Εμφάνιση μηνυμάτων

Υ.Γ.:Δίνω link για να δείτε δουλειές. www.myikona.gr (αν θεωρείται διαφήμιση παρακαλώ βγάλτε το link.Ευχαριστώ)
Αν ανέβω επάνω , θα τα λέμε συχνά ! Είμαι Φωτογράφος Γάμου-Βάπτισης ! ! !

Ομορφα... Σκεφτομαι και εγω να ανεβω απανω οποτε θα σας ρυθμιζω τα εγχρωμα φωτοτυπικα σας...

Ξερετε εσεις.. Το κοκκινο αυτο το θελω πιο κοκκινο,γιατι το cyan μου βγαινει πρασινο κλπ!!!

tnsOPC7
20-03-10, 13:32

Γεια σου συναδελφε!!!

westy turbo
20-03-10, 13:33
oeoooooooo ;)

Basilakhs
20-03-10, 15:31
Ομορφα... Σκεφτομαι και εγω να ανεβω απανω οποτε θα σας ρυθμιζω τα εγχρωμα φωτοτυπικα σας...

Ξερετε εσεις.. Το κοκκινο αυτο το θελω πιο κοκκινο,γιατι το cyan μου βγαινει πρασινο κλπ!!!

Με μεγάλη χαρά θα μιλήσουμε από κοντά και μαζί.Όλα τα μηχανήματα και οθόνες είναι έτσι όπως πρέπει να είναι,καλιμπραρισμένες με τα color profile,συχνά τεστ χημικών κ.λ.π.
Όσο για τις Nexpress που είναι το αντικειμενό μου θα τα πούμε από κοντά γιατί θα μιλάμε πολύ :)

Vakos
20-03-10, 15:49
Υπέυθηνος σε καταστημα Vodafone στην Δυτικη Θεσσαλονίκη (κορδελιο)

kwstas-opelakias
20-03-10, 16:21
kalispera se olloys,eimai o kwstas kai eimai vafeas aytokiniton

tigras turbo
20-03-10, 18:04
εγω εχω συνεργειω αυτοκινιτων δυτικα μενεμενη κ συντομα στη παρεα μ ενα αστρα opc

1.8 140hp fotis
20-03-10, 18:23
με λενε φωτη και ειμαι καλααααααααααααααα!!!
διασωστης πληρωμα ασθενοφορου στο Ε.Κ.Α.Β κεφαλλονιας!!
στον ελευθερο χρονο που ειναι αρκετος οδηγω φορτηγο κ ταξι αλλα επεσε κριση!!

diablo13
20-03-10, 18:28
καλησπέρα με λένε Μάριο, και είμαι τεχνικός adsl στον οτέ.
Φροντίζω να έχουν internet 3 δήμοι στην Ατιική :
Αγ. Βαρβάρα, Χαιδάρι, Αιγάλεω.

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΥΗΕ
20-03-10, 20:25
Καλησπέρα εγώ είμαι μηχανικός αυτοκινήτων και δουλεύω στην κεντρική αντιπροσωπία της lada

WestSide GangBanger
14-07-10, 17:53
Spoudazw Multimedia & Design.
Paralila exw 2 doulies. I mia einai: eimai voithis ixolipti se mia eteria stin neo kosmo stinw exoplismous ixeia mics fwta klpklp (ama xreiazeste exoplimo gia kapia ekdilwsi pm me oposdipote tha kanoume oti kalitero boroume!!!)
Kai i deuteri: Sinergazomai me mia eteria frost me pagwta glika kai oxi mono. An exete kapio gnwsto o opios exei kapia kafeteria kreperi entos atikis kai thelei ftino kai kalo pagoto glika klp se swstes times pm me!! :P

TreckeR
14-07-10, 20:02
Εγώ ειμαι Φυσικός(παν/μιο Ιωαννίνων- απίστευτη πόλη...) και δουλεύω σε φροντιστηριο μεσης εκπαιδευσης οπου διδάσκω φυσικη-χημεια και αν χρειαστει μαθηματικα....

kostasz16let
14-07-10, 20:09
μηχανικος σε συνεργειο μοτοσυκλετων

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΝΟΒΙΤΣ
14-07-10, 20:32
Χαιρετω την OPELοπαρεα.Μηχανουργος στο επαγελμα.Τα παντα ολα οτι αφορα συμβατικες εργαλειομηχανες.Τα τελευταια 2 χρονια προγραματιστης-χειριστης σε CNC DECKEL-MAHO GILDERMAISTER με certificaτε απο την DECKEL-MAHO GILDERMAISTER TRAINING ACADEMY OF PFRONTEN-GERMANY.

jonhystar
14-07-10, 21:04
Δοκιμαζω κρεβατια στον τεμπελοπουλο..Πλακα κανω,η δουλεια μου κανονικα ειναι μαγειρας(8 χρονια-θα ξανασχοληθω οταν κανω δικο μου μαγαζι στην Χαλκιδικη)και τα τελευταια 7 χρονια σε καταστημα με μπαταριες,παντως τυπου αυτοκινητου/βιομηχανικες + ενοικιαζομενα δωματια στον Ν.Μαρμαρα Χαλκιδικης

george ecotec
15-07-10, 01:15
hi eimai o giorgos kai molis teliosa xexexe
eimai idraulikos me ola ta parelkomena <fisika aeria,kalorifer ktl ktl
ala epidi exoume xemini apo doulia doulebo sto ergostasio tou patera mou elastika gia karabia ta panta ola oti pernei to karabi

Asdkostas
15-07-10, 01:35
Είμαι υποδοχή σε 5αστερο ξενοδοχείο στη θεσσαλονίκη

GiorgosThess
15-07-10, 03:47
Είμαι υποδοχή σε 5αστερο ξενοδοχείο στη θεσσαλονίκη

Σε ποια ρε τρελε ??? μπας και μας κανεις κανα κονε ...:)

Manos_GTS
15-07-10, 05:14
Δουλεύω στην Εθνική Σχολή Δημόσιας Υγείας ώς
1)Μεταφραστής
2)Τεχνικός Η/Υ και μηχανών γραφείου
3)Γραμματεύς
4)Τσιγαροαγοραστής και με όλα τα παρελκόμενα όταν κατεβαίνω απ' το γραφείο για την αφεντικίνα μου..τι να κάνουμε απο κάπου λέει πρέπει να ξεκινήσεις...
Εννοείτε οτι πέρνω 1 μισθό μη φανταστεί κανείς 4 θα γελάν μέχρι και τα γένια που δεν έχω!!!

Παράλληλα σπουδάζω Τεχνικός Υπολογιστών...
Α και παραλίγο να ξεχάσω τις Κυριακές είμαι -dead- πλάκα κάνω ψάλτης είμαι σε ενα ναό στη Ν.Ιωνία...

patsialos
15-07-10, 09:43
καλημερα παιδια. εγω εχω τελειωσει ηλεκτρονικος στο τει πειραια και δουλευω εδω και καμια πενταετια σε εταιρεια κινητης τηλεφωνιας ως τα παντα....οποιος καταλαβε καταλαβε

Asdkostas
15-07-10, 12:17
Σε ποια ρε τρελε ??? μπας και μας κανεις κανα κονε ...:)
στο grand φιλε μου

ZAFIRAOPC
15-07-10, 19:11
οπτικός για τα μάτια σας

1.8 140hp fotis
15-07-10, 19:33
στο grand φιλε μου

καμια προσφορα για το κλαμπ??:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
ή εστω για κανα δυο ατομα:D:D:D:D:D:D:D

GTC-ANIMAL
15-07-10, 19:48
ama sas po meta tha prepei na sas skotoso ;) xaxa1

corsa6881
15-07-10, 19:48
να πω και εγω με τιν σειρα μου μιας και μολις το ειδα το θεμα και ειναι πολλυ καλω.....

εγω οπως ξερουνε μερηκοι ειμαι ο νταλικερμαν του κλαμπ....

οδηγος φωρτηγου σε μεταφορηκη εταιρεια με εδρα τιν νεα καρβαλη καβαλας.

πειστεβω οτι γενηθεικα για να κανω αυτη τιν δουλεια και τιποτες αλλο...

Alexsts
15-07-10, 20:04
φοιτητης πληροφορικης και δουλευω ως barman-μπουφετζης-καψιμιτζης....
τα παντα για τον καφε και το ποτο σας....:)

Astra & Orama
15-07-10, 20:11
φοιτητης πληροφορικης και δουλευω ως barman-μπουφετζης-καψιμιτζης....
τα παντα για τον καφε και το ποτο σας....:)

βγαλε το αβαταρ σου αν θελεις να σου ξαναμιλησω!

αιωνιος φοιτητης μηχανολογιας!!

slalom
15-07-10, 20:14
Υπερ-αιωνόβιε φοιτητή Μηχανολογίας!

Τελείωνε γιατί έχει αλλάξει ο νόμος περί συντάξεων και δε δίνουν πια στους φοιτητές!!! parta2filarakia1-kissy-

Astra & Orama
15-07-10, 20:19
γιατι δινουν στους υπολοιπους???

Alexsts
15-07-10, 20:21

τωρα πιστευω οτι πρεπει να σε σκοτωσω

ASTRA4543
15-07-10, 21:00
καλησπερα ειμαι φοιτητης μηχανολογιας στις σερρες παραλληλα δουλευω στην πολυεθνικη εταιρα ΕΚ.ΠΑ.ΠΕ (εκμεταλευση πατρικης περιουσιας) και τον ελευθερο μου χρονο δοκιμαστης σασμαν-μοτερ

~astraxan~
15-07-10, 21:01
teleiofitos texnikos upologistwn apofitos nautikou kai anergos edw kai 5 mines....
lew pws douleuw alla stin pragmatikotita gualizw oli mera to astra kai xalaw ta xartzilikia mou sauto.

german
15-07-10, 21:07
μηχανολογος μηχανικος τ.ε κ ασχολουμαι με εργασιες μονωσεων!!!

Hraklis
15-07-10, 21:33
Kalispera!ego ime ipeuthinos ereunas ke proothisis marketing stin Mccain

george ecotec
15-07-10, 21:54

ego ksero-drink--drink--drink--drink--drink--drink--drink--drink--drink--drink--drink-

corsa13
15-07-10, 23:14
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ

οτι εχει να κανει με αιμα!
και οτι εχει να κανει με αιμοδοσιες,αιματολογικες κλινικες, τ.νεφρο...

GTC-ANIMAL
16-07-10, 00:20
ego ksero-drink--drink--drink--drink--drink--drink--drink--drink--drink--drink--drink-

+1

akis88
16-07-10, 02:28

Υπερ-αιωνόβιε φοιτητή Μηχανολογίας!

Τελείωνε γιατί έχει αλλάξει ο νόμος περί συντάξεων και δε δίνουν πια στους φοιτητές!!! parta2filarakia1-kissy-

φανταρε!Νομιζω εχει αλλαξει ο νομος και για τους αιωνιους φοιτητες!Καιρος να τελειωνεις!

thanasisn
16-07-10, 12:01
εγω...
http://www.youtube.com/watch?v=bOtMizMQ6oM

Marios G
16-07-10, 12:42

Οπότε πρέπει να πεθάνεις :p

Asdkostas
16-07-10, 14:50
Ότι θέλετε παιδιά θα χαρώ να σας φιλοξενισω. Αν θέλει το φόρουμ ή κάποιος φίλος ας μου στείλει πμ και θα κανονισω.

Astropelekis
16-07-10, 15:10
Είμαι Ηλεκτρολόγος Μηχανικός.

Ασχολούμαι με ηλεκτρομηχανολογικές μελέτες και εαν χρειαστεί και κατασκευές. Κυρίως έχω ασχοληθεί με ψύξη-θέρμανση, ανελκυστήρες, φυσικό αέριο και λίγο από υγραέριο. Επίσης έχω ασχοληθεί και με μεγάλες εγκαταστάσεις παραγωγής ζεστού νερού χρήσης - θέρμανσης (εναλλάκτες ατμού - νερού και λοιπά) και λίγο με ανανεώσιμες πηγές ενέργειας.

iTaxi
17-07-10, 12:07
exoume kai taxi sthn parea fusika !

GTC-ANIMAL
17-07-10, 13:14

+1

foyfoytos
17-07-10, 20:21
Εμένα η δουλειά μου είναι να κλέβω το κράτος, είμαι Οικονομολόγος και δουλεύω σε ανώνυμη εταιρεία.

chrisastra
17-07-10, 21:22
Φοιτητής Μηχανολογίας στο Τ.Ε.Ι Καβάλας και Χριστούγεννα. Πάσχα, Καλοκαίρι που είμαι Αθήνα πουλάω χυμούς και γιαούρτια στην ΔΕΛΤΑ και ως βοηθός και ως αδηγός όταν παίρνει άδεια ο Boss...

ΑΝΤΩΝΗΣ
19-07-10, 15:17
Πληροφορικός, (http://www.epe.org.gr/showarticle.jsp?articleid=23) με λάθος επιλογές στο παρελθόν (ιδιωτικά σχολεία και δημόσια) ελπίζω όχι στο παρόν και το μέλλον

υπεύθυνος πληροφορικής φροντιστηρίου, μαθήματα και πάλι μαθήματα, τεχνικός φορητών η/υ

θα ήθελα να ήμουν αεροσυνοδός στην Ιαπωνία όπως επέλεξε ένας συμφοιτητής 12 χρόνια πριν και εμεις γελούσαμε (μάθαινε Ιαπωνικά)... πλέον πετάει 1-2 φορές τον μήνα και βγάζει 8 με 9 χιλιάρικα τον μήνα....

mariagsi
19-07-10, 16:25
γεια σας και απο μενα.στην παρουσα φαση νοικοκυρα αλλα πριν πωλητρια σε αντιπροσωπεια opel και υπευθυνη ασφαλιστικου γραφειου!

ArgyR
19-07-10, 17:10
Καλησπέρα σας! Καθηγητής Πληροφορικής σε Επαγγελματικό Λύκειο (ΕΠΑ.Λ.) :)

MiltosOPC
19-07-10, 17:18
Σπουδαζω στο Πανεπιστημιο Πειραια στο τμημα Στατιστικης και Ασφαλιστικης Επιστημης .

skorpio13
19-07-10, 21:03
Σε λιγα χρονια θα ειμαι Δασκαλος :)

Εγω ειμαι ηδη.

filipposvolos
19-07-10, 22:04
καλησπερα και απο μενα.
εγω ειμαι στο 4ο ετος στο τμημα διοικησης επιχειρησεων στο ΤΕΙ της Λάρισας.

DJ Marios
20-07-10, 02:13
Εγω ειμαι ηδη.

Εγω συναδελφε δεν το βλεπω να γινομαι...xaxa3

καλησπερα και απο μενα.
εγω ειμαι στο 4ο ετος στο τμημα διοικησης επιχειρησεων στο ΤΕΙ της Λάρισας.

Ρε Φιλιππε απο τα 16 σπουδαζεις??? xaxa5

filipposvolos
20-07-10, 21:03
Εγω συναδελφε δεν το βλεπω να γινομαι...xaxa3

Ρε Φιλιππε απο τα 16 σπουδαζεις??? xaxa5

Απο τα 17....εχω κερδισει χρονια....και κοντευω τα 21....οπότε......:D:D:D:D

PNS
21-07-10, 00:52

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχαχαχαχαχα

ααα ρε Μάριε!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

fotisman01
22-07-10, 00:25
Εγω σπουδάζω Ηλεκτρονικος Μηχανικός και ασχολουμαι με Ηλεκτρονικα, Υπολογιστικα Συστήματα, επισκευή και συντήρηση... Οτι θελετε ρωτηστε με, ελπιζω να φανώ χρήσιμος!beach1

Nontas GTC
22-07-10, 01:43
Εγω έχω σπουδάσει Βιομηχανικό managment στο Παν. Πειραια και δουλεύω στην ΛΑΡΚΟ (www.larco.gr) ως οικονομολόγος στο τμήμα μισθοδοσίας!
Κάνω φροντιστήρια σε καναδυό παιδιά 3ης Λυκείου (ΑΟΘ)
και σε 1 μήνα ανοίγω το δικό μου ασφαλιστικό γραφείο!
ΑΑΑ να μην ξεχάσω ότι με ένα φίλο και πρώην συμφοιτητή κάνουμε μελέτες για το ΕΣΠΑ.
Τρέχω τρέχω και λεφτά δεν βλέπω!!

ptg520i
22-07-10, 09:16
Τελειωνω στο τμημα Τηλεπικοινωνιακων Συστηματων και Δικτυων και παραλληλα συμβασιουχος του EΑΠ στο αναλογο τμημα..αχ αυτο το ΕΣΠΑ!!

moto_mik3
23-07-10, 21:07
παιδια αν σας ενδιαφερει ειμαι ηλεκτρολογοσ φοιτιτις ασχολουμε πολι με μηχανολογικα και βλαβες! και δουλεβω ντεληβερη στο ηρακλειο αν εχει κανεισ καμια επηχιριση εδο στην κριτη και ζιταει ατομο εδο ειμαι γιατι αποιτι φενετε θα σταματησω μιχαλης!!

GT13
27-07-10, 23:38
εδω και 2 μηνες εχω ανοιξει συνεργειο οπελ σεβρολετ!(ελπιζω να μην μου την πειτε.διαφημιση κλπ)

tzelis
28-07-10, 00:00
Μηχανολόγος Μηχανικός ΤΕ και μελος των ανεργων του ΟΑΕΔ

lampros-trikala
28-07-10, 01:29

Εσυ μη χασεις !!!! αμεσως να πιασεις τα κουμπουρια! χεχε ! Γεια και απο μενα ,ειμαι ο Λαμπρος απο Τρικαλα Θεσσαλιας και ειμαι ηλεκτρονικος και τεχνικος υπολογιστων και δικτυων (μηχανοργανωση,ταμειακες και γενικα service)

akis88
28-07-10, 02:06
μελος των ανεργων του ΟΑΕΔ
Και ναι λοιπον...Ανηκω και εγω εκει !

Nontas GTC
28-07-10, 08:46
Και ναι λοιπον...Ανηκω και εγω εκει !

Έλα κάνε καμιά αίτηση λέω εγώ εδώ σην ΛΑΡΚΟ και άστον τον ΟΑΕΔ. Έρχονται πολλά παιδιά από τα μέρη σου για δουλειά εδώ! Έχει λεωφορεία από Ακραίφνιο που φέρνους εργαζόμενους όλη μέρα! Αν περιμένεις από τον ΟΑΕΔ σώθηκες!!

akis88
28-07-10, 10:27
Έλα κάνε καμιά αίτηση λέω εγώ εδώ σην ΛΑΡΚΟ και άστον τον ΟΑΕΔ. Έρχονται πολλά παιδιά από τα μέρη σου για δουλειά εδώ! Έχει λεωφορεία από Ακραίφνιο που φέρνους εργαζόμενους όλη μέρα! Αν περιμένεις από τον ΟΑΕΔ σώθηκες!!

εχεις pm!

Schumi_77
07-08-10, 01:12
Γεια σας παιδια ειμαι Τεχνολογος Μηχανολογος Μηχανικος και εργαζομαι σαν ελεγκτης σε Ιδιωτικο ΚΤΕΟ.

INOX Z16XE
09-08-10, 23:25
Με τη σειρα μου να πω και εγω,μηχανικος σε φορτηγα-λεωφορεια και ειδικος χειριστης-πιλοτος Astra G στον ελευθερο μου χρονο! :P

felicia87
16-08-10, 14:14
apo septemvri elpizo apofoitos SINTIRISIS ARXAIOTITON KAI ERGON TEXNIS ! pros to paron servitora

kosthan
16-08-10, 19:36
ΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.. ΕΙΜΑΙ ΜΗΧΑΣΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ CNC ΕΡΓΑΛΕΙΟΜΗΧΑΝΩΝ , ΕΝΩ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΕ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΝΤΛΙΩΝ ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

mpalanteros
18-08-10, 08:51
Καλημέρα σε όλους.Είμαι Τεχνολόγος Γεωπόνος και δουλεύω ως υπεύθυνος βάρδιας σε χημική βιομηχανία παραγωγής υποχλωριώδους νατρίου κ όχι μόνο.

manos_opc
21-11-10, 23:16
Καλησπερα παιδια...Εργαζομαι στην Nova στη συνδρομητικη τηλεοραση και δεν θελω σχολεια,κυριως αρνητικα...Δεν τα δεχομαι..Αρκετα γραφουν σε αλλα forum...

nstogiannos
22-11-10, 00:35
γεια σας και απο μενα.ειμαι ο νικος κ ειμαι τεχνολογος ακτινολογος στον πειραια.οτι θελετε απο ακτινογραφιες και αξονικες,αχρειαστος να ειμαι.....:D

astroboy
22-11-10, 20:54
καλησπερα και απο μενα!πρωην μηχανικος αυτοκινητων και τωρα μηχανικος σιγαρομηχανων!

Fotispapado
22-11-10, 21:37
kalhspera egw eimai stratiwtikos ston endoxo ellhniko strato

gregastrag
23-11-10, 20:07
καλησπερα παλικαρια κ κοπελες. με λενε γρηγορη κ μενα με την σειρα μουσας λεω τισ εργασιες μου..εχω τελειωσει μαραγκος επιπλοποιος σε τεχνικη σχολη...δουλευω σε μια βιομηχανια επιπλων κ συγκεκριμενα ενα 5αξονικοCNC(κεντρο εργασιας) ....κ παραλληλα εχω κ ενα καταστημα μαζι με την κοπελια μου.ειδη δωρων κ ευχητηριες καρτες...REZERVA Gadget mania

Engelados
23-11-10, 21:42
Προς το παρον ακολουθω το ονειρο μου και σπουδαζω σκηνοθετης...μολις τελειωσω λογικα θα γινω επαγγελματιας ανεργος :D

apo septemvri elpizo apofoitos SINTIRISIS ARXAIOTITON KAI ERGON TEXNIS ! pros to paron servitora

Καλη φαση...αν σπασεις στο καθαρισμα 1 αρχαιο βαζο τι γινεται ?...Σου παιρνουν το σπιτι και σε χωνουν μεσα γιατι χρωστας κιαλλα?...roflroflrofl <-- πλακα κανω και χτυπα ξυλο, δεν ξερω καν πως λειτουργουν τα πραμματα σε αυτους τους τομεις...

Γεια σας παιδια ειμαι Τεχνολογος Μηχανολογος Μηχανικος και εργαζομαι σαν ελεγκτης σε Ιδιωτικο ΚΤΕΟ.

!!!!!!!!!!! αν βαλω ποτε εξατμιση ελευθερας ξερω που να παω:D

opcastras
23-11-10, 21:46
συντηρητής πρατηρίων υγρών καύσιμων
λιγο σπανιο ε;

bsiap
23-11-10, 22:08
Και ναι κυριες και κυριοι!!!
Δηλωνω ανεργος μετα απο 8 ετη εργασιας ως τεχνικος σε πολυεθνικη εταιρια...

ASCONAN
23-11-10, 23:41
Να'μαι κι εγώ (κάλλιο αργά παρά ποτέ).

Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχω ανοίξει δική μου επιχείρηση μαζί με τον MaRiOs (ναι, που ίδρυσε το OPEL-CLUB.GR και το "έχτισε" πρώτος - παλιός μου γείτονας και φίλος από το ... 87!!!).
Μαζί ασχολούμαστε με υπηρεσίες διαδικτύου (web hosting, web design, development, domain names registration, SEO, κλπ). Ελληνιστί: Κατασκευή, φιλοξενία, ανάπτυξη & προώθηση ιστοσελίδων, κατοχύρωση ονομάτων χώρου κλπ.

Σαν 2η δουλειά δουλεύω ως καθηγητής 3διάστατου σχεδίου και φωτορεαλισμού. Διδάσκω το πρόγραμμα 3D Studio Max ως επί το πλείστον σε αρχιτέκτονες, διακοσμητές κλπ.

Ρε κοπέλι, τί να κάνω να γίνω πιο σφίχτερμαν χωρίς να τρώω μλκίες; :ΡΡΡ
χαχααχ... ξέρω, ξέρω... δουλειάααααα

nikos2004dj
24-11-10, 02:08
τελειωνω τοπογραφος (3 μαθηματα για πτυχιο )
και αυτη τη στιγμη δουλευω ως υπευθυνος σε χωρο αποθηκευσης αγροτικων προιοντων .

AccountSaver
25-11-10, 18:57
Λοιπόν Θεσσαλονίκη εγώ.(Αν και εχω την αισθηση οτι το εχω γραψει και αλλου αυτο το πραγμα)

Ειμαι τεχνικος υπολογιστων - προγραματιστης,οποτε οτιδηποτε χρειαστειτε εδω θα ειμαι για να σας βοηθησω περναω παρα πολυ χρονο στον υπολογιστη μιας και ειναι το στοιχειο μου αλλα ευλπιστω να αλλαξει μολις παρω το αυτοκινητο..

Εγω ψαχνω και κυριως ατομο απ'εδω μεσα ετσι ενα Off Topic,για την ΑΘΗΝΑ συνεργειο για το θεμα που θελω να παρω αυτοκινητο να κανει εναν ελεγχο και να μου πει,δηλαδη καποιςο γνωστος σας.

Off-Topic- OFF!

ASCONAN
26-11-10, 04:30
παιδια επειδη ειναι λιγο δυσκολο να ψαξω να βρω.

Εγω θελω ενα ατομο για ελεγχο στην ΑΘΗΝΑ για αυτοκινητο που επροκειτο να αγορασω.

Που να ξερει ενα καλο συνεργειο,η να ειναι ο ιδιος η οτιδηποτε.

Θα ημουν παρα οπλυ ευνωμων!karagiozis1

Είσαι όμως ΤΕΛΕΙΩΣ εκτός θέματος εδώ μέσα... Σε παρακαλώ πάρα πολύ άνοιξε σχετικό θέμα σε σχετική κατηγορία...

Το παραπάνω θα διαγραφεί σύντομα.

Ευχαριστώ

AccountSaver
26-11-10, 18:00
ωχ ναι , συγνώμη ASCOMAN έχασα τα ΤΑΒ .
Το κάνω και Edit. :) Δεν χρειάζετε.

Απλα δείχνω και τι ψάχνω :)

να'σε καλα ;)

opelmania
13-01-11, 14:01
εδω και ενα χρονο ανεργος μετα απο 7 συνεχη ετη σε μηχανηματα cnc ξυλου....
και η αναζητηση συνεχιζεται.....

nstogiannos
10-03-11, 01:01
πολυ καλη ιδεα μου φαινεται εμενα!!!!
στην περιπτωση μου ομως αχρειαστος να μαι γιατι ειμαι ακτινολογος.......:D:D:D

andre_rrr
10-03-11, 01:18
οτι εχει σχεση με γαμο και βαπτιση εδω ειμαι και γω .

kostisfg
10-03-11, 01:33
Όποιος θέλει ΚΟΥΡΕΜΑ....:D:D:D:D

Εγώ....:kapsoura:

dimpas
10-03-11, 01:35
Όποις θέλει Φωτογράφιση-Βιντεοσκόπηση Γάμου Βάπτισης κτλ εδώ είμαι !
Πλήρης κάλυψη και ΠΑΝΤΑ στα μέτρα του ζευγαριού !

nikollas
10-03-11, 01:42
egw ftiaxnw pantos tupou mroutsines kataskeues,trapezia polyfota kai polla alla,kolaw okshgonokolish,hlektokolish kasiterokolis!

killerg3
10-03-11, 01:57
γεια στην παρεα ειμαι απο θεσσαλονικη κ εχουμε βιοτεχνια επιπλων κουζινας με τον πατερα μου! οικονομικες κατασκευες κ πανω απ ολα προσεγμενα! (αυτο ειναι διαφημιση χαχαχα) dunno1 ευχαριστω!

Asroc
10-03-11, 02:01
Εγώ ασχολούμαι με οτιδήποτε έχει να κάνει με υπολογιστές
- τεχνικό
- software (οχι βαρύ προγραμματισμό όμως, εκτός αν το θέμα έχει πολύ ενδιαφέρον)
- δίκτυα
- ιστοσελίδες
- ιδιαίτερα μαθήματα (ακόμα για και πιστοποίηση ECDL / ICT / Microsoft)

και ερασιτεχνικά με
- γραφιστικά
- μοντάζ
- κάρτες / λογότυπα

Αμα θες και πωλητές σε κατάστημα λιανικής θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα έρθω κι εκεί lol

pipis
10-03-11, 02:48
ego eimai foititis dioikisis epix/sewn sto TEI Xalkidas! elpizo na me xosoun oi goneis pouthena otan teleioso gt prokopi den vlepo

bsiap
10-03-11, 03:07
Εγω ειμαι ηλεκτρονικος αλλα απο το περασμενο καλοκαιρι που απολυθηκα κανω τον ταριφα γιατι δεν βρισκω δουλεια.
Φτιαχνουμε και φωτοαντιγραφικα.Ειδηκοτης μας τα Konica-Minolta

Giannis_Patra
10-03-11, 03:11
γενικώς οτιδήποτε έχει να κάνει με την επεξεργασία και την βελτίωση της ποιότητας του πόσιμου νερού και όχι μόνο........φιλτράρισμα, χλωρίωση , αφαλάτωση, αποσκλήρυνση, συστήματα απιονισμού, συστήματα υπεριώδους ακτινοβολίας U.V, παντός τύπου φίλτρα ενεργού άνθρακα κ.α.

WhItE NoIsE
10-03-11, 03:45
Καλησπερα και απο μενα!Εγω ειμαι φοιτητης μηχανολογιας στο ΤΕΙ πειραια 2ο ετως και εχω μελλον ακομα! :p
Τωρα δουλευω εδω και 2 χρονια στο γραφειο του πατερα μου που ασχολειτε με οικονομετχνικες μελετες! ΕΣΠΑ, Αναπτυξιακο και διαφορα αλλα.

Stamatis
10-03-11, 03:55
To δικό σου ήταν αυτό ρε φίλε μέσα στο ΤΕΙ?
Στην εξεταστική ήρθα κι είδα το δικό σου,ένα μπλέ OPC Corsa πάλι κι ένα GTC,κι έβριζα ένα φίλο που βαλε το focus του μεσ'την μέση κ δεν το βαλα εγώ να μαστε στη σειρά! χαχα
Λές κ πήγα σε συνάντηση ήταν,όλα στη σειρά! :D

~astraxan~
10-03-11, 05:02
o kollitos sto mech sto aigalew kleismeno 7o etos lol

Architect
10-03-11, 09:24
Και εγώ στο χάος των κατασκευών......
Εχω τελειώσει Αρχιτέκτονας Μηχανικός στο Plymouth της Μεγάλης Βρετανίας και έτοιμος προς αναχώρηση ξανά εις τας Αγλλίας για το RIBA 2 που θα μας δώσει την πολυπόθητη υπογραφή!!

WWΧ...Τώρα είδα το username μου axxxaax

pitch-black
10-03-11, 09:49
καλημερα..
Βοηθος Διοικησης σε ομιλο εταιριων, και προσφατα και υπευθυνη προσωπικου με βαση το εργοστασιο παραγωγης καλλυντικων στο Μαρκοπουλο - Αττικης. Ειδικευση Διοιηκηση Επιχειρησεων με μεταπτυχιακο στο Marketing.
Πολλες ωρες, πολλες ευθυνες, αντιστροφως αναλογες αποδοχες οπως παντα.
Αλλα δοξα το Θεο, εχουμε δουλεια. :)

kwstac
10-03-11, 18:30
Kαλησπερα παιδια...εγω μετα τις πολιτικες επιστημες (πολιτικο της νομικης) στην αθηνα...πλεον ειμαι φοιτητης νομικης στη Κομοτηνη. Και εδω και 3 χρονια δουλευω στο δικηγορικο γραφειο του πατερα μου. Οτι θελησετε μου λετε. :D

jim jim
10-03-11, 21:21
καλησπερα και απο μενα...αλλη μια επαγγελματικη μου δραστηριοτητα ειναι αυτη του εξιδικευμενου ασφαλιστικου συμβουλου της GROUPAMA ΦΟΙΝΙΞ...Θα χαρω πολυ να βοηθησω οποιονδηπωτε χρειαστει κατι...

ASTRAMAN
12-03-11, 10:24
καλησπερα και απο μενα...αλλη μια επαγγελματικη μου δραστηριοτητα ειναι αυτη του εξιδικευμενου ασφαλιστικου συμβουλου της GROUPAMA ΦΟΙΝΙΞ...Θα χαρω πολυ να βοηθησω οποιονδηπωτε χρειαστει κατι...

ωχ ανταγωνιστης!!!!:eek::eek:
πρακτορας ασφαλειων με κυριο ογκο και με ιδαιτερη αδυναμια στον φοινικα :headbang:

jim jim
12-03-11, 10:57
ωχ ανταγωνιστης!!!!:eek::eek:
πρακτορας ασφαλειων με κυριο ογκο και με ιδαιτερη αδυναμια στον φοινικα :headbang:

Gia pare me ena tilefwno Sto 6944962249....kyrie synadelfe....!!!

drummer
12-03-11, 11:04
Γεια παιδιά Είμαι ο Παναγιώτης και είμαι δάσκαλος μουσικής συγκεκριμένα τύμπανα κρουστά και κατα καιρούς συμμετέχω σε σχήματα καλλιτεχνών στις ηχογραφήσεις ή σε live . Επίσης λόγω σπουδών ασχολουμαι και με οικονομικα - λογιστικά .

asconas12
14-03-11, 01:01
Με λενε Τασο και ειμαι συναδελφος με τον diablo13 στο ιδιο αντικειμενο στη Πατρα δλδ βλαβες adsl.Εχω και berlingo,παμε μια βολτα; :8)

mpatialis
16-03-11, 17:55
giasas kai apo mena mixanikos marine mixanon kai me mia valitsa olo to kalokairi se olli tin ellada kai eksoteriko gia zimies mixanon

thester
22-03-11, 11:44
Γεια σας και από έμενα εγώ έχω τελειώσει ΤΕΙ Πειραιά στο Η/Υ/Σ και τώρα κάνω μεταπτυχιακό στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου στο τμήμα Μ/Σ/Π/Σ

mosxar
23-03-11, 02:28
kalispera paidia eimai o panos kai eimai b mixanikos sto emporiko nautiko. mixanikos den simenei pws kserw polla gia autokinita dioti i texnologia einai entelos diaforetiki kathos kai ta megethi

astracosmo1800
23-03-11, 13:19
καλημερα ειμαι ο χαρης και ειμαι φοιτητης στο τμημα οικονομικων επιστημων πανεπ. ιωαννινων

mov-shadow
14-04-11, 13:08
Χαιρετώ την παρέα.

Έπεσε στα χέρια μου ένα project-ακι σχετικά με το μάθημα λειτουργικών συστημάτων από ένα πανεπιστήμιο. Όποιος ενδιαφέρεται και θέλει να βγάλει κάποια χρήματα ας μου στείλει ένα pm να του στείλω την εργασία.

Γιατί η παύλα μας ενώνει :-)

Stamatis
14-04-11, 13:59
Χαιρετώ την παρέα.

Έπεσε στα χέρια μου ένα project-ακι σχετικά με το μάθημα λειτουργικών συστημάτων από ένα πανεπιστήμιο. Όποιος ενδιαφέρεται και θέλει να βγάλει κάποια χρήματα ας μου στείλει ένα pm να του στείλω την εργασία.

Γιατί η παύλα μας ενώνει :-)

Ίσως ενδιαφέρει 2 φίλους μου που ασχολούνται πολύ,στείλε μου ένα pm... ;)

mov-shadow
14-04-11, 17:39
Ίσως ενδιαφέρει 2 φίλους μου που ασχολούνται πολύ,στείλε μου ένα pm... ;)

εχεις pm

VAUXHALL!
15-04-11, 16:24
Καλησπέρα παιδιά.Ας πω κι εγώ λοιπόν με τι ασχολούμαι.Εδώ και 1 εβδομάδα περίπου άνοιξα μαγαζί με υδραυλικά-σιδηρικά-θέρμανση(εμπόριο).
τα υπόλοιπα αφαιρέθηκαν, ο λόγος ΕΔΩ (http://www.opel-club.gr/vbulletin/showthread.php?t=283)

ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ CLUB!

PASTOS CHRISTOS
15-04-11, 16:48
Καλησπέρα , εγώ σπούδασα ναυπηγική και είμαι επιθεωρητής πλοίων και ευτές τις μέρες συζητώ να πάω για κατασκευή νέων πλοίων στην Κίνα!

nikkos
15-04-11, 21:20
Καλησπέρα , εγώ σπούδασα ναυπηγική και είμαι επιθεωρητής πλοίων και ευτές τις μέρες συζητώ να πάω για κατασκευή νέων πλοίων στην Κίνα!
Χρήστο, μου φαίνεται είναι η βιωσιμότερη λύση...

PASTOS CHRISTOS
16-04-11, 03:17
Χρήστο, μου φαίνεται είναι η βιωσιμότερη λύση...
Νίκο, το ξέρω, γι' αυτό και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά!

opcastras
16-04-11, 09:04
off post delete

Architect
16-04-11, 13:25

Πολύ ενδιαφέρουσα εργασία .Εύγε!
Πολύ σωστή κίνηση να επενδύσεις στον κλάδο τις ναυτιλίας!
Μάλιστα πολύ όμορφο επίπεδο , διαδικασία και ύλη σπουδών!!!
Στην Αγλλία είχα έναν φίλο Βρετανό που σπούδαζε Marine Design :D
Ζήλευα τον τρόπο και τα πράγματα που σπούδαζε..βλέποντας ηλεκτρονικά 3D models από καραβια με εξομοιώσεις πλεύσης σύγκρουσης και πολλά αλλα εντυπωσιακά πράγματα!!Εγώ...σπιτάκια ,μπαλκονάκια,πισινουλες και μέχρι εκεί...έτοιμος ήμουν να αλλάξω πτυχίο wow1
Και πάλι Εύγε!

PASTOS CHRISTOS
16-04-11, 13:49
Πολύ ενδιαφέρουσα εργασία .Εύγε!
Πολύ σωστή κίνηση να επενδύσεις στον κλάδο τις ναυτιλίας!
Μάλιστα πολύ όμορφο επίπεδο , διαδικασία και ύλη σπουδών!!!
Στην Αγλλία είχα έναν φίλο Βρετανό που σπούδαζε Marine Design :D
Ζήλευα τον τρόπο και τα πράγματα που σπούδαζε..βλέποντας ηλεκτρονικά 3D models από καραβια με εξομοιώσεις πλεύσης σύγκρουσης και πολλά αλλα εντυπωσιακά πράγματα!!Εγώ...σπιτάκια ,μπαλκονάκια,πισινουλες και μέχρι εκεί...έτοιμος ήμουν να αλλάξω πτυχίο wow1
Και πάλι Εύγε!
Έιναι όντως πολύ ενδιαφέρον όλο αυτό αλλά δυστυχώς το επίπεδο σπουδών για την ναυπηγική στην Ελλάδα είναι 50 χρόνια πίσω και αν είχα την ευχέρια θα ήθελα να πάω στην Αγγλία για τις σπουδές που πραγματικά εκεί είναι όπως το είπες αξιοζήλευτα!

~astraxan~
16-04-11, 20:11
apo paraskeui eimai ergazomenos sto athens2011 kai tha analavw tin omali leitourgia twn pc(setarisma support) tha pesei polu douleia....

mixalakhsitalos
21-04-11, 10:52

geia sou patrida

Mixalis90_GTC
07-05-11, 02:27
Kalispera kai apo mena...egw eimai mageiras alla pou na breis douleia tetia epoxi stin ellada...kai douleyw ws security ayto ton kairo

achatzig
07-06-11, 01:18
Καλησπέρα!
είμαι ο Αντώνης και προσπαθώ να γινω κτηνίατρος...

ASTRA H OPC
07-06-11, 12:31
Καλημερα και απο εμενα Ειμαι ο τασος εχω εισαγωγικη εταιρεια με αννταλακτικα αυτοκινητων οσον αφορα το ηλεκτρικο κομματι...!

hartinos
07-06-11, 20:57
Καλησπερα και απο μενα, Εγω ειμαι αξιωματικος εμπορικου ναυτικου και επιστρεφω σε 5 μερες...YEAHHHHH

georen
07-06-11, 23:02
εγω εχοντας σαν εφοδια μονο ενα λυκειο και αγγλικα σε επιπεδο lower

εχω αλλαξει μεχρι τωρα αρκετες δουλειες απο πωλητης μεχρι υπαλληλος τουριστικου γραφειου

εδω και 16 χρονια δουλευω στην ευδαπ σαν εργατης στην αποχετευση κανοντας αποφραξεις, συντηρηση και καθαρισμους δικτυων με ειδικα αυτοκινητα και τα τελευταια 8 χρονια το αντικειμενο μου ειναι τηλεοπτικη επιθεωρηση αλλα και επισκευη αγωγων με ρομποτικα μηχανηματα που οδηγουνται μεσω υπολογιστη και καταγραφουν εικονα και φωτογραφιες απο τους αγωγους αλλα και κοβουν εμποδια η ριζες και κολλανε σπασιματα χωρις να σκαφτει ο δρομος οποτε αντι για 2 - 3 μερες δουλεια εχουμε το ιδιο αποτελεσμα σε το πολυ 8 ωρες χωρις να κοπει και η κυκλοφορια

α και μην ακουσω τις γνωστες μα***ες για δημοσιους υπαλληλους και τα σχετικα γιατι
1) ειδικα οι ανθρωποι που δουλευουμε στην αποχετευση αλλα και στις βλαβες της υδρευσης και μιλαω παντα για τους εργατες δεν εχουν καμμια σχεση με τους δημοσιους υπαλληλους κοπριτες οπως εχουμε μαθει να τους λεμε δυστυχως βεβαια για οσους εχουν πιασει γραφεια και καρεκλες δεν ισχυει παντα το ιδιο αλλα τι να κανουμε αχρηστοι υπαρχουν παντου
και
2) η ευδαπ εδω και καποια χρονια δεν ειναι πια δεκο αλλα ιδιωτικη στην ουσια εταιρεια και ΑΕ οπως ολες οσες ειναι στο χρηματιστηριο

tsopirs
08-06-11, 23:45
με λενε Γιωργο και ειμαι υπαξιωματικος του στρατου ξηρας με ειδηκευση σε μεταφορες καυσιμων με μεγαλους κινητηρες μεσω υπογειου δικτυου αγωγων και εργαζομαθ πανω στην λειτουργεια και συντηρηση μεκ κινητηρων και πολλων αλλων εκτος ειδικοτητας.

ascona c green
17-06-11, 18:00
eimai mixanologos mixanikos apo tei peiraia kai exw texniko grafeio me ta aderfia moy o enas idias eidikotitas apo tei peiraia k aytos k o allos ergolavos episis pera apo to meletitiko komati exoyme kai synergeia kataskeywn gia kathe eidoys oikodomiki kai mixanologiki kataskeyi (anakataskeyes anakainiseis katastimatwn katoikiwn kai genika oti exei sxesi me domiko kataskeyastiko kai mixanologiko komati)

VXR_ZAP
17-06-11, 18:10
Douleuw sto FBI

venzinas
17-06-11, 18:29
Douleuw sto FBI

αχχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩ!!!

Εγω παιδες οπως λεει κ το nickname εχω βενζιναδικο στο αιγαλεω! μην φοβαστε οι μανικες ειναι απ'ευθειας συνδεμενες με την ΕΥΔΑΠ!!! μπορειτε να κανετε ανετα γαργαρες!!!

andre_rrr
17-06-11, 19:29
Douleuw sto FBI

το FBI το ξερει ??????

XAROS 91
18-06-11, 16:35
φορτηγατζης διεθνων μεταφωρων με δικια μου νταληκα και ταξιδακια σε ολη την ευρωπη συνεχεια απο 18χ στον δρομο 20η τον μηνα καθε μηνα καλα δεν ειναι wave1

kostanti_s
18-06-11, 22:26
Γραφειο Τελετων.-dead--dead--dead-

nightfall
18-06-11, 22:35
ταγματασφαλίτης, καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή showoff1......

psycho
22-06-11, 22:28
καθηγητης χημειας...

AntonisP
02-08-11, 12:06
δουλεύω σε εταιρεία που διαχειρίζεται δικαιώματα διαφήμισης σε ΜΜΕ του εξωτερικού...Εντελώς άσχετο με αυτά που έχω σπουδάσει αλλά τέλος πάντων, τέτοιες εποχές δεν μπορείς να έχεις απαιτήσεις.
Θα μου πείς και γιατί πήρες OPC τέτοια εποχή; Ήθελα ένα δυνατό αμάξι και αφού το προηγούμενο Corsa C 1,4 που είχα δεν έκανε κιχ, είναι και πανέμορφο το OPC , λέω δεν γαμιέται , αφού θα μας σκίσουν , τουλάχιστον μετά να ξεδίνω με το εργαλείο.
Αυτά από εμένα. :)

P.Lagojohn
03-08-11, 20:44
Καλησπερας σας. Ηλεκτρολογος βιομηχανικων εγκατασεων, αυτοματισμους. και χομπυ αναπαλεωσεις αυτοκινητων.

PASTOS CHRISTOS
04-08-11, 04:45
update status!
Ship newbuilding Site Manager

nikkos
04-08-11, 22:24
update status!
Ship newbuilding Site Manager
άντε ρε, καλορίζικος :)

morrison
05-08-11, 14:34
γεια χαρα!!! ειμαι ο σπυρος κ ειμαι χειριστης χωματουργικων μηχανηματων κ οδηγως φορτηγων σε νταμαρια..επισης ειμαι πτυχιουχος μηχανικος αυτοκινητων...
ωραιο θεμα παιδια!!!βρισκεις τα παντα...κ τους παντες...:D

PASTOS CHRISTOS
05-08-11, 16:42
άντε ρε, καλορίζικος :)
Ευχαριστώ πολύ Νικόλα!! wow1

Kotsaris
21-08-11, 17:51
Αλοχα ειμαι ο Κωστας και ειμαι μηχανικος στα καραβια..

VXR_ZAP
21-08-11, 17:58
Sales Manager στην AUDI-VW

BOOMER
21-08-11, 22:40
poulao sistima oikonomias kotanidis

Giorgos_Koufalia
16-09-11, 01:37
Φοιτητης ηλεκτρολογιας στην κοζανη!!! και βοηθος στο μαζαγι ηλεκτρολογικου υλικου και εγκαταστασεων του πατερα μου

panos_OPZ2302
16-09-11, 02:45
Δοκιμαζω κρεβατια στον τεμπελοπουλο..Πλακα κανω,η δουλεια μου κανονικα ειναι μαγειρας(8 χρονια-θα ξανασχοληθω οταν κανω δικο μου μαγαζι στην Χαλκιδικη)και τα τελευταια 7 χρονια σε καταστημα με μπαταριες,παντως τυπου αυτοκινητου/βιομηχανικες + ενοικιαζομενα δωματια στον Ν.Μαρμαρα Χαλκιδικης

File mou esena tha se xreiastw to epomeno kalokair:) :) :) :)i...irtha xalkidiki k perasa uperoxa k lew to epomeno na ksanaerthw...:) :) :) :)

panos_OPZ2302
16-09-11, 03:00
loipon na apokaluftw k egw...onomazomai panagiwths petras k eimai stratiotikos sto mixaniko me eidikotita odigos rumoulkou...exw teleiwsei oaed udraulikos,ton eleuthero xrono mou asxoloume me enan filo mou mixaniko autokinitwn opws k fanopioia h poluesterika!opws episeis k mikroepiskeues se spitia (kanena sovatisma,vapsimo,antikastash mprizes ktl)to pswmaki na vgainei mwre...

lazosf
16-09-11, 03:58
kalhspera paidia egw teleiwsa epistimh kai texnognwsia sthn mazikh estiash (mageiras dld) kai texnikos kophs kai sunthriseis kreatwn (kreopwleis dld), ephseis exw teleiosei kai dioikish ephxeirhsewn sto tee... twra asxoloume me tous apostakthres tou patera m giati to kratos mas tentwse to kormi....mporw na pw oti to opel-club telika dn exei oria se tpt sunxarithria se olous tous admin kai mod gia thn uperwxh leitourgeia tou forum pou mporeis na vreis ta panta kai olous se olh thn ellada kai oxi mono....wave1wave1:super:ocrules

nikospats
16-09-11, 09:39
Με λένε Νίκο και είμαι Αρχιτέκτονας μηχανικός. όποιος θέλει οτιδήποτε για το σπίτι μπορεί να με ρωτήσει άφοβα.

kostasopcakias
16-09-11, 12:12
γεια χαρα παιδες!!με λενε κωστα και ειμαι στρατιωτικος

opelmania
16-09-11, 13:39
που υπηρετεις σειρα? ειδικοτητα?

kostasopcakias
16-09-11, 19:17
που υπηρετεις σειρα? ειδικοτητα?

6η σειρα επαγγελματιων οπλιτων στο πολεμικο ναυτικο!ραδιοεντοπιστης ειμαι (Ρ/Ε) η αλλιως χειριστης radar

Meant_To_Be
07-12-11, 01:17
Εγώ είμαι τεχνικος Η/Υ , μηχανων γραφείου (φωτοτυπικα κτλπ) , και δικτύων.. Οποιος με χρειαστεί εδώ είμαι mongobongo

GiorgosThess
07-12-11, 04:13
Καλησπερας σας. Ηλεκτρολογος βιομηχανικων εγκατασεων, αυτοματισμους. και χομπυ αναπαλεωσεις αυτοκινητων.
Αν μου φτιαξεις εναν ΚΙΤΤ replica το astra μου δικο σου...

christoi
07-12-11, 04:32
Αν μου φτιαξεις εναν ΚΙΤΤ replica το astra μου δικο σου...

http://www.youtube.com/watch?v=T6t8Mba5CUI

GiorgosThess
07-12-11, 15:28
http://www.youtube.com/watch?v=T6t8Mba5CUI

Τον ξερω τον Στελιο...κολληταρι μου ειναι...
Η πρωτη replica kitt στην Ελλαδα, το αμαξι το αγορασε απο Θεσσαλονικη απο φιλο μου!

pol-cat
07-12-11, 18:49
Εγω εχω πλυντιριο αυτοκινητων και εμπορια ανταλακτικων,αξεσουρ.βιολογικα,αλιφες κεροματα κτλ....

kemosabe
25-12-11, 15:16
Γεωπόνος σε ΕΑΣ αλλά από το νέο έτος άνεργος (και πάλι). :mad:

opcdmax
25-12-11, 16:10
φοιτητης μηχανολογιας στην χαλκιδα!!! :D

Hellraiser
25-12-11, 19:33
Ιατρος σε αναμονη για εναρξη οφθαλμολογιας...

thodoris
25-12-11, 23:01
παντα ηθελα να ανοιξω πλυντηριο με αξεσουαρ κτλ το οποιο θα ηταν προτυπο!εχω τρελλη ορεξη για πλυσηματα γι αυτο και το εχω σαν δευτερη δουλεια.
τελειωσα μηχανικος αυτοκινητων,τεε β κυκλος

καποτε ελεγα δυστυχως αλλα οπως εγιναν τα πραγματα....ευτυχως που ειμαι εδω και 7 χρονια στο στρατο.....

shaker87
20-02-12, 15:20
egw paidia eimai odigos fortigou metafores metakomiseis oti thelete peite mou sory pou grfw greeklish alla mpaino apo to kinito kai asta

tonyotis
20-02-12, 16:00
"ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΩΝ"εδω.....μεινατε?? Θα ερθουμε να σας βγαλουμε : P

kapsmix
20-02-12, 16:40
φοιτητης μηχανολογιας στην χαλκιδα!!! :D

Εισαι στο Τει της Χαλκιδας κ δν εχουμε βρεθει ακομα???

opcdmax
20-02-12, 17:01
και εσυ σε αυτο το καταπληκτικο τει εισαι??? χαχαχαχα!!!! τεταρτες παω εγω!!!!

teonas
21-02-12, 01:37
Δικηγόρος................ όλα τα σχόλια δεκτά ( κάποια απο αυτά αληθεύουν)

mitsos_opc
12-03-12, 20:51
με λενε δημητρης καλογριδακη εργαζομαι σε μια αντιπροσωπεια μοτοσυκλετων (piaggio group-KTM) στα ανταλλακτικα, στο συνεργειο, στις πωλησεις παιδι για ολες τις δουλειες με λιγα λογια... οτι χρειαστειτε ρωτατε παιζουν και καλες τιμες σε οτι ανταλλακτικο χρειαστειτε για ολους σας...

V@GGELIS GTC
12-03-12, 21:01
εγω είμαι φοιτητής πληροφορικής και εχω ξεκινησει μια συνεργασια με ενα φιλαρακι στον τομεα αυτο.επισκευαζουμε-αναβαθμιζουμε-προγραμματιζουμε υπολογιστές ! thumbs1

Efthymis
28-03-12, 16:29
Γεια σας κ απο εμενα φανταρακι ειμαι και περιμενω πως και πως να απολυθω μπας και βρω καμια δουλιτσα σαν υδραυλικος μια π εχω και πτυχιο..... Χομπυ?? Υπολογιστες κυριως HARDWARE!!!

akisfantomas
26-06-12, 13:59
τώρα εγώ να πω η καλύτερα να σιωπήσω???άμα χρειαστείτε τίποτα απο τροχαία να μου το πείτε:)

kapsmix
26-06-12, 14:11
Υπαρχει καποιος που να δουλευει στον ΟΣΕ??

TORO
20-08-12, 23:08
Ο τορο ο αλουμινας....κουφωματα αλουμινιου,κουνουπιερες,ασφαλειες,ρολα,βουρτσες στεγανωσης....οτι χριεαστει καποιος απο αλουμινιο εδω ο τορο...

AstraR
21-08-12, 08:58
Γειά και χαρά κι από μένα, με λένε Κώστα και είμαι Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΤΕ από το ΤΕΙ Πάτρας.
Δουλεύω σε Τεχνικό γραφείο 2 χρόνια και πριν από κανα μήνα μπήκα με σύμβαση στο Δήμο.
Τον ελεύθερο χρόνο μου, κυρίως σου-κου, ασχολούμαι με φύτεμα ζαρζαβατικών, μάζεμα ελιών, πότισμα, κλάδεμα, μεγαλώνω κοκόρια, (turbίζω γίδες, βάζω τετραπετάλουδα σε γαϊδούρες και όνειρό μου είναι να κάνω πατέντα κοκόρι διπλολύρικο - γδυτολέμικο διασταύρωση με νανάκι) αλλάζω λάδια στο astra, το πλένω, το γυαλίζω και συντηρώ τα βενζινάδικα περιοχής μου αφού είμαι και φανατικός της βόλτας και των χιλιομέτρων (εξ ου και οι 350.000 km του astra).
Αυτά...

Macedonia_Greece
29-08-12, 16:54
Εγω εχω καταστημα κινητης και σταθερης τηλεφωνιας και συνχρονος εχουμε με τον πατερα μου διανομη λουλουδιων στα μπουζουκια της Μακεδωνιας.

Μακεδο*νια παρακαλώ !

Macedonia_Greece
29-08-12, 16:58
poulao sistima oikonomias kotanidis

το ίδιο επιθετο εχουμε χα χα

ASCONAN
29-08-12, 18:04
τώρα εγώ να πω η καλύτερα να σιωπήσω???άμα χρειαστείτε τίποτα απο τροχαία να μου το πείτε:)

χαχαχα ωραίος :)

astranaut
10-09-12, 11:06
Ηλεκτρολόγος Μηχανικός & Μηχανικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών ο πλήρης τίτλος.
Στην πράξη ασχολούμαι με φωτοβολταϊκά, λοιπές ΑΠΕ, εξοικονόμηση ενέργειας στη βιομηχανία, σχέδια για ΔΕΗ κλπ.
Στον ελέυθερό μου χρόνο είμαι προποτζής. Στην τελευταία ειδικότητά μου βασίζομαι κι ετοιμάζομαι να λανσάρω καινούριο παιχνίδι με τίτλο: "Μαντέψτε την επόμενη βλάβη/ανάκληση στο αγαπημένο σας OPEL"!

katzilie
01-10-12, 08:51
Καλημέρα το πρώτο μου ποστ μιας και σύντομα θα είμαι ελπίζω ευτυχής κάτοχος του corsa diesel.
Ειμαι βιολόγος στα διαγνωστικά εργαστήρια ιδιωτικού παιδιατρικού νοσοκομείου, .... αχρειαστος να ειμαι

thomaslar
03-10-12, 11:08
Εγω παιδια σπουδαζω το τει κοζανης ηλεκτρολογος μηχανικος και βρισκομαι στο 3ο ετος.

opelcorsa-a
03-10-12, 15:44
Εγώ εδώ και ένα μήνα μπήκα στο club των άνεργων.

Larry
03-10-12, 16:42
Να πω και εγω.. μιας π το ειδα..! Ειμαι τεχνικος ανελκυστηρων εγκαταστασεις και συντιρισεις.. οτι απορια εχετε για το ασανσερ σας μ λετε..!

SonicStratos
03-10-12, 16:53
Μιας και τώρα είδα και γω το ποστ..
Σπουδάζω(έτσι λέω τουλάχιστον) στο τεί ηλεκτρονικής στη σίνδο! Ότι θέλετε απο ηλεκτρονικά(εκτός αυτοκινήτου) με ρωτάτε!! ;)

Thalasinos
03-10-12, 22:01
Εγω δουλευω σε βιομηχανια λειαντικων! Mια ειναι στην Ελλάδα ! '' SMIRDEX ''
Σμυριδοπανα-Γυαλοχαρτα-Ντουκοχαρτα κ.α.

Προτημηστε μας!! xaxa5

X20XEVVECTRA
03-10-12, 22:25
παιδια εγω φτιαχνω χειροποιητα τζακια, δηλαδη το χτιζω τουβλο τουβλο στο χωρο συμφωνα με το σχεδιο που μου δινουν, η που τους διχνω εγω. βεβαια στινω και προκατ και ενεργειακα.

opelmania
03-10-12, 23:57
υπευθυνος παραγωγης D-net ανακυκλωσης πλαστικων τον τελευταιο εναμιση χρονο απο πρωην χειριστης εργαλειομηχανων cnc ξυλου...

Macedonia_Greece
13-10-12, 21:38
Εγώ κόβω κλήσεις ... :P :P

politanos
20-11-12, 14:37
ΈΧΩ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟ ΑΥΤΟΚΙΝΉΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΕΎΟΜΑΙ ΣΤΑ OPEL!!!
ΚΑΘΟΤΙ ΟΠΕΛΑΚΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!

edit by corsa13

απαγορευονται οι διαφημισεις!

kapsmix
23-01-13, 15:40
εχουμε κανενα κτηνιατρο??

SotosKon
23-01-13, 22:11
Εγω δουλευω σε βιομηχανια λειαντικων! Mια ειναι στην Ελλάδα ! '' SMIRDEX ''
Σμυριδοπανα-Γυαλοχαρτα-Ντουκοχαρτα κ.α.

Προτημηστε μας!! xaxa5
Ρε αλανι στον Τοπουζογλου δουλευεις;Τον Κοσμιδη Δημητρη τον ξερεις;

KOOMAN
03-02-13, 00:36
Εγώ όταν ήμουν νέος δούλευα στην τράπεζα.
Τώρα είμαι εξηντάρης (εντάξει εξήντα δύο) συνταξιούχος
και προσπαθώ να φάω τη σύνταξη, αλλά ρε παιδιά δεν
τρώγεται! Είναι πολλά τα λεφτά. pappous1

plousmike
03-02-13, 09:18
εγώ είμαι βίσμα για όποιον έρθει φαντάρος ;)

BOOMER
20-03-13, 22:05
Τώρα..? τίποτα. Μου το απαγόρευσε η Τρόϊκα

ugel
29-06-13, 22:17
Εγω ειμαι φοιτιτής...δε ξέρω που και τι σπουδάζω, κανόνισε το σχέδιο "Αθηνά" για αυτο. Απο Αμαλιάδα ξεκίνισα μετα ακουστικαν πραγματα για πατρα,μεσολόγγι και τελικά ναυπακτο. Τελος πάντων εχω καβάτζα ενα πτυχείο φαρμακοποιού (βοηθός,δεν μπορώ να ανοίξω δικό μου).

Disturbed
01-07-13, 09:01
Τραγικό απλά

j3r0n1m0
04-07-13, 15:07
Μετα απο μισοτελειωμενες σπουδες σε Αγγλια και Ελλαδα...Πλεον,ψιλικατζης!!!

koriosg4
16-07-13, 01:10
καλησπερα παληκαρια,ειμαι ο μακης(korios)δουλευω στο ικεα στον κιφησο τα 5 τελευταια χρονια στην κουζινα...

jpap
24-02-14, 21:38
Καλησπερα!!
Γιαννης λεγομαι και εδω και 7 χρονια περναω απο το στομαχι πολλων πριν τους ερθει ο ερωτας...
Μαγειρας...

να ΄μαστε καλα απο υγεια και με μια δουλεια παντα!!!

superpan
24-02-14, 21:51
Διοίκηση τουριστικών επιχειρήσεων στη Πατρα, φοιτητης , πιο παλια Le monde ζαχαροπλαστικη :P
Οσο για το σχεδιο αθηνα δε μας μετακινησανε εμας απλα «κλεισανε» το τμημα λογω συγχωνευσης κ δημιουργιας ενα με μακρυναρι ονομα στο Πυργο :P μιλαμε ειναι απαιχτοι ετσι; :D :P

mike91
08-06-14, 15:29
Καλησπέρα σε όλους,
Είμαι φοιτητής μηχανολογίας . Μιας και βλέπω πολλούς επιστήμονες εδω μεσά , υπάρχει κανείς μαθηματικός ή εστω καποιος να ξερει να χειρίζεται matlab ή mathematica ?
Χρειάζομαι βοηθεια σε δυο ασκήσεις .
Ευχαριστώ εκ των προτέρων